• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    IORETH: jj, laminuje se to jen tenkou folií, takže to zůstane dost pružné, ale navíc je to otěru odolné - ideální pro telefony a dekly noťasů.

    Kdyby to někdo chtěl lepit na přilbu, tak to lamino ho už asi nepustí, to by musela být čistě PVC samolepka a i té by chvíli trvalo, než by si "zvykla"
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    #samolepka :
    Určitě chci udělat velikost stejnou, jako bude látkový patch a pak cca 2-3násobný rozměr, což by mohlo sedět na auto.
    Aktuálně mám předjednané dvě tiskárny i s grafikama pro "final touch", takže jakmile mi přistane do pošty vektor a základní rozměr patche, začnu to poptávat.

    Moje představa je, že stejně každý bude chtít aspoň dvě malé a jednu velkou samolepku, takže bych z toho udělal základní set, kterých můžeme nastřelit stejně jako bude závazných objednávek na látkové patche a k tomu udělat něco navíc, protože samolepky udáš vždycky.

    Ale jelikož to vypadá, že brzo bude "objednávkový systém", tak se rád nechám zkorigovat jeho výsledky =)
    SMETY
    SMETY --- ---
    SMETY:
    NAVARA:

    Tabulku z těch, co napsali do pošty (co jsem bral jako takovou zkoušku, jestli bude zájem) mám. Ale je to excel a nězdá se mi to teda uplně užitný.

    Někdo by se teda nabídl na tabulku abychom ji mohli sdílet?

    Asi jen ID, patch, samolepka.

    #nyxpatch
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ahoj.

    Situace je víc než nepřehledná a nevím, jestli tomu tohle forum pomůže, nebo přidá ještě víc zmatku. Zamysleme se.

    Vždyť je to vcelku jednoduché

    1. Navrh - mám
    2. Co vyrábět - patch/samolepka (obojí)
    3. Kde
    4. Seznam objednávek (zatím málo)
    5. Distribuci

    Pokud jsem něco vynechal, o čem chcete hovořit přátele?

    #patch nyxpatch
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam