• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Get up, little Suzie, get up! We've both been walking the street, get up little Suzie and weep, the snow has fallen, it's on the ground and we're in trouble deep, get up little Suzie, get up little Suzie!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    B3DA
    B3DA --- ---
    a taky to kombo susenych jahod s jogurtem, medem a orechy
    B3DA
    B3DA --- ---
    B3DA
    nejak to flakam :(

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    hello cold ground, my old friend,
    I've come to fall on you again.
    SADY
    SADY --- ---
    TRISSIE: 🤣
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HEJSEK23: ty budes asi jeste mladoch - my starsi a pokrocili uz plne chapeme, co to v zime znamena

    When I was younger, so much younger than today
    I never needed anybody's help in any way
    (Now) but now these days are gone (these days are gone)
    I'm not so self assured
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ADELHAIDA: "Slip Slidin' Away" od Paula Simona by taky mohlo zůstat.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ADELHAIDA: měnil bych na 'hell'
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Přemýšlela jsem, jak v tomto směru pozměnit "Help!" od Beatles, ale může zůstat, jak je.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Tuším potenciál na celé album! Dále by obsahovalo "My hands are like an icicle" od Queen.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HONZA09:
    Like a penguin
    Fall for the very first time
    Like a penguin
    When your butt meets icy cold ground!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MAR_TINA: Rádo se stalo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ATUARFIK: to už z hlavy nedostanu!
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ATUARFIK: To dává smysl. Ta písnička je totiž o bolesti. A když ta Italka spadla na náledí, tak jí to bolelo, jako když to bylo poprvý.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ADELHAIDA: Někdo by měl nahrát píseň o silnicích a náledí. Jmenovalo by se to "Like a Penguin" a melodie by byla převzatá od Madonny.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Jdu do práce a na naší sídlištní ledovce vidím tancovat nějakou ženskou. Práskla sebou, pak podruhý, docela groteska, zjevně se pokoušela dojít na metro. Když jsem přišla blíž, tak jsem rozpoznala nadávky v italštině. Chudák nebyla vožralá, ale nikdy zjevně neviděla náledí. Tak se mi jí zželelo a jala jsem se jí vysvětlovat a ukazovat, jak se chodí po ledovce. S našima angličtinama to bylo legrační a já nemohla vymyslet, jak říct "připosraný". Naštěstí šel kolem jeden soused z baráku a pravil "like a penguin" a to šlo.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    ... si tak čtu o starostech majitelů aut s vysouvacími klikami u dveří. Kliky zamrzají, ještě že to jde otevřít přes aplikaci. Takový starosti... Já jsem se nemohl dostat do svého auta jednoduše proto, protože mi zamrzla celá branka před barákem. Do zámku zateklo, nenacpal jsem tam ani klíč. Pokus o otevření brány skončil podobně, protože přimrzla k dlažbě na dvoře a visací zámek byl celý v ledové krustě :)))

    Já chci k vánocům jaro!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SAMOUT: To jsi měl asi štěstí. Já kvůli tobě prohledala svůj FB kvůli téhle historce (ten ho asi taky nepoznával ani za střízliva):

    Já mám na individua v MHD prostě štěstí. Nebo jen moc koukám kolem sebe.
    Do metra nastoupil... no, řekněme pán. Odhodil tašku na sedadlo, odplivl si něco jako "do prdele" a posadil se. OK, udělala se zima a vlhko, každého to nebaví. Chvilku sedí, pak začne vyndávat mikinu a tričko z tepláků a... opatrně nakukuje dovnitř, jako by zkoumal, jestli ho ještě má. Přestane koukat, chvilku čumí do blba a začne polohlasem nadávat. Slyším jen sem tam něco a nejsem si jistá, jestli tím myslí mě nebo někoho jiného, ale očividně má pifku na nějakou... dámu. Sem tam ke mně zalítne nějaká ta "kunda česká" nebo "piča". Je toho víc, ale většinu naštěstí neslyším, jen vnímám, že je pán silně rozrušen. Po chvíli opět odtahuje tepláky a zkoumá jejich obsah, jako by nechtěl věřit svým očím. Pak ten obsah prohrábne... nejdřív jednou rukou... a za chvilku ještě druhou. Nakonec ještě chvilku naštvaně sedí a na jedné z dalších zastávek vystupuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam