• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ATUARFIK: už ti někdo řekl, že jsi naprosto skvělá kantorka, která mění životy dětí k lepšímu?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATUARFIK: (Ty gramatické chyby s grácií ignorujte, díky. :))
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Musím se pochlubit, dostala se mi dneska do ruky studentka ve stavu totálního zamrznutí s neodevzdanou prací, už tři týdny do ní hučí půlka sboru a chudák holka je totálně paralyzovaná. Tak jsem si s ní přes oběd sedla, nejdřív mi to přeříkala, pak jsem z toho vyrobily osnovu, pak hodinu psala a má půlku hotovou. Druhou půlku dodělá do pondělka. Dala jsem jí na vybranou, jestli chce, abych jí přes víkend sledovala přes sdílený Google doc, nebo psala prudící emaily, tak prý prudící emaily.
    Kolikrát jsme tohle za studijních let potřebovali sami, co?
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Najprv necelý meter predo mnou na zemi pristane fakt veľký vtáčí bobek a tak si v metre v poslednej chvíli všimnem na sedadle žuvačku, tak sa posadím inam. Vesmír je na mňa dnes extra hodný! :)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Telátka na procházce se psem :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jako už tolikrát předtím, něco, čeho se bojím a co odkládám, šlo vyřešit pětiminutovým telefonátem.
    Duh!
    EGERIS
    EGERIS --- ---
    Fakt že jaro. Už jsou vidět první pupíky.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MULTICAT: R8 = krabička, je to ona :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BACCARA: hustý, netušila jsem, že ten pozdější návrh je od VV!

    R8 = krabička? :)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MULTICAT: Musím se přiznat že mám rád ten pozdější od Vicora Vasarelyho. Ale tenhle patří k R8.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BACCARA: to logo je boží
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Koupil jsem soubor náhradních dílů, jedna krabička obsahovala i tento text.
    FIDA
    FIDA --- ---
    Jak se mi to všechno povedlo, potěšilo:)
    SITH
    SITH --- ---
    Jsem velmi rád, že jsme se tenkrát rozhodli koupit ten dům se zahradou na malé vesnici za Prahou. Do města blízko, vlastní ovoce a zeleninu ze záhonů v komplet bio kvalitě, vlastní bylinky, vajíčka od souseda, stolování na terase a další skvělý věci. A když si člověk najde koníček v zahradě a pěstování, je to ještě lepší.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Potěšilo - v česky psaných zprávách to nikde nevidím, tak to máte cizácky:

    Bookstore employee returns CZK 130,000 hidden in a horror novel - Prague, Czech Republic
    https://www.expats.cz/czech-news/article/bookstore-employee-returns-czk-130-000-hidden-in-a-horror-novel
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    LORDPEET: Skvostně vypadající stejk a udělaný přesně, jak to mám rád.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SATOO: Tak jasně, vždycky je to o subjektivním dojmu, buď ze sebe sama, nebo jak mě vidí přes svoje filtry ten, kdo se mnou zrovna mluví, to už tady padlo :-)
    Ani bych tomu neříkal lhaní, spíš je to fakt o úhlu pohledu. Krása v oku pozorovatele.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SATOO: Zajímavý nápad to je a v reálu se to dělává na workshopech k teamové spolupráci nebo obecně k interpersonální komunikaci, například. Na Nyxu si to představit... vlastně jo, umím, má to dost flame a butthurt potenciál :-)

    Jinak osobně jsem kvůli svému nastavení schopen být dost upřímný k sobě i ostatním v psané formě, naživo se to sice lepší, ale musím se to celý život pomalu učit. Pokud jde o přikrášlování, jako osmou vlastnost bych mohl uvést ironii, která je opravdu natolik advanced a sofistikovaně dávkovaná, že ji lidi často nepoznají. Několikrát mi při rozhovoru kolegové i přátelé řekli, že aktuálně nevědí, jestli to, co jsem řekl, je sranda, nebo to myslím vážně...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE: ve skutečnosti asi ještě zajímavější, protože upřímnější.
    Když se člověk hodnotí, tak hodnotí to, jak by se chtěl vidět, svoji idealizovanou podobu.
    Ale očima nepřátel přizná, jak se vidí doopravdy.

    Teda až na mě. Já se jednou dozvěděla, že musím mít vždycky pravdu. Bohužel to přišlo od kolegyně, co byla prakticky vždycky mimo a kterou bylo potřeba pořád kontrolovat a opravovat*. Tak to je takovej na hovno nepřítel, no :-)

    * abych ilustrovala, jak moc hloupá a mimo tahle kolegyně byla - to by člověk fakt nevymyslel, u bílého límečku s absolvovanou, pravda soukromou, vysokou školou (ne života).
    Kdysi dávno, když letiště v Bangkoku obsadili povstalci, náš další kolega měl letět zrovna tam na dovolenou, a pořád nevěděl, jestli letí nebo ne. A kolegyně se ho zeptala, jestli by jeho let nemohli přeložit tak, aby přistál v noci, až budou povstalci spát.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SATOO: já si náhodou myslím, že i to, co si člověk myslí, že si o něm myslí lidi, o nichž si myslí, že ho nemají rádi, je zajímavá sonda do duše toho jednotlivce :-)

    a mazat se nemusíš, tady se přeci kecat smí :-)
    VIDA
    VIDA --- ---
    Na internetu se každej den dozvim něco novýho. Tentokrát téma zeměpis.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SATOO: Nyx je virtuální obdoba hospody. Každý se prezentuje tak, jak chce být viděn. Není ničí povinností podávat důkazy o svém ctnostném životě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam