• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Dneska nádhera, kromě pána s malým p**** ve služební fábce stavebnin DEK, který mě poprvé v životě na silnici nejdřív chtěl ukázat jaký má hezký zrcátka a pro jistotu přidal nemrznoucí směs do xichtu.

    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Až zas na jaře sednu na kolo a někdo mi bude říkat, že jsem se zbláznil, ukážu mu tohle 😁
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Kdyz jde o ctverecky, tak se masochisticky drzim beranu :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: To je mi líto, beze srandy.
    Myslel jsem to tak, že když mi to nejede, tak jsem do hodinky doma, ne že do toho dupu celou šichtu a pošlu tam 143 km :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: No nejelo, ale vubec. Ma to neco spolecneho s laktozou a travenim, bliz to tu rozebirat nebudu.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Prý nejelo 🤦
    😁
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska mi to vubec nejelo a jeste navic na konci mi bez rozhlidnuti skocil pod kolo idiot se sluchatky. Nastesti bez kolize, ale bylo to pomerne tesne.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Po měkkým a pomalu to docela jde... Pes i páníček vyvenčeni.

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    BATY: tak v mých Garmin Instinct jsem nic takového nenašel. Je tam jen možnost měnit jednotku pro teplotu. Je zajímavé, že ještě loni mi to tu teplotu měřilo...ale opravdu to přestalo v době, kdy přestali měřit i barometricky tlak, takže to vidím na problém čidla a nějakou adaptaci conectu na situaci bez teploty...
    BATY
    BATY --- ---
    SSTTAANNAA: Možná i v aplikaci, ale v hodinkach určitě...

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    BATY: v hodinkách a nebo v aplikaci?
    ...já si vzpomínám, že mi to opravdu kdysi teplotu měřilo, ale jak píšeš bylo to na ruce hodně skreslené, ale od nějaké doby tam už teplotu nemám...
    BATY
    BATY --- ---
    SSTTAANNAA: Pro každou aktivitu si můžeš navolit, jestli má teplotu zaznamenávat nebo ne... Třeba na hodinkách, když je mám na ruce tak to mám vypnutý, protože to je údaj o ničem, když je ohřívám rukou... Tak třeba to máš jen vypnutý... Je to v activity profile...
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA: Garmin mi teplotu kdysi evidoval, ale asi jsem v sauně odprásknul čidla teploty a tlaku, takže už ji neměří:-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Je fakt, že já mám zase hodně citlivou hlavu...
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    FINSON: cesta z práce mě vedla k názoru, že je teplo...pak jsem šel na kolo...
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA: jojo letní s termoponožkama:-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Jeste jsem teda chtela rict, ze i letni tretry muzou byt ruzne odvetrane. Takze se tomu uplne moc nedivim, i kdyz teda osobne bych to asi nedala :) Zimni tretry jsou vic izolovane u kufru, takze tak moc nepromrzaji zespoda. Ty moje 15 let stary Sidiny zase zadny zatepleny zazrak nejsou.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Tak jasne, ze je to hodne individualni :) Taky muzu jezdit do 4C s kratkyma rukavicema a jsou lidi, kteri by pri tehle teplote vyjeli jen v dvojitych zimnich rukavicich.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Hm, mám letní tretry, zimní ponožky, návleky jsem nevytáhl, tohle bylo v 0°C a zima mi nebyla... problém mám až v mrazech pod nulou...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    SSTTAANNAA: Jeste mi rekni, ze jsi mel letni tretry :) Na letni tretry pod 8C si davam navleky, ale tedka jezdim celou zimu porad v zimnich tretrach a jeste pres to navleky. Pakrat pres den to bylo moc, ale zase na podvecer a noc se to vyplatilo. Je mi zima az po 2 hodinach jizdy a soucasne kdyz jsou venku 2C a min.
    Hlavne teda kdyz v Praze hlasi 10C, tak realne na vyjizdce je to 6-7C a obcas jeste min. Koukam ale, ze tvuj Garmin teplotu na Strave neeviduje. To je docela uzitecna vec. Nepotrebuju treba znat AVG rychlost, ale na teplotu se divam porad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam