• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOJAProgramovani 40+
    Diskuze o obzive programovanim pro starsi a pokrocile.
    rozbalit záhlaví
    MUXX
    MUXX --- ---
    AREDHEL: ja jsem si rikal, prece nebudu navrhovat aby se do ankety dal postup vypoctu. na to jsou tu prilis inteligentni lidi. a pak jsem to sam spocital blbe.
    FARIN
    FARIN --- ---
    AREDHEL: neboj, nejsi v tom sam :)
    AREDHEL
    AREDHEL --- ---
    NAVARA: hm, ještě tak kdybych tu anketu nevyplňoval u vaření čaje, mohl jsem si všimnout, že odpovídám na něco jiného než je v anketě. Můj výdělek 2023 není menší než 50% roku 2019. Sakryš.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MARASAN: jako zamestnanec ano - firma plati stabilne a mzda je smluvne dana pro kazdy mesic stejne.
    Vykonova slozka je taky znama, protoze jako kazdy rok se nepovedlo dosahnout cilu, takze bonusy programatori nemaj.
    NOHOUS
    NOHOUS --- ---
    NAVARA: hele asi moje osobní OCD, ale co když mám 125.5 %? To je takový problém používat polootevřené intervaly, zapsané nerovnostmi?
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Ja to bral jako porovnani hrubeho platu, ne celkoveho vydelku. To bych na tom byl asi jeste o kus lepe.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MARASAN: Tak pokud nejsi na hraně některého z těch rozmezí, tak i třeba 20% ročních bonusů se může do možností vejít :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Ja treba vubec nevim jestli a pripadne jaky budu mit bonusy za 2023
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    MARASAN: vice mene jo. ;
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    MARASAN: Já to beru z hodinové sazby, kterou jsou zákazníci ochotní akceptovat. To, že dělám málo hodin není většinou problém trhu, ale můj osobní :-D Akorát v létě nebylo do čeho píchnout a projekt do šuplíku se nepodařilo prodat.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Vsichni uz znate vydelek za 2023?
    NAVARA
    NAVARA --- ---

    Oproti roku 2019 je můj výdělek za 2023

    69 hlasy od 69 respondentů

    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    MUXX: no a taky nsem na tom hůř by ram mělo byt.
    MUXX
    MUXX --- ---
    JARDABEREZA: a rozsah 25% staci? nebo vic detailne. ocekavam podle statistik cca 100 odpovedi
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    MUXX: Dal bych do tý ankety rozmezí... takhle není jasný jak to zokrouhlit :-)
    MUXX
    MUXX --- ---
    JINX: udelas mistni, nic nevypovidajici anketu? Vzhledem k inflaci od roku 2019 cca 30% bych to dal po 25%.

    oproti roku 2019 je muj vydelek
    horsi
    jsem na tom stejne
    +25%
    +50%
    +75%
    +100%
    +125%
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    JINX: +50%, ale myslim ze jsem spis na kraji statistiky. A musel jsem se o to zaslouzit (:
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    JINX: U mě za podobné období +66% ...což překvapivě vychází podobně s tím důchodem :-D Ale musel jsem pracovat na svých dovednostech na rozdíl od důchodců :-D Nevím jestli to tak půjde dál, až se nebudu mít kam posouvat nebo to bude těžší.
    JINX
    JINX --- ---
    Nemohl jsem na internetech neprehlednout bourlivou diskuzi ohledne valorizace duchodu. Skok od roku 2019 z 13.487 Kč na rok 2024 je 20.693 Kč (podle https://www.kurzy.cz/duchod/valorizace-duchodu/) Jaky mate nazor na vyvoj platu v IT v soukrome a statni svere? Ja se priznam ze nemam detailni statistiky :-(
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    JANFROG: naštěstí ne. ale moc se mi nechtělo pracovat tak jsem se díval do bookmarku co mam na nyxu a tohle tam nasel, tak jsem si to vyhledal a trochu prokrastinuju.

    a protože jako pasák pořád něco někam přendávám na nový severy, tak jsem si řekl, že se podávám, jak to udělat pofesionálně.

    =8-?~
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    MLEKAR_STEIN: Migrujete? : - )
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    kdyby nekoho zajimal clanek zmineny v
    [JANFROG @ Programovani 40+]
    tak ho mate v priloze

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam