• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    IORETH
    IORETH --- ---

    Připomínám, že tu máme veledůležitou anketu, co uděláme s těmi penězi :-)


    Zatím hlasovalo 89 lidí, což už je víc jak polovina platících, ale více je lépe.
    V pátek bych už chtěla ty peníze poslat, u mě na účtě jsou k ničemu.

    Hlasujete zde
    IORETH
    IORETH --- ---
    Vážení velevážení, rozšiřujeme nabídku a spouštíme platby!

    1.) Podle momentálního stavu objednávek to vypadá, že je velký zájem i o malé nálepky, takže je nově možnost je přímo objednat
    2.) BUDE GAYCHAT NÁLEPKA! Díky, XAKROO.

    Prosím, věnujte pozornost objednávkové tabulce a aktualizujte svůj řádek:
    Nyx Typing brigade - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WqCLbCctG2VyMonDNhIIz-tO0DIsAohX7TUZKvEyKwc/edit?usp=sharing

    - Počet patchů (500,- Kč)
    - Počet velkých nálepek (100,- Kč)
    - Počet malých nálepek (50,- Kč)
    - Počet Gaychat nálepek (100,- Kč)
    - ZDA JE OBJEDNÁVKA NYNÍ FINÁLNÍ (defaultní hodnota je NE)
    Sheet vám i řekne, na jaké jste ceně.

    PLATBA
    - Číslo účtu: 670100-2203936772/6210
    - Upravte prosím zprávu pro příjemce - PŘIDEJTE ZA PODTRŽÍTKO SVOJE NYX ID.
    - Upravte cenu - default je 1000,- Kč.
    - DEADLINE pro platby: příští čtvrtek 5.10. půlnoc

    Příští pátek vyhodnotíme, kdo co objednal a zaplatil, a zaplacené věci objednáme.
    Protože nálepky budeme nakonec objednávat ode všech typů podle vašeho zájmu, pokryje nevyužitou zbylou plochu Teapack a Smety tak, jak uznají za vhodné, abychom měli od každého typu nějaké navíc.

    SMETY
    SMETY --- ---
    IORETH:
    RAB1T:

    1. Ok, hotovo, vizuál pro zadání tedy drží
    VITECH:

    2. Schvalujeme teda textilní patch + nálepka typ ntb/auto
    3. Tady teda máme víc info co se různí, já počítám na textil (PVC patch) ID VITECH a na nálepky (auto a ntb) se mi ozval ID TEAPACK (BTW víte někdo jak se označuje na nyxu aby jim přišlo upozornění?)
    4. Prozatím je pošta ok, překvapuje mě, že je jich vcelku málo... jsme v řádu 20 objednávek. Sepsal bych a do konce týdne (v sobotu, po #patek, kdy je hodně příspěvků) bychom dali sdílený sheet a dali 2 týdny na zapsání si objednávky, ok?
    5. Zatím ToDo (asi najdeme místa v Praze + můžeme prostě posílat balíkovnou/packetou/poštou... ale správně, ToDoú
    6. Cena - asi jakákoli chceme, výroba je prý kolem 60,- (ještě potvrdíme) samolekpy budou asi míň, Takže samolepek ať je co nejvíc (potřebujeme prý alespoň A2 ID TEAPACK), ted 99,- jedna? Pach 499,- (střílím to pocitově, ale prostě nejde o to, že prodáváme produkt, ale primárně posíláme prachy někam a odměna za to je druhořadá, tedy to stupňuju spíš jako dar... 100 a 500 +

    Zbytek zas kouknu večer.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam