• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    HEJSEK23: Na tácku byly dvě totožné věci, jen od jiného výrobce. Proto mě to pobavilo,
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PREKOTKA: je to strašná prdel a s tebou to bude asi ještě vtipnější. Jdu do toho! víc pošta
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Pobavila mě prodavačka v řeznictví, když se mě trochu nervózně ptala, jestli chci teda slaninu, nebo špek.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    HEJSEK23: Nepůjdem někdy spolu? Já jich mám jen pár a nikdo to se mnou nechce podstupovat :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: dobrej nápad. ď.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: To si začni vybírat nějakou hezkou coby jubilejní.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    85 !!!
    nedávno honibod tvrdil že prej jednu denně aby si je šetřil 😏
    ... navíc první stovka už je tak blízko! pojď mi, pojď
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Dneska u fyzioterapeutky (chodím k ní už roky):
    f, ukazuje mi na zadek: "Co to tu máte za hroznou modřinu?"
    já, vleže na břiše, nevzrušeně odpovídám přes rameno: "Tohle? To je od rákosky."
    f: ...
    já: "Kdo se moc ptá, moc se dozví!"
    f: "Já už se na nic neptám!!!"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SABRIEL13: V pětadvaceti :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    UNSEEN: To se zná s tím mým mlaďasem? Ten tomu říká úplně stejně :-D
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Sluchátka přišly už dneska, takže jsem si je rovnou ráno mohla vyzvednout a teď mám zase fajnovej zvuk!

    A teda to, že o mně někdo mluví jako o "paní", mě nepřestane bavit do nejdelší smrti.
    Už jsem si trochu zvykla a přestává mi to připadat naprosto vykloubený a nevhodný, ale pořád si myslim, že je to minimálně legrační.

    Paní Sabrielová.

    Kdy se mi to stalo.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    STARE_CASY: u nás se užívá taktéž šlachomrdi, což teda nezahrnuje tu skupinu, často elektrifikovaných, cyklistů s BMI přes 60 a dresem Svijany
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NOFNAK: pojem točvolant je hodně starý. Slyšel jsem ho už v osmdesátkách, kdy se takhle s despektem říkalo řidičům z povolání. Ve smyslu, že jsou hloupí a na nic víc nemají, než točit volantem. A řekl bych, že se to používalo i dřív.

    Pojmy pumpičky a cyklouni přišly, až když si někteří cyklisti navlékli přiléhavé dresy, ne?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NOFNAK: pumpičkáři, myslím že jim říkají pumpičkáři. a točvolanti je hrozný, to už mi přijdou lepší brmbrm isti
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    JONY: Točvolant je cyklistický ekvivalent neméně nehezkého označení pro cyklisty "pumpička"?
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    NOFNAK: jo, holt už máme chuť hlíny na jazyku a chlad mramoru v prstech :)

    mě zase včera povídá nejstarší: "tos zase četl na tom...na tom...no na tom vašem redditu pro důchodce, že jo?"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    :200iq:

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Pobavilo mě, že když si v HROT(PC hra) zaskáču vedle mloků, kteří trsají u ohně na techno, tak odemknu achievement "Tanec s mloky" :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Konzultantka:

    Pokud jde o dělení postižení, já vám nemám co povolovat, ta práce je Vaše autorské dílo, já Vám ho jen konzultuji a Vy můžete a nemusíte můj názor brát v potaz. Z mého pohledu je užitečné v práci představit jednotlivé modely postižení, jak ostatně sama píšete, a vysvětlit, proč se k některému z nich přikláníte, a naopak uvést argumenty, proč je podle vás některý méně vhodný či přímo problematický. Pokud jde o obecné teorie k předsudkům, ano, měl by tam být jejich stručný přehled, ale zase není důvod se příliš zabývat teoriemi, které pro vaše téma nemají relevanci, stačí zmínit, že o nich víte, a proč jste si vybrala svůj přístup.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam