• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOVOVAMINCE: ha, už vím, proč Luděk Staněk nosí ten obří prsten.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ILIEN: Já jsem ani nezačala. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Výlet, pojedu na výlet? :")
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    RANDOM_NIGHT: Hej. ADHD nemám, ale taky jsem to nedocetla :-D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    OT_: grafitove srdicko prozari cely vas domov
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Pozorné, hojné a hlavně skvělé dárky od Ní. Nevím, zda mne více potěšilo, že to bylo úplné překvapení, nebo to, jak neskutečně se trefila.
    Zde je jeden z nich.

    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dnešní růžová návštěva. Čekala jsem teda i někoho normálního, ale i tak to bylo super :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Viděl sem za oknem můru. To by možná chtělo nějakou pěknou písničku.

    Jethro Tull - Moths HD
    https://youtu.be/igXqMW0Dqsw?si=Qoija3mPq_pv1E7n
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Dnes byl pěkný den, umyl jsem dvě auta. Nějaké ty tlumiče jsem pořídil. Dobrý pátek.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Vždycky pobaví, jak mužovi dám naklicit oblíbené mungo a nikdo to neji, až je z toho malá džungle...

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    bude dalsi! bude!!
    Metro Exodus prodalo 10 milionů kusů. Další díl vyjde do konce 2029 | GAMES.CZ
    https://games.tiscali.cz/novinky/metro-exodus-prodalo-10-milionu-kusu-dalsi-dil-vyjde-do-konce-2029-573744
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Fáma, drb nebo kachna se finsky řekne huhu.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Od Dominika jsem dostala medvídka, co sám ušil a druhej Dominik ho navoněl tou nejlepší pánskou vůní, co jsem kdy cítila. Miluju osobitý dárky
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Zásah, potopená.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    STARE_CASY: Jo, o Daredevilovi to vím dlouho :)
    Iana McKellena jsem si taky nevšimla, zbytek vlastně ani neznám (kromě Pfeiffer a de Nira), ani podle jména :D
    Ten film je super, knížka (ač je to jí jen volně inspirováno) je ještě lepší :)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NELLAS: ten film jsem měl rád, musel jsem si to najít. A koukám, co tam je jmen, co jsem vůbec nechytil, když jsem to viděl poprvé... A jaké mají role dnes...

    Hlavní hrdina Charlie Cox je Daredevil, hraje tam Ricky Gervais, Hvězda, Claire Danes, zahrála o pár let později naprosto úžasně Temple Grandin, hraje tam Peter O’Toole (a já ho vůbec nepoznal), Bena Barnese znám z pozdějšího Punishera, je tam Ian McKellen, Mark Strong, zmíněný Henry Cavill... Tehdy jsem vzal na vědomí jenom Michelle Pfeiffer a Roberta de Niro, ale ono tam je takových lidí, co mi sedli později v dalších rolích, případně jsem je prostě nepoznal.

    Musím si to znovu pustit :) Díky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Nejlepsi cast dne na lyzich je ta chvile, kdy se po akci natahnete na postel:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam