• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ERRTU: Zrovna vybavení na sublimační tisk doma mám, takže když se sejde víc lidí, klidně něco natiskneme ^.^
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    ERRTU: jasne, ty bych bral taky, i triko. Ale zatim si to na nej nalep. Je pred vanocemi, takze nikdo penize mit nebude a dalsi drive realne muzeme delat nekdy v pozdnim jaru.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    TEAPACK: teda jak na to koukam jak je to zabaleny... jsem jedinej kdo prave zjistil ze bez typing brigade hrnku nemuze zit?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TEAPACK: Ou yes
    IORETH
    IORETH --- ---
    TEAPACK: Hurray!! :-)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Poslušně hlásím, že jsem si dnes převzal samolepky z výroby a v neděli je předávám k další distribuci id IORETH =)
    vypadají fakt dobře ^.^
    IORETH
    IORETH --- ---
    HONCKA: Aha, pravda, tak tím máme náklady na design vyřízené. Každpádně pro Vitecha počítám s nášivkou i nálepkou.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    IORETH: 12.9. vitech psal, že nic nechce VITECH: přecejenom je to dobročinná věc
    IORETH
    IORETH --- ---
    Ankety uzavřu v pondělí ráno, doporučuji zahlasovat do neděle.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: nejsem si jist, ze to jeste vsichni vi, takze pro jistotu Vlada je manzel Ira_Palmovka
    IORETH
    IORETH --- ---

    Jaké rozdělení peněz vám vyhovuje? Zvolte až tři možnosti:

    169 hlasy od 90 respondentů
    • 7.8% / 7 hlasů
    • 7.8% / 7 hlasů
    • 32.2% / 29 hlasů
    • 35.6% / 32 hlasů
    • 36.7% / 33 hlasů
    • 23.3% / 21 hlasů
    • 44.4% / 40 hlasů
    IORETH
    IORETH --- ---
    Máme zaplacenou fakturu na nálepky.

    Příjmy
    - 154 800,- Kč

    Náklady
    - Patche: 25 846,- Kč
    - Nálepky: 5 500,- Kč
    - Design: ?

    Celkem tedy máme k dispozici 123 454,- Kč - mínus honorář pro Vitecha.
    Z toho jsme už poslali 6 500,- Kč Gekonovi na nákup turniketů.

    Následující anketa tedy bude o rozdělení 116 954,- Kč mínus honorář pro Vitecha.
    IORETH
    IORETH --- ---

    Kolik byste viděli jako vhodný honorář pro autora původního designu (VITECH)?

    24 hlasy od 24 respondentů
    • 16.7% / 4 hlasy
    • 37.5% / 9 hlasů
    • 33.3% / 8 hlasů
    • 12.5% / 3 hlasy
    IORETH
    IORETH --- ---
    JULESKAH: už jsou v tiskárně, ale jeden člověk je nakonec nechce, takže jedna velká a jedna malá budou určitě k dispozici
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    IORETH: Furt se dají objednat nálepky?
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    Já nic nechcu, pošlete to na Ukrajinu, kde je to třeba.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    IORETH: Autorům grafik bych určitě něco poslal - pokud nebudou protestovat ;) bez nich by to tu vůbec nevzniklo.. ( VITECH & XAKROO )

    Nám zprostředkovatelům - ať se klidně rozhodne plenum, osobně jsem si nechal udělat velkou samolepku na auto, což mi stačí.
    IORETH
    IORETH --- ---
    NAGASAWA: Já nic nechci! :-D

    Odměna pro autory designu tu proběhla, osobně to považuju za součást nákladů. Nepadlo ale, pokud se pamatuju, žádné konkrétní číslo. Netroufám si nic nahazovat, vůbec tomu nerozumím. Takže poprosím někoho z oboru, aby nahodil...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    IORETH: plus by bylo fajn poslat nejake to skicovne autorovi grafiky patche a pro vas organizatory by si to zaslouzilo taky par korun za vsechno to martyrium pri organizaci.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    IORETH: Jedou dvě posádky, Vítova obligátní dodávka a druhé auto, které tam bude zůstávat, ale ano, je to v podstatě tak, jak píšeš :)

    Já zpátky pofičím vlakem nebo busem, protože Vít se tam chce mrskat asi dva tejdny, ale na to už nemám dostatek dovolený. Navíc je třetí spolujezdec podobně hubenej a krásnej jako já, a teplit se ve třech vedle sebe v dodávce dva tisíce kiláků není nic pro mě :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam