• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    FINSON: Pěkně ty! Já bych vyjel, ale to by tady na silnicích nesměl být led, to je fakt jediný, co nesnáším. Bohužel je to po tom sobotně/nedělním sněžení všechno uhlazený a mám problémy dojít i od chalupy na autobusovou zastávku, natož v tomhle vytáhnout kolo. No, budu muset počkat až to trochu povolí.
    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI, MARASAN: Přesně, mě to třeba za mokra úplně strašně nebaví, ani k tomu nemusí být kosa jako teď.
    Ale když dneska "uschly" cesty, tak jsem vyjel pokřtít nové gravel pláště na kolobce. Těch -12°C je už ale zase takhle v noci trochu příliš, musel jsem zkrátit okruh, protože mi moc mrzly prsty na rukou.
    A asi jsem si při posledním běhání něco natáhl v lýtku, tak mi to teď moc nejelo.

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Zpátky na spatne stane silnice

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ten vítr byl dnes opravdu vlezlej, jinak v lese bylo fajn. Teplota -5, proti větru byla ta pocitovka tak o 10 méně.

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FORELLI: Kudos, kdyz je hezky, to umi jezdit kazdej!
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Na fotce Lazne Tousen a Labe.
    Jinak par desitek sekund prede mnou to jedna slecna v aute uplne nezvladla. Dostala smyk v zatacce a jednou stranou najela na svodidla a druhou se oprela o zed obory. Fotku jsem radsi nedelala.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tohle musí jednoho bavit, dva až tři stupně a v druhé půlce s deštěm (začíná to být letos zvykem, ze čtyř jízd jsem dvakrát zmoknul).

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak alespoň na chvilku odpoledne. Dneska bylo docela hezky.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Áha, tak tam to moc neznám
    FINSON
    FINSON --- ---
    MAWRHIS: No ale ta fotka za to stála!
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    FORELLI: červená mezi Týništěm nad orlicí a Světlou. bohužel tahle trasa trpěla tím neduhem, že první půlka byla placka a kopce přišly až když už jsem byl unavenej.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    MAWRHIS: Kde to je?
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    Já loňský rok zakončil na silvestra výjezdem na vysočinu.
    Celkově jsem natočil 1730 km (MTB) což je na místní poměry čajíček, ale subjektivně po 10ti leté pauze jsem nadšen :).

    BATY
    BATY --- ---
    Posledních 6 týdnů jsem prokašlal, ale zaokrouhlit na 10K se to ještě povedlo...

    Tak všem vše nej do roku 2024 a spousty pěkných výhledů přeju!

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: ta situace je ještě vzhledem k předpovědi na týden dopředu ještě ne zcela jistá, tak uvidíme.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: No koukam na predpoved a tech -8C me teda taky moc netesi. Leden bude nejspis uz jen na Zwiftu :(
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: bohužel má spíše opět zesilovat... :(
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Krasna tma a po setmeni venku ani noha. Jen ten vitr by mohl uz prestat.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak jedeme dál :) První auto mně předjelo na 50. km, ráno bylo úplně mrtvo.

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Activities 155
    Distance 4,918.0 km
    Elev Gain 29,258 m
    Time 214h 10m

    Na hradecku se toho taky moc nenastoupa, nejblizsi kopec je 30km daleko :/ Ale jinak jsem spoko, tech 5k sice nepadlo, ale furt to je muj osobak (a navic to je moje teprve treti sezona, co jsem zacal jezdit)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam