• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    ALDARION: super! v tabulce v mestech jsem nevidel jediny na zapad od prahy :D
    jsem plzen, pokud by bylo i pro nekoho dalsiho, tak muzu predat dal kazdy vsedni den uplne v centru (nam. republiky)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    Pokud je někdo ze západu, můžu dovézt do Planý u Mariánek, případně do Chebu..
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    IORETH: V Brně mohu zkusit domluvit čajovnu Inaris kamaráda Arlinga.
    Další zásilku mohu dovléci do Pardubic a nechat jí tam u kamaráda Khelbena (kterej nemá čajovnu, takže by se muselo vyzvedávat v pardubický knihovně) nebo u někoho jiného, u koho si to potom ostatní vzyvednou.
    Pokud je někdo v Hradci, to samé.
    Pokud je někdo v Liberci či Jablonci, můžu mu to tam hodit taky.
    Vlastně teď docela často jezdím i do Plzně tak bych to mohl hodit i tam, kdyby tam byl někdo, kdo by se pak postaral o distribuci.
    Aspoň bude moje dementní práce konečně k něčemu dobrá. ;)
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    IORETH: asi to nebude potreba, ale litam celkem pravidelne do Amsterdamu a muzu tam balicek dovezt.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Přidala jsem do tabulky seznam potenciálně dostupných měst.
    Do těchto měst je šance, že někdo v dohledné době pojede. Potřebovali bychom doplnit, kdo by byl ochoten v daném městě provést samotnou distribuci (klidně ten samý člověk, pokud je místní), případně potvrdit nějaké veřejně přístupné místo, kde si bude každý balíček vyzvednout.

    V Brně to bylo "u Arlinga v čajovně" nebo u Khelbena v knihovně. Preferuju tu čajovnu, pokud by Arling souhlasil (neznám ho, prosím ALDARIONA o případnou domluvu).

    Pokud byste byli ochotni dopravit či distribuovat balíčky ve svých městech, pište prosím sem. Dopravit předpokládá mít možnost vyzvednout ode mě balíčky v Praze, v centru nebo na nějakém rozumném dostupném místě.
    IORETH
    IORETH --- ---
    VAGABUND: na distribuci udělám formulář, aby lidi nemuseli leakovat více svých osobních dat, než je nezbytně nutné.
    Zatím máme asi tak deset měst, kam je ochoten někdo zajet. Tenhle seznam příští týden rozvinu a začneme řešit distribuci.
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    IORETH: just idea - co do tabulky zaplacenejch pridelat sloupec ve smyslu "mesto odberatele", pro pripadne zjednoduseni distribuce - kdyby bylo vic lidi z jednoho ne-praha mesta napr. (?)
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    SMETY: diky za ochotu
    IORETH
    IORETH --- ---
    Uzamkla jsem sdílenou tabulku a přidala do ní doobjednávkovou část.
    Máme už pořadník na doobjednávky. U doobjednávek rozhoduje pořadí, v jakém objednáte ke mně do pošty, v případě většího zájmu rozhoduje pořadí příchozí platby.
    Platba je potvrzená jako došlá, pokud vám ji potvrdím do pošty nebo se objeví příslušné číslo ve sloupci Zaplaceno v druhé (doobjednávkové) části tabulky.

    Počet dostupných volných patchů je v tuhle chvíli jeden :)
    Počet dostupných nálepek zatím neznáme, očekáváme v první polovině příštího týdne.

    Tabulka:
    Nyx Typing brigade - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WqCLbCctG2VyMonDNhIIz-tO0DIsAohX7TUZKvEyKwc/edit?usp=sharing
    IORETH
    IORETH --- ---
    HABEAL: Napiš mi do pošty, kterou věc bys chtěl, patche navíc zatím jsou (ačkoliv rychle mizí :-) ) a nálepky velmi pravděpodobně budou taky.
    IORETH
    IORETH --- ---
    PRAASHEK: Zatím nechvalme den před večerem, ještě nemáme nic v ruce! :-D
    Ale děkuju.
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    Já se omlouvám ale byl jsem pracovně pryč a koukám že jsem nestihl objednat. Kdyby náhodou byli nějaké plonkove rád bych si jednu vzal! :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Já teda se taky připojuju k adoraci IORETH za její perfektní zvládnutí celé operace a taky za to, že byla ochotná i přes nasazení do globální stránky věci věnovat čas i lokálním problémům, jako třeba se ozývat opozdilcům do pošty :)

    Díky!

    ---
    SMETY
    SMETY --- ---
    IORETH: Krásný :)

    Tak: Přijaté - vydané = dar pro UA :)

    A tak to mělo celou dobu být. Jsi šikovná a s tahem na branku.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Smekám přede všema, krásná práce :)

    David po mně nedávno chtěl pozvánku na nyx, ale koukám, že je stále ještě nevyužitá. O této iniciativě tak nemá ani tucha, o to víc se těším na jeho ksicht, až to zjistí :D
    IORETH
    IORETH --- ---
    Takže:

    Patche
    - Objednáno bylo 197 patchů, zaplaceno je 193 patchů.
    - Cena za kus je od dvou stovek kusů o 3,10 Kč nižší než při menším množství objednaných kusů, takže objednáme 200 kusů, budeme padesát korun v plusu, nákupku 7*79,90 Kč zaplatím já a doprodají se v druhém kole (nebo mi zbydou).
    - Cena celé objednávky (pouze patchů) by tedy měla být cca 25 250 plus poštovné a balné.

    Nálepky
    - Zaplaceno 248x velkých, 227x malých a 108x gaychat nálepek
    - Tolik se jich umístí na archy, zbytek posledního archu pokryje Teapack tak nějak podle svého uvážení, lobbuju i za malé gaychat samolepky
    - Cenu tisku nálepek ještě neznáme

    Na účtu se mi sešlo (anebo potvrzeně dorazí) neuvěřitelných 146 150,- Kč !!!
    Z toho více než 2800 tvoří prosté dary a "dýška"
    Což naprosto předčilo má nejodvážnější očekávání :-)
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    KEB: Kupodivu to bylo myšlený, aby se ten drobný příspěvek dostal bez nákladů na Ukrajinu. Takže ne. Ale nechápu, proč vůbec musím na tohle reagovat :/
    IORETH
    IORETH --- ---
    PRAASHEK: Výrobce udává dva až tři týdny.
    IORETH
    IORETH --- ---
    BIGEM: Platba dorazila se správným identifikátorem, všechno je v pořádku :)
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    PRAASHEK: pravidelně jezdíme do Olomouce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam