ONDRAT: prostě těch aut je hodně a se stavbou minimálně okruhu se brutálně zaspalo... to byl jeden průšvih za druhým... to, že to pak odnáší Praha - viz Jižní spojka nebo Spořilov = to má potenciál zacpat celou jihovýchodní část Prahy a okolí až po Vršovice.
Jako ta 511 tomu hodně pomůže, protože ty kolony se aspoň přesunou tam... a teda ještě větší trouble bude nahoře 518 - 520
Praha taky naprosto zbytečně přešlapuje kolem toho vnitřního okruhu, v tom má
MAKROUSEK pravdu, tam se to začíná zase hýbat až teď (vida za Hřiba!). Ale nechápu třeba takovou pitomost jako rozšíření Jižní Spojky po Průmyslovou, prostě proč to nejde... nebo vyřešení Kbelské a křižovatek s Poděbradskou a Kolbenovou... to jsou prostě takové skoro i drobné quick wins... místo toho se to nechává v té stávající katastrofě s tím, že jednou bude okruh.