• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PIKACZU007: Ta póza na fotografii je tzv. kontrapost - typický pro antické sochy, které vypadají, jako že přenášejí váhu na jednu nohu (a vzniká tím typická esovitá kompozice a hra svalů) - v tomhle případě ale málo viditelný, skrz to nadměrné triko s velice trefným nápisem...
    Každopádně je ale tvoje nechuť ke tisíce let starým technikám, které vycházejí z anatomie lidského těla, poměrně bizarní a zníš jako nemalý kverulant a zakomplexovaný čuráček.
    PIKACZU007
    PIKACZU007 --- ---
    FIONOR: hrozná póza
    SITH
    SITH --- ---
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Hrozně moc mě potěšilo, že jsem objevil hudební projekt Magdalena Bay. <3
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NOFNAK: WTF? To vypadá uplně jako můj pes, sem si nikdy nevšiml že si vrznul s králíkem
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SALVATOR: v dubnu nebo květnu '22 se muž v tomhletom trčku poflakoval po poněkud industriálnější části Kladna, když v tom ho zmerčili dva takoví vazouni a vydali se k němu. Už už zvažoval, jestli mu plíce dovolí sprint až někam do civilizované části města, ale mladí muži ho jen lámanou češtinou pozdravili a požádali ho, jestli si s ním můžou udělat selfie :-)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    SALVATOR: ano, jak píše Hejsek, prsty mám rozpíchané, ale autocorrect na to měl jiný názor :D
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Need!

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MLIKARNA: pripadne je majitel hipster a jezdi v nem ironicky :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, v tý Lípě to prodává nějakej Mihal se silným východním přízvukem. Když si vezmu svoje tričko Russkij voennyj korabl idi nachuj, tak bych u něj moh zabodovat.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Naše kantýna. Po předchozích neslavných pokusech jsem po delší době párkrát okusil a kvalita se neskutečně zvedla. Jsem nacpaný a blažený.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Potřebujeme druhý auto, mám dva tipy a příští tejden je jedu obhlídnout. Jedno je v Českejch Budějovicích, druhý v Český Lípě, ale v obou městech v ulici Okružní.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Oh.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    SALVATOR: jestli mluví o šití, tak ze své zkušenosti bych řekl, že budou rozpíchaný
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DRABICZ: Co jsou rozmíchané prsty?
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    SATOO: nebo nechce, aby jí v tom jezdil přítel ;)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Zajímavý poznatek pro příště, aneb když šijete pravé hedvábí hedvábnou nití v ruce, rozmíchanými prsty, bude se to obojí docela drchat....ale výsledek bude více, než uspokojivý.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NELLAS: jasně, tobě patřila první část příspěvku, druhá už bylo obecně povzdechnutí...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    HAR4NT: a proslule jsou i mistni grilovacky :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MLIKARNA: Já to nekritizuju, mě to pobavilo. Nebyla bych schopná do toho sednout, tolik růžové by mi uvařilo mozek. Ale zaujalo to, ne že ne. Zvlášť když jsem to potkala na malém městě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam