• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    OCTOPUSS: maloktera silnicka dneska jezdi na galuskach.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    gravel=silnička s negaluskama :))
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dnesni popracovni projizdka (na gravelu - pro OCTOPUSSe). Pekny vetrik, spousta kopcu a uzasny mraky. Dorazim domu a za 10 minut zacne prset, to vyslo tak akorat.

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    OCTOPUSS: Ja svoje prvni kilo ujel na HT :D
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tvl, to všichni jezdíte na silničkách? Jednou v životě jsem na hardtailu napůl omylem ujel 86km, a to bylo teda peklo. Včera jsem si dal druhej rekord v životě, 56, a dneska sotva lezu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: Stejně tak, v plánu bylo vyjetí, protože jsem myslel, že budu úplně mrtvý po těch švizích minulý týden, a včera, nespánek dnes přes noc, ale po 20 km jsem zjistil, že jsem úplně v klidu, tak jsem vyrazil decentně do hor.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Taky jsem dneska úplně neplánoval dát kilo, ale příští týden se mi do té zimy asi chtít moc nebude, tak jsem na to sedl. Vítr byl dneska opravdu ostrý.
    JOPS
    JOPS --- ---
    Mno, myslel jsem, že dneska dám pauzu. Ale bylo tam docela hezky, ale kurva, ten vítr 🤣

    A dneska mohlo být docela veselo... Najizdel jsem na cyklostezku a predemnou z jiného směru najel typek na silničce. A jel docela super, tak jsem byl za ním, věděl o mě, měl garmin radar. A tak jsme jeli po rovince, pod 30km/h jsme nešli. No a po cca třech kilometrech míjíme kolonu cyklistů v protisměru a asi 20 metrů za tou kolonou jel kluk cca 9 let a trochu klickoval, ale žádné drama. Ale už jsem dával ruce na brzdy. No a ten kluk se podíval dolů na pedály a zalomil to přímo před toho týpka do protisměru.

    Týpka musím pochválit, ustál to luxusně, ubrzdil to a musím zároveň pochválit moje brzdy, že jsem mu neskončil na zádech. My tam v tu chvíli měli přes 35km/h a kdyby to do toho mladýho nakouřil, tak voláme vrtulník.

    Nic se nestalo, takže jsme pár vteřin jeli vedle sebe a říkám mu, dobře ty, ale přiznám se, že jsem to trochu čekal a on říká, hele, já taky, oni tihle děcka jsou generátor průserů 🤣 a pak jsme to ve vláčku dojeli, já mu poděkoval za potahani, on mi mavnul a jeli každý jinam.

    A to zdržení na tom segmentu mě sere, protože ten průměr by byl lepší 🤣

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Včerejší opalovačka a dnešní odměna :)

    JOPS
    JOPS --- ---
    Musím říct, že mě stále překvapují moje nohy. Ono fakt to pravidelné ježdění má něco do sebe a když jsem v nohách měl 65km na biku a pořád jsem schopen jet poslední segment s průměrem 27km/h tak si říkám, jo!!! Má to všechno smysl. (ježdění /fitko/a celkově pohyb).

    A druhá fotka je pod Ripem, kdy jsem chtěl chvíli umřít 🤣 ale PB na asfaltce pod Říp mě potěšilo 🤣 ale to jsem ještě v tu chvíli nevěděl, to bych se pokusil i o úsměv 🤣

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Cas dneska vic nedovolil :/

    VINC
    VINC --- ---
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Pěkně dneska bylo žádný vedro, akorát trochu severního větru.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    JOPS: Jojo, tam jsou pekny kopecky. Dole je to uplna rovinka s frekventovanou silnici, ale na kazdou stranu hory.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    ALONSY: je potřeba tu fotku no nejprve zobrazit v galerii, pak teprve půjde sdílet, resp. bude vidět při výběru v prohlížeči.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    JOPS: popravdě čekám, kdy se pode mnou to decathlon kolo na "krátké vyjížďky" rozpadne. :D a naučila jsem se netlačit, ale právě dělat ty pauzičky. I když posledních asi 10 metrů už jsem to dneska fakt nedala.

    BINARY_PARANOIC: já to teda dělám pro dobré jídlo a kvalitní nealko pivo! :))
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    JOPS: každých sto metrů jsem zastavovala a brečela se slovy "proč si to dělám". :D Ale momentu "jo proto" bylo taky dost. Jsem zvědavá, jestli to někdy dám bez pauziček
    FORELLI: jo, do fotek jo, ale nějak se mi pak ta fotka neukazuje když chci sdílet. :) Ale hlavně, že mam obrázky s čísly. I když špatnými :D
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Dneska to nebylo o wattech, ujetých kilometrech, nastoupaných metrech, ani počtu vypitých kafíček. 🙃

    JOPS
    JOPS --- ---
    Bratr mě vyvezl na Kokořínské traily a jako super. Párkrát jsem v rámci zachování svého fyzického zdraví raději tlačil 🤣

    Ale na pár kilometrů jsme si vyměnili kola. Bratr tam má docela slušnou vidlici a jako kua, to je žehlička🤣👍🏻😲

    Když jsem letěl z kopce přes kořeny, šutry tak mi to přišlo, že jedu po rovině 🤣 fakt paráda 👍🏻

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    ALONSY: a nejde to nahrát do fotek?

    Bude to asi telefon od telefonu jiné, ale mě to nabízí toto:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam