• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    NAVARA: A jaké byly ty ideály?
    Diskusní fórum, na kterém se nesmí diskutovat?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRISSIE: Mě jen mrzí, že sám nemám poslední dobou vůbec čas na nějaký rozsáhlejší posty, i když mám několik témat v záloze. Ale sem moc rád, že Centrála tak hezky žije díky vám ostatním.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    HOWKING: jako me dost prekvapilo kolik lidi hlasovalo proti. u cyberkotlika bych snahu o potlaceni vznikajici konkurence, nedej buh, reakcniho hnuti, jeste pochopil... ale ty ostatni moc nepobiram. tak at sem proste nelezou ne? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HOWKING: To (ani centrála :) rozhodně není mezi prvními, ty doby ideálů už jsou dávno pryč
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HOWKING: tak snad bude prosperovat stejně dobře jako [Centrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů] vzniknuvší v reakci na moderátorský přístup v [Zjištění]

    :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ono může na NYXu vzniknout duplicitní auditko jako reakce na to, že majitel původního je .....? Tak to ještě není všechno špatně. To mě právě teď potěšilo! :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ERRTU: Šéf dostal tuhle bonboniéru, ale obří, a dal nám ji v plen. Ty pralinky jsou fakt nádherný, některý vypadaj jako polodrahokamy, jiný jako planetky. Ale chuť je taková... zajímavá. Některý vůbec nejsou sladký, jiný jsou divně kyselý. Ráda experimentuju a běžný sladkosti jsou na mě moc sladký, ale tady to bylo hodně extrémní. Ale rozhodně nelituju ochutnávání, byl to velmi zábavnej zážitek:-)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KARLOSK: tu jsem jednu ochutnával letos, je to dost dobrý (mléčná mučenka vypadající jako zeměkoule)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    KARLOSK: to bych snad az skoda snist a jen bych se na to vystaveny koukal :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Cesko. Zeme pribehu. Jako fakt to tady mam rad, ale uz bychom se mohli v roce 2023 posunout dal nez nekam na uroven Ugandy :D

    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Jo a objevil jsem tyhle luxusně vypadající pralinky... Objednáno. Mám rád když můžu podpořit šikovný český ruce. A pána to asi fakt baví!
    Určitě někoho potěší a pobaví. Já sladký nežeru :D
    Jakub Vobořil Chocolatier
    https://www.jakubvoboril.cz/

    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Konečně! Doufám, že to tak zdraží sdílené koloběžky až se to tu nevyplatí provozovat a zmizí.
    Poslanci rozšířili okruh vozidel, za něž budou lidé platit povinné ručení
    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-zakon-o-pojisteni-odpovednosti-z-provozu-vozidla-lex-ukrajina.A231201_055423_domaci_kop
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Kolega: "je ok ze si to dostala, i kdyz delayed"
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: no dyť, žádnej afektovanej narážecí tón hlasu neslyším
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PALEONTOLOG: on někde s_t tvrdí že to zpochybňuje?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STARE_CASY: ale ona to nezpochybňuje, ona se ptá, kde na to přišel :-)))
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MLIKARNA: zeleny charles is the new modry mauricius? :)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Před téměř čtvrtstoletím jsem byl něco přes čtvrt roku ve Skotsku. Potkal jsem tam milého, přátelského, společenského a přitom tichého Colina se kterým jsme si okamžitě začali rozumnět. Od té doby jsme se viděli ještě jednou sedm let na to při mé dovolené ve Skotsku.
    Dodnes si každý rok vzpomene a pošle přání mně i zbytku rodiny. Neviděli jsme se 17 let....

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    PREKOTKA:
    Je taková svebytna a bezhraniční. Dřív dělala účetní u vojáků a doteď má pocit, že jí to tam patří. Terorizuje lidi v jídelně a v létě mívá jako kratochvíli to, že chodi po našem areálu a loví lidi, se kterými zavede rozhovor, ať chtějí nebo ne. Občas dokonce sedí na lavičce u nás před vchodem do budovy a odchytava je rovnou tam. Hodně kolegu, když o ní ví, tak dělá, že telefonuje. Jenže to jí též nezastaví :")
    Občas chodí kolem jinyho vojenskyho objektu a tam zase nahlíží do přízemních oken a klepe na lidi. Když ani to nevyjde, jde prudit na zastavku tramvaje.
    Já, jak mam nepříjemnej ksicht, tak sem v klidu. Se mnou se bavit nechce. Takže mě baví to pozorovat. Občas posílám varovné SMS, že je baba v objektu, tak ať radši chodí zadem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam