• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    FISHIE
    FISHIE --- ---
    konečně dostanu pořádnou zakázku, jupi!
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    ATUARFIK: tak tohle si vzít k porodu, tak se ta rodička uzavře na sto západů a dolu už mě v životě nepustí :D
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    SALVATOR: věřím, že i proktolog by s tím zažil spoustu srandy ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ATUARFIK: Sakra to už není ani tak k porodu, jako spíš k potratu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: Existují i alternativní řešení... která na porodní sál vnesou teprve to pravý vzrůšo. :)

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Na kterých samozřejmě nalakované nehty mít nesmějí...
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    ATUARFIK: většinou nosí rukavice ;)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    BERRUNA: Porodníci můžou mít nalakovaný nehty? :)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Potěšil mě dnešní západ slunce. Nádhera, jak z nějakýho románu o Sherlocku Holmesovi. :)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Stydím
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ILIEN: Já mám doteď zkušenosti s ICQ, Skypem, Messengerem, Slackem, vnímala jsem to doteď tak (včetně toho, že všichni tam mají nějaké jméno, v té hromadné konverzaci). Takže jste mi zkazily pobavení, styďte se! :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    NELLAS: WhatsApp mi přijde víc podobný smskam, než fb zprávám. Podepisování mi přijde běžný
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    PREKOTKA:
    Říkám si, jak někoho může něco takového napadnout. :) Jaký příběh nebo zážitek za tím asi bude.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    PREKOTKA: A těch příběhů, co se k tomu dá vymyslet :)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    :-D

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Vidím, že píše Míša (kterou uloženou nemám, neb je to ve skupině a já ani nevím, která to je) a zprávu podepsala jako Míša. Přišlo mi to prostě pitomé. Stejně jako mi to přijde pitomé kdekoliv, kde se to jméno zobrazuje.
    Ale jak říkám, já WA prakticky nepoužívám a netušila jsem, co vsechno se tím dá posílat :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: eee... to mi prijde naprosto normalni a delam to taky.

    Samozřejmě ne manzelovi, ale pres WA posilam taky odecet vodomeru, dohodnute fotky remeslnikum kvuli naceneni prace, nebo pisu do skupinovych chatu (typicky rodice ze skoly/krouzku), kdy pocitam, ze ne vsichni musi mit moje cislo ulozene, takze se podepisu, at nemusi lustit, komu patri tenhle vodovodni kohoutek, nebo u koho si vyzvednout tricko s medvedem, ktere omylem skoncilo v nasem batohu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já teda WhatsApp prakticky nepoužívám, tak neznám úplně správnou etiketu, ale zrovna jsem viděla, jak se tam někdo pod svoji zprávu podepsal. Tak to jsem už asi viděla všechno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam