• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    HEJSEK23: Mám to v hlavě, neboj, zrzoune :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HEJSEK23: I tahle zrzka bude mít za nedlouho o rok víc... už pro ní něco mám :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PREKOTKA: s předstihem bych upozornil že zanedlouho bude mít někdo zas o rok víc, kdybys chtěla udělat nějaký asi Míša řezy překvapení. ale pššt

    kokain nebude
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    V březnu půjdeme do Národního!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Budu mít novej piercing! Teď už zbývá se jen rozhodnout kde.
    JORGES
    JORGES --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    krasne privitani v kanclu od baby sekretarky, kdyz sme tady jen my dva: "co tady delaaas? mas mit dovolenou! doprdele ja uz se na to vyseru! kazdej si tady dela co chce! ..."

    taky te rad vidim!! :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    :)

    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Prohnal jsem kvůli šumu fotku svého kocoura přes TopazAI a kocour vypadá jak kdyby byl v AI vygenerovanej... Ok, příště se šumem

    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Je tu 21° a fakt příjemně, na tričko nebo lehkou mikinu. Na slunci hic a byla jsem na pláži několik hodin, ale skoro všichni místní tu zas nosí péřový bundy, čepice a vánoční svetry se sobama a hlavním tématem hovorů všude možně ve veřejném prostoru je to, že je strašná zima 😁 Lidi jsou fakt v něčem všude na světě podobný. Buď je strašný vedro, nebo strašná zima.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Mi prej Ježíšek přinese gramofon. Tak si budu moct pustit tu desku, co jsem si v létě koupila a na podzim obřadně vybalila.

    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    SUBVERSION: Chudák kluk, po něčem takovým bych měl problém jít v lednu zase do školy. :-)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Potěšilo 🥹❤️

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Potěšilo mě objevení "pořadu" WTF (What the fact?) České televize na youtube. Velmi mě teda baví i ty zvuky a hlášky v pozadí, kdo tohle vymýšlí, je génius.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Výrok "A přece se točí!" jako možnost ze hry Rudolf II: "Radostný výkřik při naražení nového sudu piva."
    ACKO
    ACKO --- ---
    Dnes potěšili Zabijáci rozkvetlého měsíce, dlouho jsem se k nim odhodlávala, měla jsem pocit, že se mi to nebude líbit, ale bylo to naprosto skvělý.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    TRISSIE: Ok, pošli souřadnice. :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    R_U_SIRIOUS: popcorn teda bude taky a v televizi druhá půlka Apolla 13, nějak jsme ho s dětma před Vánocema nestihli dokoukat :-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    TRISSIE: Ani na televizí? ;)

    Nikam bych nejel, konečně můžu nehybně ležet na postelí, neřídit, popíjet víno a chroustat praženou kukuřici.

    Jsem jenom starej zvědavej.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    R_U_SIRIOUS: z kuchyně k televizi, ale obávám se, že i kdybych ti řekla souřadnice, tak než bys dojel, nebude na co :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam