• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PIKACZU007: Ta póza na fotografii je tzv. kontrapost - typický pro antické sochy, které vypadají, jako že přenášejí váhu na jednu nohu (a vzniká tím typická esovitá kompozice a hra svalů) - v tomhle případě ale málo viditelný, skrz to nadměrné triko s velice trefným nápisem...
    Každopádně je ale tvoje nechuť ke tisíce let starým technikám, které vycházejí z anatomie lidského těla, poměrně bizarní a zníš jako nemalý kverulant a zakomplexovaný čuráček.
    PIKACZU007
    PIKACZU007 --- ---
    FIONOR: hrozná póza
    SITH
    SITH --- ---
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Hrozně moc mě potěšilo, že jsem objevil hudební projekt Magdalena Bay. <3
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NOFNAK: WTF? To vypadá uplně jako můj pes, sem si nikdy nevšiml že si vrznul s králíkem
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SALVATOR: v dubnu nebo květnu '22 se muž v tomhletom trčku poflakoval po poněkud industriálnější části Kladna, když v tom ho zmerčili dva takoví vazouni a vydali se k němu. Už už zvažoval, jestli mu plíce dovolí sprint až někam do civilizované části města, ale mladí muži ho jen lámanou češtinou pozdravili a požádali ho, jestli si s ním můžou udělat selfie :-)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    SALVATOR: ano, jak píše Hejsek, prsty mám rozpíchané, ale autocorrect na to měl jiný názor :D
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Need!

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MLIKARNA: pripadne je majitel hipster a jezdi v nem ironicky :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, v tý Lípě to prodává nějakej Mihal se silným východním přízvukem. Když si vezmu svoje tričko Russkij voennyj korabl idi nachuj, tak bych u něj moh zabodovat.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Naše kantýna. Po předchozích neslavných pokusech jsem po delší době párkrát okusil a kvalita se neskutečně zvedla. Jsem nacpaný a blažený.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Potřebujeme druhý auto, mám dva tipy a příští tejden je jedu obhlídnout. Jedno je v Českejch Budějovicích, druhý v Český Lípě, ale v obou městech v ulici Okružní.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Oh.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    SALVATOR: jestli mluví o šití, tak ze své zkušenosti bych řekl, že budou rozpíchaný
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DRABICZ: Co jsou rozmíchané prsty?
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    SATOO: nebo nechce, aby jí v tom jezdil přítel ;)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Zajímavý poznatek pro příště, aneb když šijete pravé hedvábí hedvábnou nití v ruce, rozmíchanými prsty, bude se to obojí docela drchat....ale výsledek bude více, než uspokojivý.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NELLAS: jasně, tobě patřila první část příspěvku, druhá už bylo obecně povzdechnutí...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    HAR4NT: a proslule jsou i mistni grilovacky :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MLIKARNA: Já to nekritizuju, mě to pobavilo. Nebyla bych schopná do toho sednout, tolik růžové by mi uvařilo mozek. Ale zaujalo to, ne že ne. Zvlášť když jsem to potkala na malém městě.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NELLAS: přijde mi super, že má někdo ostatní natolik u prdele, že si takhle ozdobi auto a jezdí v něm...

    Kéž by byl Nyx místo, kde nejsou všichni odborníci a garanti vkusu a "správnosti" obecně...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam