• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHILDRENOFKARMALoučení s ULOŽ.TO
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Český příběh Ulož.to končí. Není třeba brečet. • RESPEKT
    https://www.respekt.cz/komentare/uloz-to

    PDF zde:
    [CROSS @ Za Paywallem? 🔐🗝️ Odemčeno. 🔑🔓]
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    kdyby nekdo chtel projebat kredit, tak tady jsem zpristupnil COMMANDO, kde by mel byt 20x rychlodabing. ;)
    Comando - Komando (+20x Rychlodabing).mkv | Ulož.to Disk
    https://uloz.to/file/mZYjtNqre1Zz/comando-komando-20x-rychlodabing-mkv#!ZGZ1MQR2AwxmBQuxZwt5MQVkBQEzMKcnZJIjrGyeAKt3oTSuMN==
    enjoy
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    Pridavam se ke kondolenci, ulozto patrilo k soucasti cesky digitalni kultury, at uz ma na pirateni nazor kdokoli jakykoli.

    Jak uz psal kolega drive - zdatne sekunduje Webshare. V ramci uctu premium je mj. mozne pouzit take Stream Cinema Community addon (napr. pro Kodi). K nalezeni je spousta nejen ceskych video rarit, u novejsich veci obvykle na vyber z vice verzi (bitrate, cz/en audio, titulky).

    Par z vas tu psalo o nevycerpanem kreditu pro sosani. Je posledni den, ale kdyby snad nahodou - za sebe se primlouvam k mluvenemu slovu, ceskym rozhlasovym hram atp. Po zaniku Kralovstvi mluveneho slova bylo Ulozto kolikrat jedinou moznosti, kde k temto skvostum prijit...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    VYHULENY_UFO: Mám Disney+ nemůžu se nabažit goofyho.
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    SPIKE411: cetl jsem to u neho na CSFD. souhlas. Ja tak tajne doufam, ze se v budoucnu rozjede neco podobneho jak uloz.to anebo se to zase vse premisti na ruzne warfora. :D
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    GALADAR: pozvánky na private trackery se jen tak nesdílí. jde o to, ze kdyz ten pozvany neco na serveru udela spatne, tak letis s nim ven ze serveru a zato to nestoji. ;)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    SPIKE411: Podepisuju
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GIOMIKY: to je uplne v pohode, mame to doma rozdeleny. hbo platim ja, netflix pritelkyne...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    VYHULENY_UFO: legislativa, kup si hbo nebo čum do zdi.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyvle, takovej blazinec, ulozto uz zase konci nebo co se deje? :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    GALADAR: to by bylo rozhodne fajn. Kdyz by tohle auditko fungovalo jako info o nahradnich sluzbach a pozvankach, bylo by to super.
    GALADAR
    GALADAR --- ---
    NAGASAWA: Mohli bychom tu do budoucna sdílet pozvánky, to je docela dobrý nápad.
    Mám něco postahováno, ale netuším, co budu chtít, nebo potřebovat příště - na Marvelovky kašlu, ale na staré horrory to třeba byla pecka - nikde se to neprodává, nestreamuje, legálně se to nedá sehnat a torrenty jsou mrtvé. :(
    A to nemluvím o studijních materiálech, už na škole jsem tam našel skutečné poklady - jako třeba scany starých učebnic latiny, řečtiny atd.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WAMP_ELF: jop budu se muset k podobnym sluzbam holt vratit, ale u nich je ten voser, ze vetsina z nich funguje na pozvanky. Jinak k filmum se vicemene s trochou snahy a cekanim na seedery dostanu, ale uz se k nim moc nedostanou lidi, pro ktery jsem o tech filmech psal. Ti si precetli tip a rovnou sli na uloz.to a klik klik. Takhle veskerej ten komfort pro bezny lidi odpada. Mno uvidime. Cesi jsou narod vynalezavych zlodeju, tak se to treba za rok zase pres neco vrati do starych koleji a preleje se to na servery typu sdilej.cz a spol.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUDWIG_: Jako zde by bylo ideální naházet to na libgen, kde tedy je rozsahla mezinaridni knihovna všeho
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    NAGASAWA: karagarga?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUDWIG_: přesně. Sice mám tuhle knížku u rodičů, ale jistota je jistota

    Ema naopak.zip | Ulož.to Disk
    https://ulozto.cz/file/pHhzXhyfL/ema-naopak-zip#!ZGtkLGR2Awp3AGSxMwIvAJRkLwDjARkzrJt5BJ14rIc0GGqvAt==
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Nemate nekdo kontakt na vlastniky, ze by mohli nadsenci ten jejich archiv roztridit a to, kde nejsou autorska prava, nekam dat (a uloz.to by stale mohlo vydelavat)?
    LUDWIG_
    LUDWIG_ --- ---
    me mrzi, ze zmizi ty vsemozne oskenovane knizky.
    byl tam hafec napr. ~30-50 let starych knih, co vysly v malem nakladu a nejsou oficialne digitalne: v antikvariatech je clovek prakticky nesezene; vedecke knihovny maji max 1 kopii, kterou ma vecne nekdo pujcenou, a elektronicky pristup kvuli autorskemu zakonu neumoznuji :-(

    existuje ta komunita lidi, co si ty knihy navzajem skenuji a sdili, tak predpokladam, ze to bude pokracovat dal, akorat to bude pristupne jen v ramci ty niche komunity, kde si lidi budto daji navzajem pristupove udaje nebo budou pouzivat jine sluzby nez ulozto.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    The Blacklist
    (Černá listina)
    chtel jsem nahamounit ty posledni dve serie, co sem nejak nemel silu dokoukat... a nemuzu to na ulozto najit v nejakem celku, abych nemusel ladovat stahovac po dilech...
    nemate nekdo tip jelikoz jste to sami nedavno lovili? dik!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam