• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: dobrej nápad. ď.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: To si začni vybírat nějakou hezkou coby jubilejní.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    85 !!!
    nedávno honibod tvrdil že prej jednu denně aby si je šetřil 😏
    ... navíc první stovka už je tak blízko! pojď mi, pojď
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Dneska u fyzioterapeutky (chodím k ní už roky):
    f, ukazuje mi na zadek: "Co to tu máte za hroznou modřinu?"
    já, vleže na břiše, nevzrušeně odpovídám přes rameno: "Tohle? To je od rákosky."
    f: ...
    já: "Kdo se moc ptá, moc se dozví!"
    f: "Já už se na nic neptám!!!"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SABRIEL13: V pětadvaceti :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    UNSEEN: To se zná s tím mým mlaďasem? Ten tomu říká úplně stejně :-D
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Sluchátka přišly už dneska, takže jsem si je rovnou ráno mohla vyzvednout a teď mám zase fajnovej zvuk!

    A teda to, že o mně někdo mluví jako o "paní", mě nepřestane bavit do nejdelší smrti.
    Už jsem si trochu zvykla a přestává mi to připadat naprosto vykloubený a nevhodný, ale pořád si myslim, že je to minimálně legrační.

    Paní Sabrielová.

    Kdy se mi to stalo.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    STARE_CASY: u nás se užívá taktéž šlachomrdi, což teda nezahrnuje tu skupinu, často elektrifikovaných, cyklistů s BMI přes 60 a dresem Svijany
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NOFNAK: pojem točvolant je hodně starý. Slyšel jsem ho už v osmdesátkách, kdy se takhle s despektem říkalo řidičům z povolání. Ve smyslu, že jsou hloupí a na nic víc nemají, než točit volantem. A řekl bych, že se to používalo i dřív.

    Pojmy pumpičky a cyklouni přišly, až když si někteří cyklisti navlékli přiléhavé dresy, ne?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NOFNAK: pumpičkáři, myslím že jim říkají pumpičkáři. a točvolanti je hrozný, to už mi přijdou lepší brmbrm isti
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    JONY: Točvolant je cyklistický ekvivalent neméně nehezkého označení pro cyklisty "pumpička"?
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    NOFNAK: jo, holt už máme chuť hlíny na jazyku a chlad mramoru v prstech :)

    mě zase včera povídá nejstarší: "tos zase četl na tom...na tom...no na tom vašem redditu pro důchodce, že jo?"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    :200iq:

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Pobavilo mě, že když si v HROT(PC hra) zaskáču vedle mloků, kteří trsají u ohně na techno, tak odemknu achievement "Tanec s mloky" :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Konzultantka:

    Pokud jde o dělení postižení, já vám nemám co povolovat, ta práce je Vaše autorské dílo, já Vám ho jen konzultuji a Vy můžete a nemusíte můj názor brát v potaz. Z mého pohledu je užitečné v práci představit jednotlivé modely postižení, jak ostatně sama píšete, a vysvětlit, proč se k některému z nich přikláníte, a naopak uvést argumenty, proč je podle vás některý méně vhodný či přímo problematický. Pokud jde o obecné teorie k předsudkům, ano, měl by tam být jejich stručný přehled, ale zase není důvod se příliš zabývat teoriemi, které pro vaše téma nemají relevanci, stačí zmínit, že o nich víte, a proč jste si vybrala svůj přístup.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Právě jsem absolvovala první lekci francouzštiny se skupinou, která je o něco pokročilejší, než já - alternativa je jenom skupina začátečníků, ve který se nic novýho nenaučím.

    To, že v něčem nejsem nejlepší ze skupiny, se kterou se to učím, jsem už samozřejmě zažila, ale vlastně jsem tomu nijak zvlášť nevěnovala pozornost, protože bejt na horních místech toho pomyslnýho žebříčku stačilo, i když jsem samozřejmě chtěla bejt nejlepší.

    Teď jsem poprvý v životě suverénně nejhorší. Nejslabší.

    A je to fakt legrační pocit. Nejlegračnější na tom je, že to není nic strašnýho. No tak to prostě nevim, no tak prostě ty slovíčka neznám. Budu se akorát muset naučit, že nemám sedět jak zařezaná, ale prostě se zeptat, co sakra znamená těch šest slov ve větě o osmi.
    Je zvláštní zažívat věci, který jsem u svejch spolužáků ve škole nikdy nechápala, z jejich perspektivy. Tu ztracenost, ten pocit, že jsem úplně v lese. A zároveň k tomu bejt vybavená toolkitem na zpracování emocí, takže si na to v sobě dokážu udělat místo a neposrat se z toho.

    Wow.

    Cool new stuff.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Naše váha kecá, ta u praktika mi navážila o 7 kg míň! V žádance na další vyšetření doktor poznamenává: „… stran zjištění váhy se raduje a poskakuje v ordinaci radostí“. :D
    Jsem pod stovkou!
    JONY
    JONY --- ---
    Těší mě, že tady v gubernii velmi dobře funguje to, že když nějaký točvolant prdne auto kolama na chodník, tak bleskově vyfasuje botičku. Funguje to velmi dobře, takže tenhle zlozvyk tady prakticky není vidět.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Hidden Figures.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Právě jsem se v korporátních mailech prokousala k automatickýmu přání k narozeninám od našeho CEO.

    Destilovanej korporát z toho teče, je to úplnej masterpiece svýho žánru.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Ze ten den skoncil vlastne strasne super. Prisla jsem na trenink driv, ostatni meli navic zpozdeni, tak jsem si blbka co? No dala kardio prece. Na tricet minut. Pred treninkem. Po nem jsem jeste sparovala dve kola s o generaci mladsim partakem, odnesla nejaky police a mam takovy pocit, ze prave takhle znicit telo ta moje pitoma hlava dneska potrebovala. Jen nevim, jestli zitra vstanu - respektive jestli nekdy vstanu. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam