• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: a hmyzí šplhání po zdi toho druhého je taky super :)

    a dávej k tomu i ty prompty symtě
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    In other news, vyšla nová optimizace která nadále snižuje náročnost na VRAM. Generuju bez problémů 1024x1024 px na 6 GB, víc mi nedovolí nastavit GUI. To znamená, že lze i generovat víc menších obrázků naráz, což je o kousek rychlejší než je generovat sériově. Mělo by to jít doinstalovat do většiny forků - u mě to funguje bez problémů.

    Šéf Stability AI Emad dělal AMA na Redditu a říkal tam mimo jiné, že očekává že hardwarová náročnost se jim bude dařit dál snižovat, a to rychle. Plus mají hotové další modely s větším rozlišením (1024x1024) či přesnějším "chápáním" textových promptů. Lze teda očekávat že tyhle nové modely (pokud budou taky vypuštěné zdarma) by mohly běžet na tom samém hardwaru.


    Tyhlety zdvojené artefakty u větších obrázků jsou někdy fakt koží.




    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: ta poslední nutí k zamyšlení!
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Adolf Hütler ve stylu Grand Hotelu Budapest a Wese Andersona, vyfocený telefoto čočkou



    MATT
    MATT --- ---
    hejbaci

    Remi on Instagram: "Anemone girl Test Stable warp 0.5.12 from @defileroff 💃 @rissc 🎵 @rimlaurens feat. @nikaleeflang #stablediffusion #aiart #digitalart #trippyart #danceart #visionaryart #ai #generativeart"
    https://www.instagram.com/p/CiSp3OWPf8s/

    Remi (@remi_molettee) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/remi_molettee/
    MATT
    MATT --- ---
    PRAASHEK: prvni dreamstudio a druhy stable diffusion

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    sCaRy









    JORGES
    JORGES --- ---
    stable diffusion - snake plissken in desolate new york, shot from below

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KAMAHL: Hmm, přemýšlím o nové ikonce!:)
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: zapomněls mu ostříhat knírek!
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    This is now a dancing Hitler thread?

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo při googlení jsem narazil na tohle, jenom jsem na to zběžně nahlídl a je tam pěkně popsaný to NKVD NMKD GUI

    You can easily install the image generation AI ``Stable Diffusion'' on Windows for free - GIGAZINE
    https://gigazine.net/gsc_news/en/20220902-nmkd-stable-diffusion-gui-usage/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    *_a !
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: ok, vyzkouším. k_dpm_2 jsem tam napálil čistě náhodně (aby tam bylo něco jiného, než předtím :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    PRAASHEK: Sampler k_dpm_2_a dává unikátní výsledky, ale je z nich nejpomalejší, jestli jsi ho nezkoušel cíleně kvůli tomu, tak doporučuju spíš něco jiného. k_euler a DDIM oba někdy produkují ten 90s kalendář mlžný efekt, ale jsou mnohem rychlejší a fungují docela dobře i s 20 steps.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CABOWITZ: sorry, já jsem rád, že jsem se dostal k funkční win verzi. Linuxu jsem byl vždy jen uctivý BFU :)

    btw ten prompt obsahoval nakonci "black and white photograph", ale očividně si to AI aplikovala i na hitlýrovu garderóbu :) na první zkoušku vtipné výsledky

    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    PRAASHEK: nejaka podobna varianta pro linux ktera funguje out of the box a nepotrebuje delsi python/conda/konfiguracni fu uz existuje, nevite? taky bych to rad zkusil, ale nechci se norit to bazin rady tutorialu z nichz treba nektere uz nejsou aktualni...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //nvidia 3070/8GB vRAM
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam