• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NELLAS: ježíšek přinesl dětem nějaký hračky na baterky. Ale jako mail v podstatě ""jak jsem si užil ten nákup"? ach jo...ale pobavilo no
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TEKKIT: Do čeho jsi je probůh potřeboval?
    XARGH
    XARGH --- ---
    zasuta vzpominka na kamos z detstvi, kdyz predvadel uchyla (s teplou dikci a koktanim) "Mmmmohhl bych, eEee, pHosiiiim dostat tshi tuZzzzkhoveee baterky?"
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    koupíš tužkový baterky v Datartu a přijdou ti 3 maily jakej jsi měl pocit z toho nákupu...

    Husina po celým těle, erekce, sucho v puse, zpocený dlaně...celou cestu domu jsem běžel, protože jsem se nemohl dočkat až se polaskám se svým novým klenotem!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Strýc Pepin approves.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    dávat mývalovi cukrovou vatu je kruté!
    ale... jako... no půjdu do pekla, pobavilo :-)

    Tricking my pet raccoons with cotton candy
    https://www.youtube.com/watch?v=HyOVlp_6L-I
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    motorovka Stihl MS 311
    XARGH
    XARGH --- ---
    BAAL: jo, ten je na nobelovku :DDD
    BAAL
    BAAL --- ---
    Danko je fakt boží, slovácí mají nejen hezčí prezidentku ale jako bonus mají i vtipnější fašounky, Tomio má kam růst:)

    👔 Ťažký týždeň: O tom, ako sa začal nový rok | Aktuality
    https://youtu.be/9CcBJowVQHg?t=456
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOUDY: vidis a me sralo, ze se musim prestehovat do konce ledna z bytu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Vida. Staci na jednani prijet mondeem a ne cernym mercedesem aby kazdej hned nezacal zmrdsky resit, kde jsem na to jako chudej truhlar vzal a ze najem bude muset bejt najednou vyssi a mame konecne dilnu i se smlouvou, v Praze a za dobry prachy. Parada. Akorat druhy stehovani truhlarny za mesic a pul..navic v minus peti stupnich bude celkem pain..ale to dame. Mam radost.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Posíláme si s kámošem kozy a dost mě to baví (ano, mám ráda jednorozce).

    FINSON
    FINSON --- ---
    KOVOVAMINCE: Stříkačka jako stříkačka.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Rainbof mi rozchodil sluchátka a to jsme se ani nemuseli potkat. Už zase můžu poslouchat hudbu. Hurá!
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SABRIEL13: Dnešek přinesl zatím zejména fakt hnusnou bolest hlavy, takže to tady za chvíli zavřu a pojedu do svýho sklepa ležet v posteli.

    Ale potěšilo mě, že jsem moc neuvažovala, jak to přervat, a prostě jsem napsala šéfový, že mi není dobře a potřebuju odpoledne off. Normalizuju pro sebe odpočinek a nepřetahování se. Ta práce má prostě výsledky.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Já mám bělmo!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Přežila jsem včerejší den a ten dnešní se tváří mnohem přívětivěji.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Je pátek po týdnu, který jsem strávila v kanceláři a taky spoustou jiných věcí, a já jsem se po mnoha týdnech opravdu dobře vyspala.

    Malý sklepní café bar, mikroprojekt, který jsem impulsivně navrhla, získal podporu, a začal žít vlastním životem dřív, než jsem si toho všimla, a já jsem teď správkyní hezkého koutu internetu.

    Večer jdu ven s mužem, který přinesl respekt do mého života, a budeme prostě jen tak mluvit a existovat, protože je málo bezpečnějších ostrovů v moři světa.

    A zítra potkám někoho, s kým možná napíšeme další kapitolu, because we're all stories in the end, eh? Just make it a good one.

    A pak půjdu tančit, kromě jiného s mužem, který přinesl příběhy do mého života. Na místo, kde jsem roky nebyla, ale které neodmyslitelně patří k mému začátku.

    A mám fantastický nový vysoký boty, a oblíkla jsem si TU nejlepší sukni, a musím si utáhnout křivák, protože mizím před očima, ale pod tím hrozně moc sílím.

    A hraje mi v uších Phill Collins a já myslím na to, jak jsme tehdy seděli v Cash Only a já jsem ho slyšela poprvé po letech od doby, co jsem ho jako malá slyšela v polospánku v autě.

    A až vystoupím z metra, tak budova, ve které pracuju, bude růžová svítáním a vestibulem bude vonět sladký pečivo a v kanceláři bude ticho a klid, a já si udělám mátovej čaj.

    Jsem zvědavá, co tenhle den přinese.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Hezky se to zastavilo na hranici mordoru. Tak teď si jen přát hodně umrzlejch rusáků

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam