• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    AIAX: To mi taky přijde fascinující, že u nějakých her (od STEJNÉ firmy, LOL) si toho nikdo pomalu ani nevšimne a u DD2 sledujeme hysterické obloučky napříč internety.
    Imo se toho prostě někdo chytil, začal vřeštět, efekt sněhové koule + jak říkal Virik, hejt přitahuje prachy a publikum a je výrazně jednodušší zdissovat pod zem černou, než udělat zajímavé video o hře (to by ji nedejAzathoth museli třeba hrát!).
    AIAX
    AIAX --- ---
    SADAKO: To je zvláštní, že u RE ani DMC si na to nikdo nestěžoval. Nebo přinejmenším toho nebyly plné fóra.

    (IIRC úplně stejný MTX systém je i v Monster Hunteru, na který taky nikdo nekydal hnůj.)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VIRIK: :)

    Stuck Mojo - The Business Of Hate
    https://www.youtube.com/watch?v=gSokXOPF0v0
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    AIAX: Riftstones/wakestones/ještě něco se myslím i v jedničce daly nějak koupit za cash + byly přibalené k té edici hry, co mám v library. A tohle je navíc IIRC úplně běžný systém u Capcom her, minimálně teda u těch, co znám a hraju - třeba v Resident Evil a Devil May Cry si můžeš nakoupit coby DLC balíčky s měnou a možnostmi, které se dají in-game normálně odemknout; v DMC5 ty různé orbs v RE: Village zase koukám, že mám díky DLC od začátku hry infinite ammo, což je jinak věc, která se dá časem dokoupit u obchodníka.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    upřímně, jestli PCčkáře něco oprávněně štve, tak je to to denuvo a jestli už jsou/nejsou ovladače na grafiku. Jako ty správné.
    Ten zbytek je jen byznys kolem hejtu, to je celý.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    AIAX: :D

    Dragon's Dogma Dark Arisen - How to Max Level Really Fast
    https://www.youtube.com/watch?v=WXgzNWqtDoY
    AIAX
    AIAX --- ---
    PHOW_SAATCH: Jenom 60 :( Bylo by to víc, ale ten dodatečný dungeon (BBI?) mně už moc nebavil, to bylo jen o grindění a boji a já hlavně žral ten svět, levelování a questy.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Čistě pro zajímavost - kolik kdo z vás má hodin v DD:DA?
    Mně Steam ukazuje 120 hodin... což z něj činí mojí devátou nejhranější hru na Steamu (před tím jsou jen Dark Souls 1,2,3, Elden Ring, Sekiro, Witcher 3, Monster Hunter World a Path of Exile :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    fakt hovada ty lidi vobcas :)) pardon!

    VIRIK: diky!
    FRIZER: diky!
    AIAX
    AIAX --- ---
    VIRIK: Teď čtu, že MTX byly už v jedničce, ale já si na to nepamatuju. Ale hrál jsem jen PC verzi. Že by to bylo jen na konzolích?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    FRIZER: no ja vim, ze nemusim. ja nechapu ty lidi, ze sou z toho hotovy prave ;)) zas akorat bude review bombing upe zbytecnej
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    BOBESH: Nemusis kupovat nic...to je spousta her...prihodej mikro pro nooby a dostanou bidu...nicmene ve hre se s tim vubec nesetkas. Zbytecna hysterie
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    PHOW_SAATCH: a to je správná otázka :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BOBESH: no jasně, vůbec to nejsou nacisti, v ničem, ani tak nemyslej
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BOBESH: není, právě probíhá hysterie i na nyxu.

    někdo udělal z prodeje jednoho portál kamene totiž možnost fast travel po mapě za dva dolary.

    Jak jsem psal, jako předobjednávky tyhle jejich voloviny mi přistáli v bedně a jsou to běžný itemy, co se daj koupit už u prvního kupce. A ten fast travel není fast travel, ale jeden portál krystal, kterej spíš použijete časem na krafting. Bez těch ferrystounů je to vám stejně na nic.

    Je to udělané proto, aby nemuseli zjednodušovat hru, a nechat ji jako jedničku. Kdo z vás hrál, tak ví kde cca ty krystaly i najít i kde a z koho padaj ty ferrystouny (či kde to koupit). Stejně tak jak jsem říkal, já jsem věděl už v prvním táboře jak si vydělat a to vybavení jsem si koupil, abych pak zjistil že něco je i v těch mikrotransakcích.

    Takže mikrotransakce jsou jen pro lidi, co si chtěj trošku pomoct a nevědí jak, normálnímu hráči RPG to nepomůže v ničem. Jo, je to naprd.

    U PCčkařů jde i o řev na mody (opět zjevně chtějí vypnutí staminy a neomezený inventář, tedy prostě číty), ale při tom se snaží chovat jako oběti korporací. Taky už vyšly hejt videa a rozjel se byznys, je dost pravděpodobný, že autoři (teda hlavně google a agentury, co je pasou) nenávistných videí dneska vydělají víc, než samotný Capcom.
    A pak si zjevně ty věci chtějí vymínit zadarmo.

    Večer NVIDIA vydá ovladače a přes víkend jim vyjde hotfix a to jim zvedne fps.

    A hejtři zapřou své lži a zase se budou tvářit, že jim jde o blaho hráčů a kritizovali to jen kvůli optimalizaci. I dkyž teda zjevně hodně lidí bude míst spíš problémy, že má na hovno procáky.


    běžní sráči.

    Jo a s Matějem jsme si to vysvětlili v poště, dokonce ho hezky zaujaly herní systémy DD, tak nakonec to s některejma lidma nebude tak hrozný. :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tyvole :D
    Hráči plánují masovou vraždu NPC, aby RPG Dragon's Dogma 2 běželo plynule - Zing
    https://www.zing.cz/novinky/96479696/hraci-planuji-masovou-vrazdu-npc-aby-rpg-dragons-dogma-2-bezelo-plynule/
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VIRIK: mě teď spíš zajímá, čím se DD2 nejvíc liší od jedničky...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    hele proc sou z toho lidi tak vystreleny? dyt to neni nutnost tam cokoliv dokupovat. nebo jo? :O
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    ty microtransakce.. jakože si kupuješ wakestony? aha.. u hry za 2k, no nevim... přijde mi to zbytečný :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    a třeba silná postava, kterou vede zkušený hráč, myslím tím pawna, tak ten se klidně naučí vypomáhat polenem.
    Tj, využije svoji sílu, vezme, kámen, poleno, když má větší sílu i třeba jej vytrhne ze země a dá tím obří poškození i obřímu nepříteli, zejména když ten je třeba na zemi, oslabený magií nebo níže než ten co háže kameny. Teda najednou bojovník-pawn co má silné paže a nohy, zmastí i velkého nepřítele šutrama.

    Podobně jako už psali tu jiní, vaše postava je kouzelník, začne kouzlit a zkušený pawn najednou začne kouzlit taky, podpůrné kouzlo a tím znásobí to vaše.

    a pokud je to třeba bleskové, elektřina a nepřítel stojí ve vodě...

    Pak najednou jdou i obří nepřátelé zabít na dva útoky. Šutrama, bedýnkama, kouzlem. Vodou.

    proto to máme tak rádi – tak jednoduché to vlastně je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam