• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Uz sa to blizi!

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Viděl jsem dnes sníh
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    BARBARELLA: Kytky ladí k podnosu. :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    že se mi povedl ten dort! (kytky jsou nic moc, já vim, ale nikde neměli nic hezčího :()

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NEI: chtel jsem to nechat na vikend... ale dobre, jdu obehnout byt a vysat vsechny pavuciny ted.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Moji sousedé mají krásnou mladou labradorku. Je to totální pošuk a na všechny nadšeně skáče. Já sice vím, že je to projev nevychovanosti, ale vždycky, když je potkám ráno cestou na autobus, vylepší mi to náladu asi tak o milión procent a do práce přicházím se zasviněným kabátem a úsměvem na tváři.
    NEI
    NEI --- ---
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Ty jo a málem bych zapomněla na hrníček s jednorožcem! Hanba! Je krásnej🦄
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MLIKARNA: neboj po příkrmech to zmizí, jestli to máte teď u miminka :-) prof. na gastru mi říkal, že ty potíže může vyvolávat prakticky cokoliv co se dostane do mléka matky ( třeba i kosmetika :-D měl tam i batole co tláskalo psí granule a mělo z toho obdobné problémy jako při alergii na bilkovinu kravského mléka.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dnešní návštěva a to nejen proto, že díky ní mám nový sluchátka. Honzu vždycky ráda vidím.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MLIKARNA: vegani ne, ale soucitim......taky jsem tu dietu musela drzet a obejit se bez mlika a varit bez mlika, masla je fakt slozitejsi. spolu s tvym nickem je to jeste usmevnejsi ☺️
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    Hyenu v mém nitru pobavilo vzpomínání Dalibora Jandy.

    „Jednou přišel do klubu na Červeném vrchu, kde jsme vystupovali. Měl svůj zábavní pořad a nabídl mi, abych jezdil s ním. On vyprávěl historky a já a Viktor Sodoma jsme zpívali s kapelou. Odjeli jsme tři představení a Jirka Hrzán se zabil,“ říká muzikant o jedné ze životních epizod.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Sabriel žije! Neleží rozčtvrcená ve Stromovce!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Včerejší odpoledne - výstava! Konečně jsem měla čas a trochu se vyfešákovala. Dokonce jsem si i namalovala pusu :)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEKKIT: ale chloroform furt funguje :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SCHWAB: :DDD Sbírka motýlů už dneska holky neohromí!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    TEKKIT: já jsme před rokem kupoval dvoupatrový hajzprkénko s brzdou a dost dlouho mi pak reklamy cpaly hajzlprkénka ve stylu "mohlo by vás zajimat"

    Asi jakože když jsem koupil jedno, tak budu chtít určitě další? Nebo že je sbírám?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam