• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AXTHEB:hm neni to v cesku
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PALEONTOLOG: Daň z nemovitosti je Čechách docela směšná, ne?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VRBIK: v hrozivy prdeli, bez normálního přístupu, před 50 lety tam byl dokonce sesuv. nic, co bys chtěl řešit, největší prdel je, že za to babka inkasovala, ale nikdy se to nepřevedlo
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    Od zejtrka mam oficialne volno. Na nekolik mesicu. Nebudu delat vubec nic, budu si jen hrat se stenatama, a az bude hezky a teplo, budem jezdit na vylety, hec :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    Když je řeč o šéfech: Pravidelný týdenní one-to-one call (mezi čtyřma očima, řeší se většinou organizační potíže a pracovní vytížení):
    1. Call před dvěma týdny převeden z týdenní na dvoutýdenní frekvenci.
    2. Dnešní call trval přesně 1 minutu a 47 sekund včetně nastavování zvuku na začátku.
    Šéf: "Máš něco k řešení?"
    Já: "Ne, všechno vypadá dobře."
    Šéf:
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    hattrick! potreti v zivote se mi povedlo zbavit se sefa-debila tak, ze tym zustal a debil byl vyhozen! :D
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Šla jsem poslat balíček, tak jsem si řekla, že pak dojdu nakoupit, venku jsem zamířila rovnou do obchodu, nakoupila, co bylo potřeba, a nic navíc, přesně to pasovalo do tašky – a cestou domů jsem nezapomněla poslat ten balíček!
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Povedl se mi houskový knedlík!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Koupil jsem první ETF.
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Zacit aktivne hamounet na sporicich uctech
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HEJSEK23: omg:D
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Snědl jsem narozeninovej dort

    (Celej sám.lzickou odprostřed)
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    PALEONTOLOG: imho by vám tu daň mohli zpětně odpustit, když to bylo takhle nevyjasněný. nevím jak velkej to je teda pozemek a kde :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CDR: gz!

    vime se segrou o pozemku, kterej je na katastru psanej na nasi mrtvou babicku a nikdy neprosel dedickym rizenim. chcem to vubec? nevime, ta 20let neplacena dan z nemovitosti za to asi nestpji
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ve workshopu o protinacistickém odboji jsem použila slovo partyzánstvo.
    CDR
    CDR --- ---
    SHEALA: když umřel děda, notářka odmítla zapsat do dědictví asi deset kartonážních strojů (asi 10 tun oceli a litiny).
    Že prý k nim nejsou nabývací listiny, tak neexistují
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CDR: gratuluju.

    Při dedickém řizení jsem se mimo jiné stale majitelkou neexistující motorky - s tím, že jsem měla obavy, jestli někde nevisím na pojistném.

    Zatímco reálně existující auto, stojící v garáži, podle notáře neexistovalo.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Narozeninová párty s osmi 11-12letými v místním laser game centru. (Doprava, logistika v singlu.) Nikdo si nic neudělal, nikdo se mi neztratil, všichni byli spokojení.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    2BFREE: Podělit je pohoda, ale přijmout poživatinu od náhodného spolucestujícího, to chce koule! :D
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Podelit se o syrovy placek s nahodnym spolucestujicim v tramvaji ✅
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam