• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    SMETY
    SMETY --- ---
    SMETY: Vyřízeno, díky :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SMETY: Povídej.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Kdo má premium pls? potřebuju anketku. Thx

    #patch #nyxpatch
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    KEB: Jsem na tom podobně...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    To je sabotáž!
    IORETH
    IORETH --- ---
    NAVARA: notifikace funguje jen při reply ve stejném klubu (otestováno na Aldarionovi)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMETY: Nick označit nejde, ale je možné tagnout přes reply na konkrétní post i v jiném klubu
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    IORETH: Platí, ale TEAPACKův fomát A2 bude nesjpíš výhodnější.
    KEB
    KEB --- ---
    SMETY: objednávky nemáš, protože není jasná ani cena ani rozměry sortimentu, s objednávkou čekám, až se to ustálí.

    Já řeknu pět patchů a deset nálepek, a pak se budete divit, že vás s cenou 10k pošlu do pryč. (Příklad)
    SMETY
    SMETY --- ---
    IORETH:
    RAB1T:

    1. Ok, hotovo, vizuál pro zadání tedy drží
    VITECH:

    2. Schvalujeme teda textilní patch + nálepka typ ntb/auto
    3. Tady teda máme víc info co se různí, já počítám na textil (PVC patch) ID VITECH a na nálepky (auto a ntb) se mi ozval ID TEAPACK (BTW víte někdo jak se označuje na nyxu aby jim přišlo upozornění?)
    4. Prozatím je pošta ok, překvapuje mě, že je jich vcelku málo... jsme v řádu 20 objednávek. Sepsal bych a do konce týdne (v sobotu, po #patek, kdy je hodně příspěvků) bychom dali sdílený sheet a dali 2 týdny na zapsání si objednávky, ok?
    5. Zatím ToDo (asi najdeme místa v Praze + můžeme prostě posílat balíkovnou/packetou/poštou... ale správně, ToDoú
    6. Cena - asi jakákoli chceme, výroba je prý kolem 60,- (ještě potvrdíme) samolekpy budou asi míň, Takže samolepek ať je co nejvíc (potřebujeme prý alespoň A2 ID TEAPACK), ted 99,- jedna? Pach 499,- (střílím to pocitově, ale prostě nejde o to, že prodáváme produkt, ale primárně posíláme prachy někam a odměna za to je druhořadá, tedy to stupňuju spíš jako dar... 100 a 500 +

    Zbytek zas kouknu večer.
    JURACEK
    JURACEK --- ---
    jaka se planuje velikost/i? i kalkulator to chce...
    TSOH
    TSOH --- ---
    Ohledně ceny je zde i kalkulátor: [TSOH @ Nyx typing brigade]
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: i když fuck them, za mě bych na 500 začínal :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    RAB1T: co takhle anketa, co je každý ochotný dát za patch? Nejsem si jistí že ti lidé co tu chtěli 6 patchů by souhlasili s 500,- třeba..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SMETY: Doplním ještě

    6. Cena

    Chápu ze se bude odvíjet od počtu, ale rámcově hausnumero by se hodilo. Hlavně s ohledem na návrh, kterej mi prislo byl vcelku přijat a pak zapadl, aby se to prodávalo s nějakým ziskem a výtěžek šel na Ukrajinu.
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY:

    1. Hotovo
    2. Potvrďme si, že to bude textilní patch a nálepka. Zatím to nikdo nezpochybnil, za mě bych to taky brala jako vyřešené
    3. Nálepky u Aldariona (pokud potvrdí), patche u Pams?
    4. Pokud je pro tebe ok mít to v poště, je to cajk, jen řekni, kdy je deadline
    5. ToDo
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ahoj.

    Situace je víc než nepřehledná a nevím, jestli tomu tohle forum pomůže, nebo přidá ještě víc zmatku. Zamysleme se.

    Vždyť je to vcelku jednoduché

    1. Navrh - mám
    2. Co vyrábět - patch/samolepka (obojí)
    3. Kde
    4. Seznam objednávek (zatím málo)
    5. Distribuci

    Pokud jsem něco vynechal, o čem chcete hovořit přátele?

    #patch nyxpatch
    IORETH
    IORETH --- ---
    ALDARION: Platí tohle stále?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WADER23: to se dá na samolepkách, ale ne na těch patchích. A pokud to, že se objedná na jednom místě oboje, srazí náklady na výrobu, je to win-win-win situace :)
    WADER23
    WADER23 --- ---
    IORETH: Samolepky na notebook jsou super.

    Hlavně je to jednoduché, když bude hi-res návrh, tak si to může spousta lidí vytisknout sama, etikety do laserové tiskárny / copy centrum a pod, a pak to rozdat kámošům. Je tohle proveditelné jako bussines model? Třeba jako "nákup" hi-res návrhu, což se pošle Ukrajinu?

    Já to vnímám tak, že udělat tisk zvládne zařídit spousta lidí, ale nikdo se nehrne do distribuce.
    SATAI
    SATAI --- ---
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    SATAI: potkáme se na RZB někdy? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam