• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    BERRUNA: Ahaaa... Znam resp. vim o tom, ale nebyl jsem tam. Dik.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    BERRUNA: Kde to je?
    SITH
    SITH --- ---
    ENDER
    ENDER --- ---
    NAVARA: Proc?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ENDER, DELIRIUM: Mne to přijde jako pokus o Darwinovu cenu :)
    ENDER
    ENDER --- ---
    DELIRIUM: Top! To bych potreboval, uz bych nemusel aspon jezdit do servisu na vymenu oleje...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    ACKO: Stalo se mi to samé ;-)
    ACKO
    ACKO --- ---
    Istanbul je ohromující město, báječně mix všeho možného a nemožného. Bospor je naprosto magickej, tentokrát má velká očekávání nebyla zklamana, to se mi stává málokdy 😀
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    SATOO: Neeeeeee 😂
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    SUBVERSION: Kdyz pominu ten cas s tim, ze ho to bavi a tak mu nevadi ho do toho investovat… tak me porad stve to strasny plytvani vodou…
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    SATOO: cool) musíte ale prostě uznat, že každý to tak prostě nemá. Já se raději zrelaxuji jinak :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SHARKIE: necelý meteor? ; )
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    2 týdny jsme žili bez myčky na nádobí (ano, mám ruce, ale nechápu proč v dnešní době mám mít rozmočené prsty a hrabat že vy zbytkách jídla). No, a existuje prostě sorta lidí, které to mytí nádobí baví (??). Jeden z nich je můj přítel. Dva týdny mi vypravoval že to zvládnu a já jsem nechápala proč to kua mám zvládat a proč si už neporidime
    novou. On si dával na čas a dost jsme se kvůli této blbosti o hádali. Dnes: Přítel odjel na víkend a já jsem si objednala a nainstalovala myčku. Proud of myself AF. Sedím tu a koukám na ni .. úplně šťastná! :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    a jinak já mám taky potěšení se studenty - doučujeme (naše) páťačky na přijímačky. Tenhle týden zlomky, v nichž jsou, díky nepříliš kvalitnímu matikáři, poněkud tabula rasa. Bolelo to, frustrovalo to všechny zúčastněné (a to je prosím pěkně manžel původní aprobací učitel matematiky!), ale u jedné předevčírem a u druhé včera si to prostě "kliklo" a už to jde.
    No a dneska tu mají kamarádku, což ovšem není důvod k přerušení přípravy, takže teď sedí u stolu, dělaj příklady a ta, co jí to šlo hůř, před kamarádkou teď machruje "a umíš násobit zlomky? to je megajednoduchý, koukej!" :-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Díky! Na Nyx samozřejmě dávám jen creme de la creme, i já mám ve skříni mnoho kostlivců jménem "vole ta Aturfiková se zase chová jako totální kráva". :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ATUARFIK: už ti někdo řekl, že jsi naprosto skvělá kantorka, která mění životy dětí k lepšímu?
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    Než jsem odešla na noční, tak mi mamka přinesla záchranný balíček třech bohatě obložených housek, dvou mandarinek a jednoho banánu. #Zivotpotricitce
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATUARFIK: (Ty gramatické chyby s grácií ignorujte, díky. :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam