• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    Otevřená diskuse o nove vychazejicích STAR WARS seriálech.
    SPOILERY POVOLENY!
    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    THRAWN: ono záleží jestli si zase stopou rybníčku na cestu domů a nebo jestli prostě toto bude vysvětlení kam se poděla Ahsoka v sequelech.
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    ja dal ten posledni dil az vcera, peknej dil, ale teda cela ta seria uplne nenadchla, ale aspon je na co se tesit, cim jsem se chtel zeptat, jak to teda bude, bude jeste dalsi serie nebo tohle je jako warm up na tu novou trilogii co by mela bejt volna adaptace na Thrawnovu trilogii? jo btw teorie ze ta Baylenova ucednice by mohla bejt nova Mara Jade, vlastne by mi to ani nevadilo, hlavne at je pak nekde Kaarde nebo naka jeho reinkarnace, ten byl super:)
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: radsi at Davca natoci R-rated verzi posledniho dilu :-D
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DWAY: tak ano, ale si predatav to napeti:
    Rebels 1-6 (zemrel Kanan), Ahsoka 1-3 (zemre xxx), Ezra (zemre yyy) ..
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: Myslis film, kde byl hlavni hrdina Luke a zemrel support character, nebo film kde zemreli vsichni? :)

    Kdyby Ahsoka zemrela v dedici imperia, to bych asi pochopil. Preci jen se musi nekde ztratit. I kdyz to vypada, ze proste spise zustane v druhe galaxii. Ale aby zemrela v serialu dedikovanem ji, to be my fakt prekvapilo :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    A film, ve kterem zemre Obi Wan se jmenuje Episoda IV: Nova nadeje.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Tak jo no, film ve kterem zemre Andor se nejmenuje Andor ale Rogue One :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: jo tak. No ani mě nenapadlo že by mohla zemřit. Dokonce ani když ji skopl z útesu tak mi to nepřišlo na mysl.
    IKARI
    IKARI --- ---
    SEJDA: jo :D ... otazka byla jen, jestli zemre Baylen, zbytek byl uplne safe (babu jagu nepocitam)
    ARAON
    ARAON --- ---
    SEJDA: Jestli jsme u titulní postavy seriálu, jedné z nejoblíbenějších postav animovaných SW čekali, jestli umře? No určitě. Dýl než do druhé epizody jsem jí nedával.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DWAY: Ahsoka prece byla v nekolika soubojich, takze moje otazka zni, jestli jste cekali, ze pokazde prezije.
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: dcera tam nebyla, ale ukazala se tam ta sova na konci
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    jo já si říkal, že to tam někde bude jasný a že to asi bude něco z animáčů, co neznám no :) kouknu pak na nějaky lore videa, kde mi to vysvětlej :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: nechapu
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Fakt jste si mysleli, cely dil, ze to Ahsoka prezije?
    ARAON
    ARAON --- ---
    ANTICLOVEK: Tak ja bych rekl, ze zrovna tohle az takova zahada neni...

    IKARI
    IKARI --- ---
    SEJDA: naopak, myslim ze pozdejsi stazeni to riziko zvysuje - mohl projevit trochu organizacniho skillu a scasovat to, aby mohl odletet driv a zaroven, aby ten prstenec nebyl v atmosfere moc dlouho - jak nakladani beden, tak pripojovani prstence mohlo probihat zaroven ... ale budiz, to bych prezil

    ale co mi vadilo dost bylo to, proc nepreparkoval SD o kus vedle, kdyz uz mel ty bedny nalozeny
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    IKARI: kdyby stahnul prstenec do atmosfery predcasne, vystavil by ho vyssimu riziku zniceni, tehdy nemel jistotu jak se Ahsoka bude chovat, jenom to predpokladal.
    IKARI
    IKARI --- ---
    btw, kdyz pominu to, ze Thrawn mohl pripojit ten prstenec jeste pred tim, nez skoncil s nakladanim tech beden, tak byl nejaky duvod proc s tim star destroyerem neuhnul jeste pred tim, nez ho nasadil? teoreticky mohl byt pryc jeste driv, nez vubec dobehli k te vezi - v tu chvili uz mel nalozeno a mohl v klidu nasadit prstenec o kus vedle
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ANTICLOVEK: dozvedeli .. vola ho Mortis, nejspise Syn. Naposledy stal Skoll na ruce Otce, po levici mel Syna a po pravici nebyla Dcera.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ANTICLOVEK: jojo taky sem nadaval na Disney priposranost. Protoze jak pravis, s tema mecema s nema meli udelat kratky proces.

    A vylozene sem se pousklibnul jak mu usekla tu hlavu za tim obeliskem.

    ANTICLOVEK: Filoni ma tocit dedice imperia ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam