• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    RANDOM_NIGHT: ty jo, to musí být chuťově hodně zajímavý. Srdce mám rád kvůli intenzivní chuti, ale jako Jerky by mne nenapadlo to zkusit. Je to hodně jiné než běžné sušené maso? Není to už příliš houževnaté?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Netušila jesm, jak moc toužíš po mé hřejivé kritice :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: to byla provokace, abys urcite odepsala!:))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: To je od tebe milé, ale ten přechodník jsi napsal v množném čísle :D
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Nasušila jsem půl kila jerky z hovězího srdce.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CLAVEN: sry asi je to pro laiky matouci, kdyz ve svem akademickem rozboru pominu predpony a pracuji primo s korenem. Mlouvam se!:))
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    Dnes se mi zdálo, že mi po mnoha peripetiích s bydlením pronajala kus domu MULTICAT v Českém krase, kam už dlouho chci jít bydlet. Nejdřív se mi to moc nelíbilo, ale potom jsem objevila prosvětlené útulné mezonetové patro na spaní a lenošení s mým kocourem s krásným výhledem na kopečky a měla jsem velkou radost. :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HAR4NT: "umývať". Mýval by bol 1:1 "umýval".
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: jednou rodice pritahli z ciny nefritovy hulky na jidlo. ano, zlomily se okamzite pri prvnim pouziti. uslechtily znamena zmekcily!
    BAAL
    BAAL --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: nerikam nic, i prachovka muze mit uroven cisarske kurtizany a nevypadat jak jeji sestrenice hajzstetka z pvc, natrena tak, aby vypadala jako z uslechtileho nerostu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: hele jedny nenoseny vysoky podpatky vel.39 tady taky mam, i prachovka se muze vysvihnout
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: od tebe beru, bude 3x vypranej a navonenej a vybavenej nahradnim obleckem ve stylu "hot pokojska s prachovkou na 12cm podpatcich". Ty podpatky jsou pro tu pokojskou, ne pro tu prachovku - toto je specialni info pro id Nellas, ctouce si po sobe vyse uvedene prohlaseni, radeji jsem ho doplnil, doufajice v hlubsi vzajemne porozumeni na prvni dobrou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: hadr ti venuju, mam ted jeden navic ,)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: hadr nemam, jen Univerzalni Uklidovou Avontkaninu, ale jako nahrazka asi topri..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: vysokogramazni lesk, to pujde utrit hadrem :-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: ja bych ho rozhodne bral, mam na zdi jeste misto mezi certifikatem Lion clubu a diplomem Avonladyboye za prvni misto za prodane objemy opalovaciho kremu v rijnu a listopadu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: strnadka CIA, ten plagat muzu venovat, nevim jestli ho po tomhle stehovani jeste vyziju. ale mohl bych to velkoformatove naskenovat, to umim.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    SUBVERSION: To už člověk pomalu začíná věřit i tomu drevokocúrovi...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Btw na duchod planuji poridit ptaka jmenem moták pochop a cvicit ho na baleni jointu, nomen omen, blbej asi nebude, mel by to zvladnout, v provadecim predpisu mi zbyva doresit technologii oliznuti/navlhceni lepiciho prouzku na papirku. Fajfku nekourim a i kdybych zacal, tak nacpat ji zvladne i nakej lehce geneticky poopravenej sysel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam