• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Ach, v tom případě...

    Centrum Alkos ® - Centrum pro léčbu závislostí
    https://centrumalkos.cz/
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: No! To je na naky expertizy, treba proverit Rukopis zemanohorsky, ale me zajima historie doplnku a o tom tam nic neni, mozna je to tajny:P

    Btw zajimavy ujmout se neceho/nekoho versus slovo újma. To prvni je, ze nekdo nekomu neco z dobre vule "da", nekomu naroste kvantita nebo
    kvalita neceho, to druhy zase, ze nekomu kvalita nebo kvantita neceho klesne. Zajimavy. To chce jeste panaka.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Ujmeš se ho radši ty? :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Odbornou pomoc potřebuje, ale odkaz je blbej.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Myslím, že potřebuješ odbornou pomoc :)
    https://ujc.avcr.cz/jazykova-poradna/zakladni-kontakty.html
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: Nejvic me prirozene zajimaji carky.

    Ale jinak mi uz dlouho vrta hlavou doplněk, jak ho jednoznacne identifikovat a jak ho zamerne pouzit, jakoze "ted reknu jak sem se mel dopoledne a v tech par souvetich pouziju dva doplnky" a udelam to:)
    Taky by me zajimalo, jestli je takovej jev i v jinych jazycich, treba aj nebo nj.

    Co za slovni druhy jsou slova ano, ne.

    Jo a jeste kdyz reknes "No", jakoze cesky, takovyto konstatovani, odsouhlaseni, ale i dejme tomu napomenuti nebo jako reakci na osloveni, jakoze vnimam a slysim (-halo ty tam! -no?), jestli to slovo je castice nebo citoslovce nebo pokazdy neco jinyho, pac jsou to homonyma. Nebo jeste nak jinak...

    Dik!;))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Co potřebuješ? Zkontrolovat motivační dopis, jestli tam nemáš hrubky? :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: takovych je nas tu urcite víc/více/vící!:))
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    RANDOM_NIGHT: ty jo, to musí být chuťově hodně zajímavý. Srdce mám rád kvůli intenzivní chuti, ale jako Jerky by mne nenapadlo to zkusit. Je to hodně jiné než běžné sušené maso? Není to už příliš houževnaté?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Netušila jesm, jak moc toužíš po mé hřejivé kritice :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: to byla provokace, abys urcite odepsala!:))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: To je od tebe milé, ale ten přechodník jsi napsal v množném čísle :D
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Nasušila jsem půl kila jerky z hovězího srdce.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CLAVEN: sry asi je to pro laiky matouci, kdyz ve svem akademickem rozboru pominu predpony a pracuji primo s korenem. Mlouvam se!:))
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    Dnes se mi zdálo, že mi po mnoha peripetiích s bydlením pronajala kus domu MULTICAT v Českém krase, kam už dlouho chci jít bydlet. Nejdřív se mi to moc nelíbilo, ale potom jsem objevila prosvětlené útulné mezonetové patro na spaní a lenošení s mým kocourem s krásným výhledem na kopečky a měla jsem velkou radost. :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HAR4NT: "umývať". Mýval by bol 1:1 "umýval".
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: jednou rodice pritahli z ciny nefritovy hulky na jidlo. ano, zlomily se okamzite pri prvnim pouziti. uslechtily znamena zmekcily!
    BAAL
    BAAL --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: nerikam nic, i prachovka muze mit uroven cisarske kurtizany a nevypadat jak jeji sestrenice hajzstetka z pvc, natrena tak, aby vypadala jako z uslechtileho nerostu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT: hele jedny nenoseny vysoky podpatky vel.39 tady taky mam, i prachovka se muze vysvihnout
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: od tebe beru, bude 3x vypranej a navonenej a vybavenej nahradnim obleckem ve stylu "hot pokojska s prachovkou na 12cm podpatcich". Ty podpatky jsou pro tu pokojskou, ne pro tu prachovku - toto je specialni info pro id Nellas, ctouce si po sobe vyse uvedene prohlaseni, radeji jsem ho doplnil, doufajice v hlubsi vzajemne porozumeni na prvni dobrou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam