• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    IORETH: Můžu to odvézt do Hradce, Pardubic, Liberce, Jablonce a Brna, pokud se tam najde někdo, kdo to lokálně rozdistribuuje (v Brně bych to moh asi nechat k vyzvedávání u Arlinga v čajovně, v Pardubkách možná u Khelbena v knihovně, pokud teď nedělá někde v zázemí kam lidi nesmí).
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: distribuci budu řešit já, s lidma v Praze se potkám, mimo Prahu defaultně za poštovné, které není v ceně. Domluvíme se individuálně. Co se týče doručovacích adres, tak počítám s informační diskrétností, žádný strach.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    jeste tu nikdo neresil distribucni kanal. Ne vsichni nejspis zijeme v Praze, abychom si nekam pro to dojeli. Bude postovne a balne v cene?

    V objednavkovem sheetu jsou dve jmena bez objednavky, zkontrolujte si to...
    IORETH
    IORETH --- ---
    TEAPACK: Na změnu obchodního modelu už je pozdě, můžeme ale přidat jednu položku navíc - jeden rozměr malé nálepky.

    Výška 4,5 cm mi vychází jako taková nejlepší co do velikosti, je to ještě čitelné a přitom to nezaplní celý mobil.
    Cena by mohla být těch padesát korun.
    IORETH
    IORETH --- ---
    TEAPACK: Měla jsem na mysli třeba půl prázdného archu, který zbyde, až se na něj tak hezky bezmezerově vyskládají ty velké vzory :).
    Ale jestli říkáš, že je to v pohodě, můžeme do toho jít, lidi o ně mají celkem zájem.
    Nerozumím tomu laminování, prosím potvrď - budeme mít nálepky měkké a to laminování je terminus technicus odkazující na tu fólii připomínající povrchovou strukturu, a ne tvrdé jako zalaminovaný diplom z plavání, že jo?
    QZUZKA
    QZUZKA --- ---
    TEAPACK: sheet na objednávky je vedle IORETH: , počítá tedy jen se základní velikosti samolepek.

    Mně to přijde, že lidi si často řekli kolik chtějí přispět a pak to rozdělili mezi objekty.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    #samolepka :
    Určitě chci udělat velikost stejnou, jako bude látkový patch a pak cca 2-3násobný rozměr, což by mohlo sedět na auto.
    Aktuálně mám předjednané dvě tiskárny i s grafikama pro "final touch", takže jakmile mi přistane do pošty vektor a základní rozměr patche, začnu to poptávat.

    Moje představa je, že stejně každý bude chtít aspoň dvě malé a jednu velkou samolepku, takže bych z toho udělal základní set, kterých můžeme nastřelit stejně jako bude závazných objednávek na látkové patche a k tomu udělat něco navíc, protože samolepky udáš vždycky.

    Ale jelikož to vypadá, že brzo bude "objednávkový systém", tak se rád nechám zkorigovat jeho výsledky =)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    IORETH: Ten patch je dost kulatý a má specifický tvar, který způsobuje celkem jednodnoznačné uspořádání na tiskovou plochu, takže libovolnou velikost tam naskládáš a prořezy budou ještě menší, než když vykrajuješ linecký. Z toho ti malý nálepky "na vyplnění prostoru" fakt nevyjdou.

    Jestli se těch samolepek bude dělat třeba 500, tak bude výrobní cena včetně laminování a dělení do 10 korun za kus (to střílím od boku podle mojí poslední objednávky z předcovidu), takže udělat jeden nebo dva archy navíc není problém a samolepky nemusí být jen na tuto jednu akci, ale zbytek může IRA, Gekon a další aktivní ID dostat na rozdávání pro přispěvatele mimo tohle auditko i nyx

    A pokud by byla jedna "větší velikost", tak tím zabiješ možnost nalepit to na telefon, noťas atp... Málo kdo si dá na dekl od noťasu nálepku 20x15 cm... těch velikostí musí být víc.
    SMETY
    SMETY --- ---
    TSOH: Ahoj. Pams, nemáme jinou firmu.
    TSOH
    TSOH --- ---
    IORETH: U jaké firmy se ty nášivky dělají?
    IORETH
    IORETH --- ---
    KEB: Hotovo.
    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: séru na to, nejde to, napis tam prosím KeB 1patch 3samokepky velký (100kc) a 4maly 50kc, z toho 2 gaychat brigády pokud budou.

    Prostě aby to dalo dohromady 1000kc. Dík
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    uděluji si čestné RO
    IORETH
    IORETH --- ---
    WAMP_ELF: Pokud nebude id XAKROO proti, asi tomu nic nebrání. Imho by ten obrázek chtěl malinko dotáhnout ve smyslu použít podobný font a barvy jako "originál", ale showstopper by to asi nebyl. Zkusím pingnout autora.
    IORETH
    IORETH --- ---
    PALEONTOLOG: Udělej, co uznáš za vhodný, ale prosím tě, diskutuj o tom někde jinde, ať nemusím dávat RO týden po založení auditka.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PALEONTOLOG: tak už stačilo ne?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    PALEONTOLOG: ok whatever.
    Založ si na to auditko, ano?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WAMP_ELF: ono to vychází 5kč na jednu, tak možná udělám i rozdávací akci. fundraising je ok, ale předražený zboží neberu, to radši pošlu zelenskýmu rovnou za dobrej pocit, to je zas můj přístup.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    PALEONTOLOG: hele udělej si co chceš ale nechtěl bych ji ani zadarmo tímhle způsobem..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WAMP_ELF: říkal jsem si, že si nechám udělat protestní gaychat brigade a budu to dávat za nákupku :-P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam