• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    NELLAS: grandma grammar nazi? :D díra na karibském zapadlém trhu!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HNILOB: To by mohl být pěkný plán na penzi.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    NELLAS: korektorka textu v zapadlém karibském bordelu :D

    No offence!
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    DRABICZ: Myslim že jsi hledal spíš slovo paranoia a ne schizofrenie.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    KOPRETKA: vrták přijde, ale pila a kladivo mu kde od ruky. Dostal set od Bořka stavitele ale bylo to plastový, to neplatí. Tak má svoje kladívko a na dvorku dostane kus dřeva a realizuje se ;)

    MMORT7: stačí být schizofrenií a umět improvizovat. Všude se dá přespat a všechno se dá sníst - u obojího tedy minimálně alespoň jednou :)
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    DRABICZ: Gratuluji v přípravě na potencionální post-apokalyptický svět. Nedej bože aby nenastal.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Vcerejsi krasny odpoledne!:*
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: za me vyhozeny penize i pri 80% z ceny dolu diky Slevomatu, ale je fakt, ze u tech konicku to clovek vnima jinak no..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Až se někdy vydám do zapadlého karibského bordelu, třeba změním názor :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: no jak myslis, ale dulezity predpoklad zlepsovani a rozvoje je konkurence, jak si uvedomil uz C. Darwin, A. Smith a taky jakykoliv navstevnik zapadleho karibskeho pristavniho bordelu:))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Nevyvíjím, je to můj koníček, nebudu si do něj tahat konkurenci :P
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DRABICZ: tohle je skvely, nemuzu se toho nabazit, ty nase IYIY jsou proste Kod Bohemjo a zadna AI nas nikdy neporazi;)))

    Tu prvni vetu by czech grammarnazi AI, kterou Nellas jiste uz davno vyviji, imho interpretovala tak, ze vy, rodice Drabiczovi, jste pote, co se vam narodily deti, spolecne s predmetnymi novorozenci hledali (a nasli) shodu ohledne zadouciho skillsetu nejakych dalsich, blize neurcenych osob;))
    ENDER
    ENDER --- ---
    Clovek vypadne z treningu, da si tri piva a dneska me boli hlava jak strep. Navic mi zacaly vyskakovat reklamy na nealko pivo...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    DRABICZ: prosím ještě ho nauč zacházet s vrtákem, a podobným nářadí.. mám totiž pocit, že zvlášt v praze, ti chlap nevědí ani jak to vypadá, natož jak se to používá..
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ERRTU: psalo se i o tom, že Mars zkříží dráhu Země
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Když se nám narodily děti, shodli jsme se, že pro nás není důležité, aby měli nej oblečení a ovládali veškerou elektroniku, ale aby uměli rozdělat oheň, poradit si a znát přírodu. Dneska jsem na nejstaršího (druhá třída) obzvláště pyšný, protože poznal všechny stopy co jsme v lese a okolí našli (včetně bažanta), půlku zvířat uměl i latinsky protože česky to umí všichni (dle něj) a listů i bobků v tuto roční dobu poznal stejně, co já. Jsem na něj fakt hrdej!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    par let tomu nazad udajne nejaky novinar napsal v okurkove sezone clanek ze v nejakou dobu bude mars pozorovatelny stejne dobre jako mesic... totalni kravina ale zpusobila totalni naval a mnohahodinove fronty na prazske hvezdarne. co se nestalo: zatahlo se.
    pro to ale nemel dav lidi cekajici ve fronte moc pochopeni. hrozilo vyhroceni situace az na uroven selskych bouri ci prvni defenestrace. zvazovalo se povolani silovych slozek... a pak se nekdo zamyslel a udelal neco tak ceskeho ze nemuzu :)

    namirili pry dalekohled na petrinskou rozhlednu a zbytku navstevniku ukazali rozmazane a zatmavene cervene svetlo nahore na rozhledne kterym se signalizuje letadlum ze tudy fakt neletet :) proslo to zejmena diky tomu ze lidi bylo tolik ze kazdy v podstate do okularu mrknul jen na par vterin a uz ho vyhanel dalsi.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    V noci jsem v práci měla otevřené okno, protože tu máme přetopeno a slyšela jsem proto krásně houkat puštíka. :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    BACCARA: Jen si dávají prostor na ztracení zásilek ;)
    mimochodem, čtu si ty recenze adresy na googlu - nic se nezměnilo a lituju každého, kdo ještě nezná celnicka.cz
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    DRABICZ: Vyměňovací pošta 120 se přestěhovala z Plzeňské na adresu K Hrušovu, asi to bude to zlepšení.
    "Pokrok se nedá zastavit" Vaše Česká pošta :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam