• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LORD_DE_SEIS: ♥️
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SALVATOR: Lino!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LORD_DE_SEIS: Plovoučku.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KAKIHARA: Za mačkat mi mozek okamžitě dosadil hada.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Večer jsme začali s dětmi sedmou sérii Trpaslíka. A mám trochu průser, jelikož děti chodí a trousí hlášky Krytona po odstranění čipu svědomí a norem chování, jako: "Na to vem' jed, vole."
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    “Nebaví vás uz mačkat kliku při zavírání dveří?” Nejaka (aktualni) reklama na magnetickej zámek nebo co. Tyhlety ctyricet let stary marketingový obraty…

    Nebaví vás splachovat? Také vám vadí, že musite pred jizdou tevrit dvere od auta, sednout si a dvere zavřít? Unavuje vás otáčet krkem? Otravuje vás neustálé otevirani a zavirani očí?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    mezi vsema tema starejma babama tu mame jednu mladou bloncku, ktera vypada a oblika se tak, ze kdyz vyjde z kanclu tak upe cekam ze za ni vyjde banda cernochu v trenyrkach! :)))
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MART1NKA: už jenom položit koberec
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    přijdu do práce a hned průser:/

    No tak tady pobíhám, na uchu plynaře - řešíme to. Musím na chvíli před barák, takže dám na dveře cedulku s telefonem, kdyby někdo přišel, tak mi může zavolat a přijdu...

    Přijdu za půl hodiny a zjistim, že jsem tam cedulku sice dal ale nápisem a číslem dovnitř?:)) Ale je zase super, že nikdo nevotravoval:DD

    bože
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    XARGH
    XARGH --- ---
    ALESH: Verdun, bitva u Stalingradu, muž si nemůže sednout a koukat na mobil. Těším se na další bitvu, ve které budou zoomeři označeni za snowflakes ☺
    (Důvodem odstranění laviček jsou samozřejmě bezdomovci. Raději budeme naše města bombardovat a žít v troskách, než abychom lidem bez domova dali bydlení.)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Aha, peklo nejsou ti druzí, peklo jsou chybějící lavičky v nákupáku.

    Peklo prožívá řada mužů, kteří se svými manželkami a partnerkami v těchto dnech míří do obchodního centra Futurum v Moravské Ostravě. Že zde chybí mužský koutek, kam by je drahé polovičky během nakupování „odložily“, je letitý problém, a to nejen Futura. Nyní je to však ještě horší…
    Zmizely totiž lavičky z vnitřních prostor areálu, které vesměs sloužily jako zóna klidu a odpočinku zdecimovaným a nákupy unaveným mužům. „Nějakou dobu jsme tu nebyli. Když se manželka vydala do obchodů, chtěl jsem si jako jindy sednout na lavičku a koukat na film stažený do mobilu. Jenže ouha, lavičky nikde!“ uvedl pan Tomáš, který Futurum navštívil uplynulou neděli. „Sedávali tu i další muži, kteří na tom byli stejně jako já. Lavičky ale chybí nejen nám. Co mají dělat starší lidé, kteří si chtějí odpočinout?“ nadhodil pan Tomáš.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Uz sa to blizi!

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Viděl jsem dnes sníh
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    BARBARELLA: Kytky ladí k podnosu. :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    že se mi povedl ten dort! (kytky jsou nic moc, já vim, ale nikde neměli nic hezčího :()

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NEI: chtel jsem to nechat na vikend... ale dobre, jdu obehnout byt a vysat vsechny pavuciny ted.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Moji sousedé mají krásnou mladou labradorku. Je to totální pošuk a na všechny nadšeně skáče. Já sice vím, že je to projev nevychovanosti, ale vždycky, když je potkám ráno cestou na autobus, vylepší mi to náladu asi tak o milión procent a do práce přicházím se zasviněným kabátem a úsměvem na tváři.
    NEI
    NEI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam