• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    RUDOLF: nemyslím v menu, ale viděl jsem, jak to mění během boje.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    VIRIK: já jedu zloděj, mág, luk a já fighet. Můžu změnit profesi během hry? Mám pocit, že jsem to fightincowboy viděl.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    RUDOLF: AIAX: do toho domku na začátku se dostanete průchodem přes montain sacred, jeskyni.

    v jeskyni jsou ty želé bloby, tam mějte sebou zloděje a mága s ohněm
    AIAX
    AIAX --- ---
    VIRIK: Do těch pawn questů "procestuj se mnou celý den a noc a dám ti wakestone" se započítává i spánek? Asi to musí být nepřerušené co? Moje hlavní pawnice je se mnou už několik dní, ale ten její quest jsem ještě nesplnil, bo nikdy nevydržím beze spánku celých 24 hodin.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    RUDOLF: tady je to možný
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    //obrázky prošly samo komprimací, jasně, ale ta hra je prostě pěkná/
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    tohle je z XBOX, takhle to tam vypadá a jede na 50-60 fps, 30 a více fps ve městech
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    RUDOLF: Hele, já se občas kouknu do NextGenu a tam tomu věří, protože to říkají v televizi/youtube.
    Dokonce si tam poslali článek toho pána z games.cz, co je takovej dobrák, ale tý hře v skutečnosti moc neporozuměl. Takže například tvrdil, že wakestouny našel v celé hře tři, ale použil je jednou... mno, si říkám. Přehlídnout to, že jak měníte pawny, tak oni když jsou u vás dostatečně dlouho, dávají vám wake shardy. A tři shardy se sestaví do jednoho kamene.

    Takže chodím s pawny do lesa, na houby, do hor, pak dolů do dolin, trempujeme, vaříme, spíme spolu (ehm), a mám v torně tři prdele wakestounů :D

    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    VIRIK: yep, ale má to i další rovinu, po čase mrtvola zmizí a existují prý dvě márnice, néjakou dobu tam ty mrtvý NPC jsou k oživení, než je zahrabou. Bylo by vtipný, kdyby šli pak nalézt, vykopat a oživit. Pokud teda nepohřbívají žehem.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    AIAX: všechno je ve hře. :D. A mnohem mnohem víc.

    RUDOLF: ano. Taky jsem "omylem" jednu babičku hodil z hory dolů a pak prostě jsem ji zvednul. Odešla pak domů :)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Jako, jediná pozitivní věc je, kdyby byl konzistentní hate na MTX u každý hry, mohlo by to zabrat na vydavatele a tohle nešvaru by jsme se zbavili. Kdyby steam zavedl dýška, který bych mohl poslat, když si hru užiju. Klidně jak v restauraci 5,10,15,20,50,100,200%;-)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    AIAX: a ten token je jednorázový?

    Btw.. pustil jsme si guide na základní tipy, když jsme se dozvěděl, jak se řeší NPC resurrectiom, tak my padla čelist;-)
    AIAX
    AIAX --- ---
    Mimochodem i ten token na změnu vzhledu jde koupit ve hře.

    https://twitter.com/GHBSmith/status/1771172013068951606
    AIAX
    AIAX --- ---
    RUDOLF: Jj, jeden takový žebřík je taky kousek od začátku. To byla ta první věc. Ta klouzačka byla druhá věc, na kterou jsem se ptal.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    AIAX: nene, klouzačku nemyslím. Podle rozhovorů v prvním táboře, tam bydlí jedna místní postava. Možná tam vede cesta zataresaná mrtvolou tvého zachránce. Nebo něco jiného.

    Ale jsou jeskyňe ve výšce, kam se nejde dostat a ty mají stočený žebřík. A buď ho sroluješ při odchodu z jeskyňe, nebo působí jako vstup.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Hysterie goes lynch. Takhle na internetu je to legrace. Ale fascinuje mě, jak emoci nezastaví kritický zamyšlení a stačí, že část komunity chce přihodit polínko, aby si přihřáli polívčičku. Nikdy nebuďme překvapený, až se část společnosti dostane k moci a dáme si novou variaci říše. Jakmile se ta vlna vzedme, má sílu deformovat svět a racionalita s tím nic nezmůže.

    Did I Hide Information About Dragon's Dogma 2?
    https://youtu.be/V7Mv9NuxAzE?si=R8pSC2LY4BZEfACg
    AIAX
    AIAX --- ---
    RUDOLF: Myslíš ten kousek od začátku? Jj, taky jsem si s tím včera lámal hlavu. Nebo s tou klouzačkou severně od toho prvního outpostu, nechápu, jak se tam dostat.

    Nechal jsem to plavat s tím, že později nejspíš dostanu nějaké ability, které mě tam vynesou. Popřípadě se tam dostanu nějak oklikou.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Vidím u jeskyní ve výšce rolovací žebřík, myslel jsem že na něj stačí ukázat a pawn ho střelí, ale nepodařilo se. Střílí sudy vedle. Možná nesmí být simple;-) tak mě napadá něco hodit, ale po ruce nic není. Nebo změnit vocation na lučišnici. Stejně to asi bude potřeba kvůli elfovy.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    AIAX: já to pochopil tak, že jich můžeš položit pět a v inventáři kolik chceš.
    AIAX
    AIAX --- ---
    VIRIK: Jediné, čím si nejsem jistý, jsou ty portcrystaly. Ví už se, jak to s nimi je? Někde jsem viděl, že jsou capnuté, prý maximálně pět v inventáři, a že pět jich během hry normálně najdeš, takže nemá smysl je kupovat. Je to tak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam