• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jak jsem psal, nechce se mi vyjíždět do mokra. Takže když všechno vysuší mráz - here we go!
    Tohle bylo včera a myslel jsem si, že jsem endorfinů plnej až po uši...





    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Něco trochu netradičního, ale bylo to skvělý...

    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: To jo, led je na prd. Tady fakt není nic, viz tu fotku...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    FINSON: Pěkně ty! Já bych vyjel, ale to by tady na silnicích nesměl být led, to je fakt jediný, co nesnáším. Bohužel je to po tom sobotně/nedělním sněžení všechno uhlazený a mám problémy dojít i od chalupy na autobusovou zastávku, natož v tomhle vytáhnout kolo. No, budu muset počkat až to trochu povolí.
    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI, MARASAN: Přesně, mě to třeba za mokra úplně strašně nebaví, ani k tomu nemusí být kosa jako teď.
    Ale když dneska "uschly" cesty, tak jsem vyjel pokřtít nové gravel pláště na kolobce. Těch -12°C je už ale zase takhle v noci trochu příliš, musel jsem zkrátit okruh, protože mi moc mrzly prsty na rukou.
    A asi jsem si při posledním běhání něco natáhl v lýtku, tak mi to teď moc nejelo.

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Zpátky na spatne stane silnice

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ten vítr byl dnes opravdu vlezlej, jinak v lese bylo fajn. Teplota -5, proti větru byla ta pocitovka tak o 10 méně.

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FORELLI: Kudos, kdyz je hezky, to umi jezdit kazdej!
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Na fotce Lazne Tousen a Labe.
    Jinak par desitek sekund prede mnou to jedna slecna v aute uplne nezvladla. Dostala smyk v zatacce a jednou stranou najela na svodidla a druhou se oprela o zed obory. Fotku jsem radsi nedelala.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tohle musí jednoho bavit, dva až tři stupně a v druhé půlce s deštěm (začíná to být letos zvykem, ze čtyř jízd jsem dvakrát zmoknul).

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak alespoň na chvilku odpoledne. Dneska bylo docela hezky.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Áha, tak tam to moc neznám
    FINSON
    FINSON --- ---
    MAWRHIS: No ale ta fotka za to stála!
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    FORELLI: červená mezi Týništěm nad orlicí a Světlou. bohužel tahle trasa trpěla tím neduhem, že první půlka byla placka a kopce přišly až když už jsem byl unavenej.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    MAWRHIS: Kde to je?
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    Já loňský rok zakončil na silvestra výjezdem na vysočinu.
    Celkově jsem natočil 1730 km (MTB) což je na místní poměry čajíček, ale subjektivně po 10ti leté pauze jsem nadšen :).

    BATY
    BATY --- ---
    Posledních 6 týdnů jsem prokašlal, ale zaokrouhlit na 10K se to ještě povedlo...

    Tak všem vše nej do roku 2024 a spousty pěkných výhledů přeju!

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: ta situace je ještě vzhledem k předpovědi na týden dopředu ještě ne zcela jistá, tak uvidíme.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: No koukam na predpoved a tech -8C me teda taky moc netesi. Leden bude nejspis uz jen na Zwiftu :(
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: bohužel má spíše opět zesilovat... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam