• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Velmi mě potěšilo, že jsem se dnes konečně nejedla.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Poklady z půdy ;)

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ja nevidim jediny duvod proc by dospely vydelavajici a samostatny jedinec... nemohl sezrat dva obedy po sobe!
    umiram prezranim. ale umiram stastny. nelituju niceho!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Že má Bowie v Paříži svou ulici

    Paris honours David Bowie with his own street | World News | Sky News
    https://news.sky.com/story/paris-honours-david-bowie-with-his-own-street-13044382
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOVOVAMINCE: To to s tou kandidátkou na přítelkyni šlo hodně rychle :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Mám úplně novýho synovce! :)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Dnešní den je dobrý, ráno velké uf a teď jsem domluvil obchod, který by záviděl i Leli "Ale nekupte to, když je to tak výhodný".

    "Leli: Tak v tomhle sem se překonal. Jedna bota mě stála pět korun. Umluvil jsem je. Utopil jsem jejich námitky přívalem mý vůle, až jí podlehl i sám vedoucí Vetery.
    Franc: A nejsou všecky levý?
    Leli: No, jasně, že sou levý, jináč by ste je přece nemoh koupit tak lacino. Jedny si vode mě vezměte. To není na přespolní běh, ale do dílny na stání u verkštatu, aby nezáblo."
    JONY
    JONY --- ---
    že na krmítko přiletěl dlask
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Je taková zima, že do zahrady přišli kosové na hlohyni, kterou jim tu pěstuju.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Tak dnes šla dcera na druhý kolo talentovek.. to že se do druhýho kola dostala, tak jako s tím se počítalo(prd tomu rozumím, ale holka fakt umí), ale že se dnes ráno dokázala probudit a dokonce sama dorazit na místo včas, tak to je teprve pocit k nezaplacení!!! Ta holka už fakt není malá (rozuměj, konečně není tak marná)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SAMOUT: ja tě obdivuji, žes to udělal celé. Po assi 12 státech mi došlo, že tam jsou všechny a klikala bych hodinu. Tak sem to vypla.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    156/186, z toho jsem se 2x uklikl a drtiva vetsina tech, co mam spatne, byla o jeden stat vedle. Jeste to se mnou snad neni tak hrozny...
    Najděte na slepé mapě všechny státy světa - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/najdete-na-slepe-mape-vsechny-staty-sveta/r~0e7d0d36740411eea9eeac1f6b220ee8/
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Ale tak znáte to, na střední škole jsme experimentovali všichni. Jen nechápu, proč je u toho fotka dětí šplhajících v tělocvičně.

    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    MARASAN: a když dojdou škrabky, dá se krásně použít větší kus Dupla
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    jestli to není nahraný tak se u toho nejde neválet smíchy :D

    socio_luvya MEGA HÁDKA SE SOUSEDEM! BRIKULE! HROT NA TWITCHI!
    https://www.youtube.com/watch?v=c3dCCtGQXJ8&ab_channel=DANGER
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    Lidi kterym reknete co maji udelat a oni to presne do puntiku splni. Takhle krasne zabaleny vzorky co mi poslal jeden typek z druhy strany sveta, to si snad vyfotim a povesim nekam jako vzornej priklad.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Kdyz to tak čtu vedle, tak rozhodnuti vypadnout na celej leden do jv asie. V pětatřiceti stupnich tu zimu snáším líp.)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TEKKIT: nejsem, levný škrabky jsou mrtki.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MARASAN: ty jseš jako Adam Ondra co vydrží viset na jednom prstu 30 minut nad roklinou!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam