• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAINBOFDiskuse k [Daruji, přenechám, vyměním.. do 150]
    TEKK_HUDY23
    TEKK_HUDY23 --- ---
    BANKABANATA: No nečekal jsem to ;) ano vím ze je tam 150 strop ale zase dávat to do Tržiště mi přišlo trapný … jsou to přeci jen přebytky a 200 dneska bohužel už není skoro nic … btw jedna krabicka za 7kc je fer cena si myslím
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    AAHHWISEGUY: Hezký motto, ale nějak nechápu, jak souvisí s mým sdělením.
    Btw. dneska udělal TEKK_HUDY23 mínusy opentlenou nabídku za 200,- a během 20 minut měl rezervaci. Ale chápu, porušil pravidla klubu, možná by byl na místě ban za nedostatečný 'caring'. 🙂
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    L4MA: To se neomlouvej, jen tam máš větší dosah :))
    L4MA
    L4MA --- ---
    NELLAS: shit, pardon a diky. :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    L4MA: Nechceš to dávat spíš do hlavního klubu?
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    BANKABANATA: sharing is caring...
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    Při vší úctě k tradici, není načase o něco zvýšit finanční strop?
    QUIP
    QUIP --- ---
    NEI: obcas to uvitaji treba i v cekarnach u doktoru. Vim, ze treba moje zubarka, i ocni lekarka maji v cekarne na stolku casopisy, ale vic jak pul roku stare, takze kdyby tam nekdo daval novejsi (a stare vyhazoval do sberu), urcite to pacienti oceni :)
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    Záleží, kde bydlíš, v okolí určitě nějaká bude. Přijde mi to efektivnější i pro tebe to cestou někam hodit, než se furt s někym domlouvat, kde kdy to převezme. Tam to využije víc lidí.
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    NEI: Dobrej nápad s tim Respektem, já bych to samý využila s A dvojkou, kterou si hodlám předplatit. Nos to do nějaký čtecí kavárny, co máš poblíž.
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    RAINBOF: určitě jo, tak příště…
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PETRAELECTRA: nebylo by lepsi takovou vec dat s predstihem ? V 11 neni moc sance ze nekdo prijde kdyz to konci ve 13:30
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    Dneska blešíme v mezidvorku Na bělidle 34. Máme tu nádobí, Polaroid,60’s 80’s vinyly…a ke konci cca 13:30 budu rozdávat zdarma, tak se stavte.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Tipnul bych, že to slouží na promíchávání salátku a následnou masturbací nad přípravou pokrmu z čistě ekologického nádobí
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nevite k cemu je ta prvni vec tady ? Jasne talir ale co je to za hrabe k tomu

    [CHAIWALLA @ Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Faktzejo smrt :)))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    AAHHWISEGUY: já bych to viděla na smrt u postu uživatele níže
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam