• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    IORETH
    IORETH --- ---

    Připomínám, že tu máme veledůležitou anketu, co uděláme s těmi penězi :-)


    Zatím hlasovalo 89 lidí, což už je víc jak polovina platících, ale více je lépe.
    V pátek bych už chtěla ty peníze poslat, u mě na účtě jsou k ničemu.

    Hlasujete zde
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    IORETH: když mi to vyjde, přijdu ti ráda alespoň na část jednoho večera dělat společnost do Jámy
    IORETH
    IORETH --- ---
    Osobní převzetí v Brně
    Máme potvrzenou čajovnu Inaris, Štefánikova 27, přímo u zastávky Hrnčířská (jedna zastávka od Lužánek)
    Otevírací doba je každý den od 16:00 do 24:00
    (Zatím tam samozřejmě ještě balíčky nejsou)

    http://inaris.cz/
    IORETH
    IORETH --- ---
    SITH: Pokud nevyjde ani jeden z těch dvou termínů, tak potom je možné (po dohodě) stavit se u mě v práci během dne, vyběhnu z kanclu. Je to taky přímo v centru. Jenom preferuju vyřídit co nejvíc zásilek najednou během těch večerů, protože vybíhání pětkrát za den už by mě trochu omezovalo v práci :)
    SITH
    SITH --- ---
    IORETH: předpokládám správně, že když nevyjdou časově oba termíny, tak se nabídnou další? :)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    IORETH: Vybral jsem poštu, rád pošlu ještě příspěvek na známku, tak když tak dejte vědět komu a kolik. Nebo mě napadla varianta Zásilkovna. Každý si ji může objednat sám sobě a zaplatit a poslal by jen číslo, co se napíše na obálku a někde předá. Ať s tou distribucí máte co nejméně práce.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    A my děkujeme IORETH že to celé dala perfektně dohromady!
    IORETH
    IORETH --- ---
    Děkuji tímto SMETYmu a TEAPACKovi za zajištění výroby!
    IORETH
    IORETH --- ---
    Takhle to vypadá pohromadě :-)

    IORETH
    IORETH --- ---
    Hurray, mám doma nálepky i patche, jsou krásný. Pročež...

    ... Spouštíme akci Distribuce!

    Zvolte ve formuláři, jak chcete balíček dostat. Po zralé úvaze ruším zásilkovnu, pokud jste mimopražští a chcete utajit svou adresu i přede mnou, nechte si to poslat k mamince, kámošovi nebo ségře nebo tak :).

    BRNO
    Ještě není zcela jasná distribuce v Brně, čekáme na potvrzení z v čajovny, která má trochu lepší otevírací dobu než BUNCAKova kancelář (kterému tímto vřele děkuji za ochotu se toho ujmout!).
    Pokud vyjde čajovna, upřednostním čajovnu.
    Pokud zvažujete osobní odběr v Brně a čas 8:30 - 15:30 by byl pro vás nevyhovující, přesto můžete tuhle možnost zvolit a pokud čajovna nebude, napíšete mi a já to pošlu poštou.

    PLZEŇ
    Plzeň si ošéfuje VAGABUND :). Aldarion už bude pryč, takže hledáme dobrovolníka, který by během příštího týdne jel Praha-Plzeň a byl by ochoten předat balíčky Vagabundovi. Pokud by se nenašel, pošlu to hromadně Vagabundovi kurýrem nebo jinak. Anketa říká, že předběžně má zájem o tohle doručení _jeden_ člověk, takže pokud i formulář ukáže jen jednoho zájemce, nebudeme to komplikovat a pošlu to poštou :).

    PRAHA
    První fáze osobního odběru v Praze bude startovat příští týden:
    - Úterý 31. října
    - Čtvrtek 2. listopadu
    Vždy od 18:00 do cca 22:00
    , po dohodě i dýl. Zavírají o půlnoci.
    Restaurace Jáma, ulice V Jámě 1671/7
    Restaurace Jáma | Prague
    https://www.facebook.com/jama.restaurace/?locale=cs_CZ
    Ocením, pokud se třeba chvíli zdržíte pokecat :)


    Formulář prosím vyplňte co nejdříve:
    Jak chcete dostat svůj balíček
    https://forms.gle/STvCWWpoDnJvbuuL7
    Formulář vám nabídne vyplnit ho pod nějakým google účtem, ale to můžete ignorovat. Emaily se rozhodně neodesílají a neukládají.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    WAMP_ELF: usetrim vam googlovani, to je ten typek, co si na videu vykopal vlastni hrob, kouril cigaretku a jeho posledni slova byla Slava Ukrajine, nez ho zmrdi popravili. Ale s nim uz merch je jinde. Radeji vlastni, pripadne nejake originalni napady.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Taková myšlenka při podzimním sychravém ránu. Hrnky s potiskem super ale možná bych na příští "výběr" navrhl poněkud.. vážnější téma.
    Vytiskl bych plastiky Oleksandra Matsievského.
    Náklady na tisk + příspěvek na boj za svobodu. Pokud by byl tedy o to zájem.
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    IORETH: V Brne nabizim distribuci. Mam kancelar na Novych sadech. Odkud mohu balicek predavat. V casech od 8:30 do 15:30.
    IORETH
    IORETH --- ---
    TOXICMAN: No, spíš než default je to jiná distribuční metoda :).
    Máme tyhle možnosti:
    - Osobní vyzvednutí v pražském centru (budu dva večery sedět někde v hospodě a pak po dohodě můžu vyběhnout z kanclu)
    - Osobní vyzvednutí v jednom z dostupných měst (v tuhle chvíli to vypadá na Brno a Plzeň)
    - Poštou (obyčejná zásilka do schránky)
    - Zásilkovna (dodají identifikátor pobočky), mnou výrazně nepreferovaná varianta
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    IORETH: zeptám se blbě, ale Praha se neuvádí, protože to je defaultní místo nebo? :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Kdo má objednané věci a ještě nehlasoval, prosím zahlasujte v anketě. Máme hlasy od 77 lidí, což není málo, ale čím silnější ten mandát bude, tím líp :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Nálepky jsou u mě a jsou krásný :-).

    Chtěla bych uzavřít seznam dostupných měst. Zatím to vypadá tak, že to bude akorát:
    - Brno, zatím nemáme potvrzené místo, kde si balíčky možnost vyzvednout - čajovna Inaris u Arlinga. Prosím o potvrzení co nejdříve, abych mohla udělat formulář s možnostmi doručení
    - Plzeň, kde by to distribuoval VAGABUND
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    TEAPACK: napada me limitovana edice s gaychatem na vnejsim dne hrnku :)

    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ERRTU: Zrovna vybavení na sublimační tisk doma mám, takže když se sejde víc lidí, klidně něco natiskneme ^.^
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam