• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SHARKIE: necelý meteor? ; )
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    2 týdny jsme žili bez myčky na nádobí (ano, mám ruce, ale nechápu proč v dnešní době mám mít rozmočené prsty a hrabat že vy zbytkách jídla). No, a existuje prostě sorta lidí, které to mytí nádobí baví (??). Jeden z nich je můj přítel. Dva týdny mi vypravoval že to zvládnu a já jsem nechápala proč to kua mám zvládat a proč si už neporidime
    novou. On si dával na čas a dost jsme se kvůli této blbosti o hádali. Dnes: Přítel odjel na víkend a já jsem si objednala a nainstalovala myčku. Proud of myself AF. Sedím tu a koukám na ni .. úplně šťastná! :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    a jinak já mám taky potěšení se studenty - doučujeme (naše) páťačky na přijímačky. Tenhle týden zlomky, v nichž jsou, díky nepříliš kvalitnímu matikáři, poněkud tabula rasa. Bolelo to, frustrovalo to všechny zúčastněné (a to je prosím pěkně manžel původní aprobací učitel matematiky!), ale u jedné předevčírem a u druhé včera si to prostě "kliklo" a už to jde.
    No a dneska tu mají kamarádku, což ovšem není důvod k přerušení přípravy, takže teď sedí u stolu, dělaj příklady a ta, co jí to šlo hůř, před kamarádkou teď machruje "a umíš násobit zlomky? to je megajednoduchý, koukej!" :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Díky! Na Nyx samozřejmě dávám jen creme de la creme, i já mám ve skříni mnoho kostlivců jménem "vole ta Aturfiková se zase chová jako totální kráva". :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ATUARFIK: už ti někdo řekl, že jsi naprosto skvělá kantorka, která mění životy dětí k lepšímu?
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    Než jsem odešla na noční, tak mi mamka přinesla záchranný balíček třech bohatě obložených housek, dvou mandarinek a jednoho banánu. #Zivotpotricitce
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATUARFIK: (Ty gramatické chyby s grácií ignorujte, díky. :))
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Musím se pochlubit, dostala se mi dneska do ruky studentka ve stavu totálního zamrznutí s neodevzdanou prací, už tři týdny do ní hučí půlka sboru a chudák holka je totálně paralyzovaná. Tak jsem si s ní přes oběd sedla, nejdřív mi to přeříkala, pak jsem z toho vyrobily osnovu, pak hodinu psala a má půlku hotovou. Druhou půlku dodělá do pondělka. Dala jsem jí na vybranou, jestli chce, abych jí přes víkend sledovala přes sdílený Google doc, nebo psala prudící emaily, tak prý prudící emaily.
    Kolikrát jsme tohle za studijních let potřebovali sami, co?
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Najprv necelý meter predo mnou na zemi pristane fakt veľký vtáčí bobek a tak si v metre v poslednej chvíli všimnem na sedadle žuvačku, tak sa posadím inam. Vesmír je na mňa dnes extra hodný! :)
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Telátka na procházce se psem :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jako už tolikrát předtím, něco, čeho se bojím a co odkládám, šlo vyřešit pětiminutovým telefonátem.
    Duh!
    EGERIS
    EGERIS --- ---
    Fakt že jaro. Už jsou vidět první pupíky.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MULTICAT: R8 = krabička, je to ona :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BACCARA: hustý, netušila jsem, že ten pozdější návrh je od VV!

    R8 = krabička? :)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    MULTICAT: Musím se přiznat že mám rád ten pozdější od Vicora Vasarelyho. Ale tenhle patří k R8.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BACCARA: to logo je boží
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Koupil jsem soubor náhradních dílů, jedna krabička obsahovala i tento text.
    FIDA
    FIDA --- ---
    Jak se mi to všechno povedlo, potěšilo:)
    SITH
    SITH --- ---
    Jsem velmi rád, že jsme se tenkrát rozhodli koupit ten dům se zahradou na malé vesnici za Prahou. Do města blízko, vlastní ovoce a zeleninu ze záhonů v komplet bio kvalitě, vlastní bylinky, vajíčka od souseda, stolování na terase a další skvělý věci. A když si člověk najde koníček v zahradě a pěstování, je to ještě lepší.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Potěšilo - v česky psaných zprávách to nikde nevidím, tak to máte cizácky:

    Bookstore employee returns CZK 130,000 hidden in a horror novel - Prague, Czech Republic
    https://www.expats.cz/czech-news/article/bookstore-employee-returns-czk-130-000-hidden-in-a-horror-novel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam