• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    SUBVERSION: Chudák kluk, po něčem takovým bych měl problém jít v lednu zase do školy. :-)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Potěšilo 🥹❤️

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Potěšilo mě objevení "pořadu" WTF (What the fact?) České televize na youtube. Velmi mě teda baví i ty zvuky a hlášky v pozadí, kdo tohle vymýšlí, je génius.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Výrok "A přece se točí!" jako možnost ze hry Rudolf II: "Radostný výkřik při naražení nového sudu piva."
    ACKO
    ACKO --- ---
    Dnes potěšili Zabijáci rozkvetlého měsíce, dlouho jsem se k nim odhodlávala, měla jsem pocit, že se mi to nebude líbit, ale bylo to naprosto skvělý.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    TRISSIE: Ok, pošli souřadnice. :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    R_U_SIRIOUS: popcorn teda bude taky a v televizi druhá půlka Apolla 13, nějak jsme ho s dětma před Vánocema nestihli dokoukat :-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    TRISSIE: Ani na televizí? ;)

    Nikam bych nejel, konečně můžu nehybně ležet na postelí, neřídit, popíjet víno a chroustat praženou kukuřici.

    Jsem jenom starej zvědavej.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    R_U_SIRIOUS: z kuchyně k televizi, ale obávám se, že i kdybych ti řekla souřadnice, tak než bys dojel, nebude na co :-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    TRISSIE: Odkud, kam?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    štědrovečerní krůta už prošlo metamorfózou do báječného, silného a voňavého vývaru, takže tady teď všichni chodí s polívkou v hrníčku :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Kdo si řekne první, ten dostane.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Sešlo se mi k Vánocům dost knížek na leden. Když budu líná tak i na únor. Za mě dobrý!
    Pak se budu někdy věnovat čtecí frontě... :D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATUARFIK: Respektive já tobě. Nebo jak to funguje? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SUCZKER: nevím, zda v 68, ale prý (říkali pamětníci) byl chvíli vysílán celý, pak mizely části a to postupně, pak byl zas celý.

    Císařův pekař byl před revolucí výrazně kratší a já jsem byla sama překvapená, jednou vystřiženou písní, která mi přišla budovatelská až na půdu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: Platíš mi pivo. :)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SUCZKER: Z roku 1952 je Pyšná princezna, Šíleně smutná je fakt z roku 1968. (Vondráčkové nesmrtelnost vocaď pocaď :)) https://www.csfd.cz/film/10096-silene-smutna-princezna/prehled/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SUCZKER: To si možná pleteš s Pyšnou princeznou, ta je z r. 1952. Šíleně smutná princezna je právě z r. 1968.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SALVATOR: to jsem právě zmaten, to je film z roku 1952. Chcete říct, že po roce 1968 prošel nějakým cenzurním zásahem??
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Matfyz má hezky napsaný péefko. Cituji:

    "Zůstaňme však plní naděje a vždy hledejme Světlo, ať už tím Světlem je pro nás cokoliv - víra, rodina, povolání"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam