• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Viděl jsem dnes sníh
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    BARBARELLA: Kytky ladí k podnosu. :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    že se mi povedl ten dort! (kytky jsou nic moc, já vim, ale nikde neměli nic hezčího :()

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NEI: chtel jsem to nechat na vikend... ale dobre, jdu obehnout byt a vysat vsechny pavuciny ted.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Moji sousedé mají krásnou mladou labradorku. Je to totální pošuk a na všechny nadšeně skáče. Já sice vím, že je to projev nevychovanosti, ale vždycky, když je potkám ráno cestou na autobus, vylepší mi to náladu asi tak o milión procent a do práce přicházím se zasviněným kabátem a úsměvem na tváři.
    NEI
    NEI --- ---
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Ty jo a málem bych zapomněla na hrníček s jednorožcem! Hanba! Je krásnej🦄
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MLIKARNA: neboj po příkrmech to zmizí, jestli to máte teď u miminka :-) prof. na gastru mi říkal, že ty potíže může vyvolávat prakticky cokoliv co se dostane do mléka matky ( třeba i kosmetika :-D měl tam i batole co tláskalo psí granule a mělo z toho obdobné problémy jako při alergii na bilkovinu kravského mléka.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dnešní návštěva a to nejen proto, že díky ní mám nový sluchátka. Honzu vždycky ráda vidím.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MLIKARNA: vegani ne, ale soucitim......taky jsem tu dietu musela drzet a obejit se bez mlika a varit bez mlika, masla je fakt slozitejsi. spolu s tvym nickem je to jeste usmevnejsi ☺️
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    Hyenu v mém nitru pobavilo vzpomínání Dalibora Jandy.

    „Jednou přišel do klubu na Červeném vrchu, kde jsme vystupovali. Měl svůj zábavní pořad a nabídl mi, abych jezdil s ním. On vyprávěl historky a já a Viktor Sodoma jsme zpívali s kapelou. Odjeli jsme tři představení a Jirka Hrzán se zabil,“ říká muzikant o jedné ze životních epizod.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Sabriel žije! Neleží rozčtvrcená ve Stromovce!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Včerejší odpoledne - výstava! Konečně jsem měla čas a trochu se vyfešákovala. Dokonce jsem si i namalovala pusu :)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEKKIT: ale chloroform furt funguje :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SCHWAB: :DDD Sbírka motýlů už dneska holky neohromí!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    TEKKIT: já jsme před rokem kupoval dvoupatrový hajzprkénko s brzdou a dost dlouho mi pak reklamy cpaly hajzlprkénka ve stylu "mohlo by vás zajimat"

    Asi jakože když jsem koupil jedno, tak budu chtít určitě další? Nebo že je sbírám?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TEKKIT: To spíš znělo jako do hračky na baterky pro tebe :))
    Já se prostě jen trošku bavím tvou vtipnou reakcí... aneb když se nepodaří vtip. Pardon :))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NELLAS: ježíšek přinesl dětem nějaký hračky na baterky. Ale jako mail v podstatě ""jak jsem si užil ten nákup"? ach jo...ale pobavilo no
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam