• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    ZETOR_13: Myslím že mluvím za většinu když řeknu že tu všichni věříme panu G. a nemáme s tím problem. Doteď to takhle fungovalo, bylo to na tom založené a tak bych to i nechal.
    Posílání pomocí pro jiné organizace a skupiny se děje řekl bych individuálně a simultánně s touto ryze nyxí akcí.
    Nekomplikujme to.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    dohanim dovolenou, objevuji nove auditko, bookuji,
    nestihl jsem ankety, tak jen ze cena zde navrzena je pro me priblizne limitni, beru to jako charitu, 5ks latkovych nasivek se suchacem za 500 a 5ks nalepek za 100 je celkem za 3k OK. Nepracujicim studentum a bezdetnym ITakum se omlouvam. ;-)
    velikost: standard na rameno, libovolny patch v libovolnem army shopu poslouzi za vzor. Spis pujde o to, aby se to tam dalo vysit. Priblizne 7,5 cm vyska na 5 sirka? Klidne 10 na 7,5, pokud to bude vyzadovat technologie. Nalepka podobne.

    Jeste bych chtel zminit navrh, ktery jsem psal (ale nepochybne zapadl), ze by patch a nalepku meli ze zisku dostat i "nasi hosi". At uz jde o Gekonovi kluky, vcetne tech penzionovanych, vzhledem k okolnostem pripadne i pozustalym, pokud dohledame kontakt, nebo manzela ID IRA_PALMOVKA a jeho spolubojovniku. Pujde o jednotky kusu, ktere se do rozpoctu 100% vejdou.

    A pak jsem se chtel zeptat, kam vlastne pujde vytezek? Nechci mirnit mistni nadseni, jen poskytnout nejakou zkusenost. Jestli ho rozdelime mezi nase stalice, pripadne posleme na darek pro putina, ucet UA ambasady nebo neco podobneho. Osobne se klonim k tem nejblizsim. Mozna se z objednavek uz da odhadnout kolik to bude. A podle toho navrhnout, co se z toho da poridit. I to by asi chtelo vcas rict. Potencialne je v tom pomerne hodne penez a sel by nekomu splnit nejaky vyjimecny sen. Minimalne by to chtelo zridit transparentni konto, jde to zdarma. Klidne se obetuji, ze to u KB zaridim, mam to pres ulici. Nejde o neduveru, jenze nejspis budou potreba penize predem, aby se zaplatila vyroba, takze zavazne na objednavky. Pripadne tam nejaky darce muze poslat do zacatku castku, ktera se mu postupne vrati... Lide z toho vseobecne mivaji lepsi pocit, ze vi, co se s jejich penezi deje.
    SMETY
    SMETY --- ---
    IORETH: vyřešeno
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    IORETH: Rád vezmu obojí, PVC i textil.

    IORETH: Teď se už dělají a nosí rozměry a tvary snad úplně jakékoli. :D IMHO je konzervativní třeba obdélník 7,5x5 cm (3x2 palce), to je ten standardní rozměr vlaječky.
    IORETH
    IORETH --- ---

    Materiál patche preferuju:

    61 hlasy od 61 respondentů
    • 9.8% / 6 hlasů
    • 47.5% / 29 hlasů
    • 42.6% / 26 hlasů
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY: Myslím, že anketa tady bude stačit, tu minulou kliklo 73 lidí... To je jako vzorek docela cajk..
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY: Velikostně bych se držela nějakého standardu, ale páč žádný patch doma nemám, nemůžu dodat rozměry.
    Prosím vybavenější lidi, aby dodali :)
    SMETY
    SMETY --- ---
    IORETH: asi bych udělal anketu vedle. Pro jistotu, co říkáš? Proste tyhle věci nečinnosti zapadly, tak ať je to lepší.

    Můžeme poptat oboje a uvidíme.
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY: Pokud se dobře pamatuju, převažoval zájem o textil nad PVC. Pokud to někdo zpochybní (můžu se plést), tak udělám anketu.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ok, co teda diskuse tema

    A) Velikost?

    B) PVC/textil?

    - případně kdyby sem někdo hodil (jednu firmu už mám!), pokud někdo ještě další by věděl kdo ce vyrobit co se patche týče?

    - samolepky jsou v klidu
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SMETY: Formulář ti klidně naklikam je to asi nejlepší co na to můžeme pouzit, ale chtělo by to mít hotové takové ty věci typu cena, velikost, materiál a tak. Pak to muže byt nějak závazné. Až bude třeba klikat tak dej vědět ideálně do pošty.
    SMETY
    SMETY --- ---
    #nyxhpatch

    Hodne lidí se ptá na velikost.

    Tu jsme neřešili a jestli bude PVC na sucháči, nebo texti na sucháči.

    Tak poprosím lidi, co do toho mají vhled, aby se k tomu vyjádřili. V průběhu víkendu nějak
    SMETY
    SMETY --- ---
    SMETY:
    NAVARA:

    Tabulku z těch, co napsali do pošty (co jsem bral jako takovou zkoušku, jestli bude zájem) mám. Ale je to excel a nězdá se mi to teda uplně užitný.

    Někdo by se teda nabídl na tabulku abychom ji mohli sdílet?

    Asi jen ID, patch, samolepka.

    #nyxpatch
    SMETY
    SMETY --- ---
    NAVARA: Jasně, beru cokoli od někoho, kdo to dokáže vyprodukovat. Tak, abych tam teď přepsal objednávky z pošty a pak aby se tam ještě mohli psát lidi v klubu vedle.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMETY: Nechceš to spíše jít přes Formulář? To se ti vysype do tabulky také, ale nevidíš tam údaje (adresy,…) všech
    SMETY
    SMETY --- ---
    Umí tady někdo dobrovolně líp jak já s tabulkama v Excelu? :-D potažmo v google excelu? - Na vytvoření toho formuláře do vedlejšího klubu?
    IORETH
    IORETH --- ---
    SMETY: Sucháč byl myslím preferovaná varianta, nepamatuju se, že by se řešila jiná.
    SMETY
    SMETY --- ---
    VEX: zkusíme udělat tři velikosti, i když to asi bude větší oser s objednávkou. Zitra vystrelime sheet a bude nám krásně a vezmeme se na další krok.
    VEX
    VEX --- ---
    Budou samolepky i ve velikosti smartphone friendly?
    SMETY
    SMETY --- ---
    Je otázka, jedtli ty patch budou na suchej zip. Což je docela dobra otázka, já si myslím, že jako jo, že tak patch fungujou.
    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: ten klíč by mohl být taky duhový a bude to dokonalé!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam