• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    IORETH: po mě to chtělo google login..
    IORETH
    IORETH --- ---
    KEB: mělo by stačit otevřít ten link v prohlížeči. Doporučuju Chrome, je nativní. Můžeš zkusit ten incognito mod, jestli to pomůže.
    Kdyby to nešlo, vyplním to za tebe.
    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: nehlásí to nic, musím mít aplikaci? Prostě si můžu jen číst a ať klikam kamkoliv nedělá to nic.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    odpoledne mrknu vedle na zahlavi
    IORETH
    IORETH --- ---
    KEB: co ti to hlásí? CHvíli jsem byla debil já a práva měli všichni jen na čtení. Teď už by to mělo být OK
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KEB: divný, i v incognito mode mi to píše bez problémů
    KEB
    KEB --- ---
    Mně to nepíše. Jsem debil nebo to nefunguje?
    IORETH
    IORETH --- ---
    KID_MCHUTT: Fixed, děkuji za spolupráci s testem :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    HONCKA: Myslím, že je to celkem jedno, hlavně ať se to někam pohne :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    IORETH: pořád je read only :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Tak jo, tady je sdílená tabulka, kde je možné závazně objednávat patche.

    Instrukce:
    - Napište, kolik chcete patchů
    - Napište, kolik chcete nálepek
    - Pokud máte zájem i o eventuální malé nálepky, napište Ano, pokud ne, nechtevolné, nebo napište Ne


    (pardon, tento post nahrazuje ten, co tu byl před minutou, musela jsem opravit odkaz)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Já čekám na ten objednávkový systém co psal RAB1T, jinak možná by to k tomu chtělo ještě připočíst případný poštovný (nevím jestli je to v tom systému)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ahoj.

    Hele fakt nevím. Prosím nedelejme kroky zpět. Máme tu zapadlé body které řešíme.

    Aktuálně teda někdo to nazývá seznam, někdo formulář.

    Mám z posty dost zájemců a mám je v sheetu.

    Ptal jsem se tu a bohužel tady mi nikdo neodpověděl, kdo se schopny udělat sheet, který postneme vedle (objednávky z posty do nej doplním).

    Další, jak velké ty patche chceme.

    Cena 500/100 je odhlasovaná.

    Pak budeme řešit objednávku a ucet.

    Komu posleme penize doladime.

    Chce se tady k tomu vyjádřit zas 50lidi, nebo se proste pohneme dál?

    :)

    #patch #nyxpatch
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    Kvalitního zboží je nedostatek, a s tím co je se nehorázně kšeftuje. ale nedostatek je od začátku války i v českých armyshopech :) přece jen ukrajinek je tu spoustu :) a posílají to tam svým chlapům. navíc z ukrajiny nemůžeš teď nic objednat z žádného zahraničního eshopu, takže já vše kupuju v Praze většinou rovnou na přání a danou velikost a posílám tam, pokud se mi vůbec tady podaří sehnat
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    IRA_PALMOVKA: Daj se u vás rozumně koupit poctivý vojenský kanady nebo pohorky? (To nepíšu protože bych si myslel, že Ukrajina je nějak zaostalá země, ale protože v zemi ve válce může být nějaké zboží nedostatkové, nesehnatelné nebo absurdně předražené.) Myslím, že tohle je přesně ten případ, kdy je lepší poslat prachy a lidi si už za ně svoje boty vyberou...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    IRA_PALMOVKA: když se nám podaří ojet hodně lidí ve frontě na pokladnu, tak si budou moct pořídit třeba kvalitní boty na střídání..
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    ALDARION: obecně co manžel vypráví tak sice všechno fasujou, ale kvalita nestojí za moc. V letních věcech se pařej koule, v zimních věcech ti na ně táhne a tak, o botách co fasujou bych snad ani nemluvila ... takže naprostý souhlas, nohy v teple a suchu jsou základ!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    IORETH: uplne nevim jak ucel "dovnitr " ospravedlnuje nesmyslnou cenu, ale nebudu do toho dal stourat. nejsem ocividne cilovka, radsi si koupim rucnik nebo deckam tricko, hlavne ze se prachy dostanou k ukrajine.a ze ja nemam pocit, ze me nekdo vojel ve fronte na pokladnu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IORETH: Paleontolog jen potřebuje pozornost, moc bych to neřešil - ne každé attention whore je 20 :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    IRA_PALMOVKA: Fusekle jsou kua důležitý, stejně jako dobrý boty! Už jsem měl jak zákopovou nohu z mokra, tak (naštěstí jen lehký) omrzliny a obojí člověka prostě vypne. Složit se před zimou vojákům na tyhlety věci by nepovažoval za trapný nikdo, kdo má aspoň trochu představivosti, jaký to tam může být...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam