• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARA_ONLY_ONEHBO Max
    https://www.hbomax.cz/

    Tipy na filmy a seriály dostupné na HBO Max.
    rozbalit záhlaví
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    KOC256: Bude to sračka :) Ty si to ještě neviděl a odsuzuješ. Zajímavé. No rozhodně mraky filmů co na CSFD neprojdou u mě rozhodně plus. Dokonce mám měřítko. To co Kleopatra na čsfd označí jako super za mě propadák a naopak. Tak záleží na tvém vlastním vkusu.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KOC256: Díky. Klicenku si můžeš vyzvednout na vrátnici. Tak daleko jako je CSFD a dokonce IMDB jsem došel. Zaujalo mne označení toho dila za super a chtěl jsem se k tomu názoru dozvědět víc.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAB1T:
    Hlídka (2021) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/811996-hlidka/prehled/

    Tady máš více recenzí. Bude to sračka, ale taky mám kámoše, co musí vidět každý Déčkový film i seriál...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PETRPEDROS: Zdar mohl by jsi trochu tu hlídku. Jsi první od koho na to slyším pozitivní ohlas. Slyšel jsem na to strašné ohlasy tak jsem si to zakázal ať si zbytečně nezvedam tlak.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TAP: existuje addon do browseru s nastavenim video kvality
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Ja chromecast TV mam a funguji tam naprosto v pohode vsechny sluzby...
    Co je nekdy omezeno je dostupnost 4k a Dolby Atmos verzi poradu pouze na FullHD - coz zatim nikdo nevi proc presne se to deje kdyz ten HW ma vsechny certifikace.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Když už HBO Max kde je sopousty kvalitní zábavy tak amazon prime je teď jen za 80,- měsíčně. :)

    Na HBO Max super seriál Hlídka podle knižní předlohy terry pratchetta
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Kde se tam ta kolekce da najit? Ja to nikde v apce nevidim. Obecne tedy, kdyz chci podobne kously, zapinam Edisonline. Na HBO Max by to potesilo.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    OMNISLASH: Zrovna tohle mi s HBO Max z neznámých důvodů nefunguje. V jedné místnosti mám projektor s Chromecast, přes který HBO neběží (Netflix v pohodě). Dotaz poslán dvakrát, bez odpovědi. Je to poměrně otravný, vzhledem k tomu, že HBO Max máme jen kvůli filmům, které by člověk rád viděl přes projektor.

    Četla jsem, že HBO Max je zrovna mění průběžně obsah tak, aby to zapadalo do jejich nového konceptu. Stává se tedy, že smažou seriál, který máte zrovna rozkoukaný. Já na seriály nekoukám, takže tuto zkušenost nemám.
    Jsem zvědavá, co z toho vznikne. Koukala jsem z toho důvodu na pár dokumentů výhradně z jejich dílny a za mě to vypadá, že jdou dobrým směrem. Na Netflix už se nedá dívat, takže za 132Kč měsíčně je pro mě HBO Max dobrá alternativa. :-)

    Doufám, že něco udělají s tím prostředím, které je uživatelsky ohromně nepříjemné (zase srovnávám s Netflixem).
    Velmi naopak cením kolekci Artové kino - jsou tam filmy z Cannes. V poslední době jsem viděla Ještě máme čas, a Bod varu. Obojí super. Z dílny HBO Max mě zase zaujal dokument Balkonový film.
    Zkrátka vybrat se dá, ale to prostředí je strašný.

    Jo a taky je tam Fresh Prince a Alf. Zkrátka kvalita. :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TAP:
    pokud jsi apple pozitivni (coz mi prijde ze ne), tak jukni na Apple TV.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    TAP: Chromecast a appka v mobilu. Udela chytrou televizi i s prehistoricke plazmy.
    TAP
    TAP --- ---
    a mně se to zrovna hodí:
    jak přehráváte HBO Max ve 4K na Windows 10 PC, připojenýmu ke 4K TV, co je ale celkem hloupá a neumí stahovat appky?
    asi by mi stačilo i 1080p, ale to, co leze z HBO z prohlížečů je neštěstí, vypadá to trochu líp než filmy, co jsme si vypalovali před 20 lety. podezřívám nějaký DRM omezení případně starej procesor (i5-6500)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IOM_NUKSO: On to je jen poradni hlas. Klidne by to admini mohli nezalozit i pri 30/0 ve prospech PRO. Ale samotneho me zajima jak dlouho a hodnotne to tu bude.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    KOC256: no vysledek je 15 hlasu pro, 14 proti :D takze tesne ale asi to staci k zalozeni
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já to nechápu, když jsem se díval naposledy, tak většina hlasujících byla proti založení a přijde mi nesmyslné speciální auditko jen pro HBO MAX. To se tu jako bude probírat něco co nutně souvisí JEN s HABO MAX a nepůjde aplikovat na NETFLIX a další služby? Tedy nebudou se tu v žádném případě probírat pořady, protože ty povětšinou budou i jinde?

    Nebo to po týdnu bude odsouzeno k zapomenutí jako další obdobné jednoúčelové kluby?
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam