• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    Ahoj.
    Long story short:
    Ztratil patch.
    Sehnal nový patch.
    Našel patch.
    Má jeden navíc.


    Takže kdyby po něm někdo toužil, je u mě, nebo ho časem dám do aukce na 3.světový. V obou případech za příspěvek na T4U.
    P_T
    P_T --- ---
    QWWERTY:
    IORETH:
    Tak pan cajovnik se porad vyptava o co jde, proc to je, odkud atd... Ale jinak super, nalepka i patch! Jeste jednou diky. Jen nemuzu uverit, ze jsem si objednal tak malo nalepek. Muzu se pls podivat na tu tabulku s objednavkou? (uz nejak neni volne sdilena a musel jsem zadat pristup)
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    Děkuji mnohokrát za zprostředkováni. Patch je naprosto fenomenálni.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jeden na batůžu, druhý půjde na hrudní pseudoledvinu

    JURACEK
    JURACEK --- ---
    a dik za patch, now i am finally completed
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: Na stole se bude válet patch :). A až tam budu, upřesním polohu sem.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Mám hotové balíčky. Nálepek přišlo přece jen o trochu víc a jeden člověk se rozhodl ponechat svůj balíček v bufferu (i s penězi, díky!), takže last minute offer:

    - Patch: 1x (předběžně zarezervován)
    - Velké: 6x
    - Malé: 5x
    - Gaychat velké: 5x
    - Gaychat malé: 10x

    Pište do pošty
    KEB
    KEB --- ---
    BOTUL: takže si můžu vzít jeden patch za tebe?
    IORETH
    IORETH --- ---
    Finální podoba Gaychat nálepky
    Kredit XAKROO :-)

    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    QZUZKA: Díky za info, k tomu jsem se vedle ani nestihnul dohrabat ^.^

    Pokud bude patch 9cm, tak bude druhá velikost určitě menší =)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    #samolepka :
    Určitě chci udělat velikost stejnou, jako bude látkový patch a pak cca 2-3násobný rozměr, což by mohlo sedět na auto.
    Aktuálně mám předjednané dvě tiskárny i s grafikama pro "final touch", takže jakmile mi přistane do pošty vektor a základní rozměr patche, začnu to poptávat.

    Moje představa je, že stejně každý bude chtít aspoň dvě malé a jednu velkou samolepku, takže bych z toho udělal základní set, kterých můžeme nastřelit stejně jako bude závazných objednávek na látkové patche a k tomu udělat něco navíc, protože samolepky udáš vždycky.

    Ale jelikož to vypadá, že brzo bude "objednávkový systém", tak se rád nechám zkorigovat jeho výsledky =)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    IORETH: Ten patch je dost kulatý a má specifický tvar, který způsobuje celkem jednodnoznačné uspořádání na tiskovou plochu, takže libovolnou velikost tam naskládáš a prořezy budou ještě menší, než když vykrajuješ linecký. Z toho ti malý nálepky "na vyplnění prostoru" fakt nevyjdou.

    Jestli se těch samolepek bude dělat třeba 500, tak bude výrobní cena včetně laminování a dělení do 10 korun za kus (to střílím od boku podle mojí poslední objednávky z předcovidu), takže udělat jeden nebo dva archy navíc není problém a samolepky nemusí být jen na tuto jednu akci, ale zbytek může IRA, Gekon a další aktivní ID dostat na rozdávání pro přispěvatele mimo tohle auditko i nyx

    A pokud by byla jedna "větší velikost", tak tím zabiješ možnost nalepit to na telefon, noťas atp... Málo kdo si dá na dekl od noťasu nálepku 20x15 cm... těch velikostí musí být víc.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ahoj.

    Hele fakt nevím. Prosím nedelejme kroky zpět. Máme tu zapadlé body které řešíme.

    Aktuálně teda někdo to nazývá seznam, někdo formulář.

    Mám z posty dost zájemců a mám je v sheetu.

    Ptal jsem se tu a bohužel tady mi nikdo neodpověděl, kdo se schopny udělat sheet, který postneme vedle (objednávky z posty do nej doplním).

    Další, jak velké ty patche chceme.

    Cena 500/100 je odhlasovaná.

    Pak budeme řešit objednávku a ucet.

    Komu posleme penize doladime.

    Chce se tady k tomu vyjádřit zas 50lidi, nebo se proste pohneme dál?

    :)

    #patch #nyxpatch
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Ja se omlouvám že tady spamuju, ale co už, jsme nyx typing brigade, trying my best,..

    Jen mi přijde že tohle celé vzniklo dost organicky a ukazuje to že některé věci máme tak nějak společné.
    Nejde o žádnou trofej, sběratelství etc (bez urážky prosím ;), ale o tom že nehledě na všechny věci co nás rozdelují jako jednotlivce(a kde všude po nyxu se jinak hádáme), tak jsme schopní rozeznat "dobro od zla"(shady, meh :/ ) a snažíme se pomoct jak zrovna můžeme.
    A proto ten patch vznikl, proto ho chceme, proto stojí 500 a proto nemáme žádný schéma kolik komu poslat na jaký účet.

    Tldr: Bylo by moc hezký se tu nepohádat.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    SMETY: Myslím si, že to není předbíhání - že pokud se opravdu budou nabízet patche za pětikilo, což je za patch vážně hodně, a je to spíš další sbírka, než jen akce "pořídíme si dohromady vtipný patche", tak je fér a může předejít nějakým otravným emocím, když bude od začátku jasně určený, co se s vybranýma penězma udělá.

    Ale primárně si do toho nenechte kecat, pokud si to chcete udělat podle svýho. Je jasný, že hlavní slovo by měli mít SMETY, který zařizuje patche, TEAPACK, který zařídí tisk samolepek,
    GEKONZPRAHY, který je spojka na kluky, kterým se má poslat výtěžek (resp. jeho část, pakliže je ten nápad přispět i jednotce manžela IRA_Palmovka dobrý) a další lidi co to vymysleli.
    Nechci do toho nikomu kecat, pokud to vypadalo, že jsem moc tlačil, omlouvám se. Řekněte, jak to bude, popřípadě řekněte, co potřebujete dořešit nebo aby někdo udělal...
    A pokud je Gekon teď v Albánii bez mobilu a nestíhá k tomu říct své, tak ať to je klidně o pár týdnů pozdějc, neměl by z toho vypadnout. ;)

    PALEONTOLOG: IMHO se to prostě nějak v procesu vyvinulo v další sbírku. Možná je to tak dobře, možná je to tak špatně, nevím. Beru to tak, že prostě každej, kdo znovu přispěje cca 450,- Gekonovým kamarádům na gear, dostane k tomu za 50,- patch. Přijde mi to v pohodě, ale na druhu stranu chápu, že jsou lidi, co posílali spoustu věcí a peněz už dřív a může jim připadat otravný, že maj už zase klopit aby dostali upomínkovej předmět. A že jsou lidi, kteří tady k tý konkrétní podpoře tý grupy nemaj takovej vztah, aby je to oslovilo... Je to něčí aktivita, ty lidi, co nakonec fyzicky ty patche vyroběj a rozdistribuujou, to vymysleli takhle...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FYI ručník z merche NAFO mě přijde na 670kč bez poštovnýho, nafo patch za 580, samolepky mě vyjdou původní nafo ná 100kč a 180 za sticker sheet. nějak nevím, proč bych měl chtít zrovna tohle.
    IORETH
    IORETH --- ---
    RAB1T: Pošli prosím admin práva WADER23ovi a ALDARIONovi, ať se to někam pohne :).
    Pro účely závazných objednávek:
    - Velikost patche neřešíme, bude jedna, nějaká "standardní"
    - Velikost nálepek taky ne, bude jedna "větší", kterou lidi budou objednávat, a pak se zbytek poslední A2 vyplní "malými", aby byla plocha využita. Těchto malých nevíme, kolik jich budeme mít, takže navrhuju přijímat na ně objednávky, ale ne peníze a doprodat je později metodou kdo dřív objedná, ten dřív mele. Pokud by velké nálepky vyšly přesně a na malé se nedostalo místo, tak navrhuju malé oželet.
    - Cena je daná, patch 500,- Kč, nálepka 100,- Kč. Malé nálepky budeme řešit, až budeme vědět, kolik jich bude, ale počítám, že cena 50,- Kč by mohla být dobrá.

    Chtěla bych, aby si lidi mohli nejpozději zítra začít objednávat, pokud bude formulář, bude to nejlepší, pokud by to nějak drhlo, udělám zítra obyč sdílený sheet podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
    WADER23
    WADER23 --- ---
    Myslim, ze dost lidi cekam na nejakej objednavkovej system. IMHO si nalepku koupi kazdej druhej, co prispiva do treti svetove. Akorat lidi cekaj, az budou jasne ceny a objednavkovej system nez vyjadri svuj zajem a tady se zase ceka, az bude jasne kolik bude zajemcu.

    Na vyjadreni predbezneho zajmu by imho stacil sdileny google docs. Ctyri sloupecky, NYX ID, pocet patch, pocet nalepek, komentar. To neni IMHO nic, co by se nedalo sdilet verejne. Naopak se lidi muzou hecovat, kdo toho koupi vice :)

    Pristup pres verejnej link kterej hodime do treti svetove, kazdej si zapise svuj radek, svuj predbeznej zajem. Verejnej link bude v rezimu suggest, takze fakticky kazdej muze udelat jen navrh sveho radku. Admin, to pak jen zkontroluje a odmackne, takhle bych to udelal, protoze se nevyhnutelne najde nejakej troll co bude zaskodnicit. Kontrola bude jednoducha, akceptuji se jen nove radky, mazani a prepisy se zamitnou.

    Jestli Vam to prijde jako dobrej napad, tak ja to klidne zalozim a budu administrovat (rad predam admin pristupy i dale). Jinak bych si vzal taky 1 patch 5 nalepek.
    MASAJS
    MASAJS --- ---
    1 patch, 5 nálepek. prosím.
    KEB
    KEB --- ---
    Ok, jeden patch, 5 nálepek, nevyjebat se pračka mohlo to být víc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam