• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    FRDK
    FRDK --- ---
    OMNIHASH: Tak to nerozmazávej a mlč. Mi je momentálně všechno jedno. It is one, rozumíme si, žejo ..?
    Pac a pusu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FRDK: hele já už bych to dál nerozmazával, i tak ses stihnul zasvinit od hlavy k patě
    FRDK
    FRDK --- ---
    DA_NIELA: Rozumím, že tahle politika se na internetech oplácí, ale truth is out there.
    Ne, všechny kozy nejsou beautiful, jen některé , pandort.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    THEPRESIDENT: aha tak proto mel Washington dreveny zuby!:))
    THEPRESIDENT
    THEPRESIDENT --- ---
    NAVARA: Libi se mi ta predstava, kde je "pekny kozy" obecne prijimany kompliment a rikam to pritelkyni kamarada, kteryho jsem dlouho nevidel :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FRDK: "Pěkný kozy" je zažitý a obecně přijímaný kompliment, do pošty pokud se stydíš veřejně, případně pluskem na příspěvku s fotkou, jsi-li z cudnějších
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PREKOTKA: jak rekl marcellus vallas, jen blazen si mysli, ze s vekem zraje jako vino :-) tak rozhoupej ty lajdaky zvesela! :-)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Vsechny kozy are beautiful :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    PREKOTKA: Matky po odkojení několika dětí většinou krásu svých prsou ztrácí.
    Nechcu Nobelovku, dík.
    Jestli jsi taky ta šťastná, můžeš se vedle taky pochlubit, palce budou lítat.
    Říkám, že jsem zlý a starý a špatný ;)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    FRDK: Myslela jsem, že k pochopení bude stačit moje poznámka: protože matky nemohou být krásné. Jestli nestačilo, tak promiň, už tím nechci ztrácet čas.
    FRDK
    FRDK --- ---
    Možná je to špatná forma. Vysvětlíš mi, proč? Když vllezeš vedle do chválícího auditka, tam jsou podobné pochlebovačné grcy v cajku a tady, jelikož je to patrně nepatřičně, je to pohoršující?
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    FRDK: Protože tohle se prostě nedělá a ne proto, že by si někdo další začal stěžovat. Je to prostě špatná forma,i když jsi to myslel dobře.
    FRDK
    FRDK --- ---
    PREKOTKA: Proto jsem tohle nikdá, opakuji nikdá nedělal, jelikož by si ty ostatní začaly stěžovat, že jsem nepochválil i je. A věděl jsem, proč.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    FRDK: Tak to já se se svejma kozama, co odkojily čtyři můžu jít rovnou zabít. Achjo :(
    FRDK
    FRDK --- ---
    PREKOTKA: Ne, matky které odkojí dve děti nikdy v minulosti tak hezké prsa neměly.
    Jsem zlý, špatný, starý a hlavně boomer, tak mi dejte, kurva, pokoj, že jsem chtěl pochválit hezké kozy v nesprávné diskuzi.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    FRDK: Protože matky nemohou být krásné. Jen to zhoršuješ
    FRDK
    FRDK --- ---
    NELLAS: V metru určitě ne. Nedělám to ani tady na nyxu v auditoriích, kde jsou ty kozy prezentovány. Udelal jsem to výjimečně teď a tady a nesklidilo to úspěch, za což se dodatečně omlouvám.
    Pardon, MULTICAT, jsi krásná a fakt bych netipoval, že jsi mamka.
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    SATOO: Stejne by si lehla do krabice ve ktery to prislo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FRDK: Přijde ti vhodné vstoupit do libovolné konverzace ve stylu "máš super kozy"? Fakt? Děláš to třeba i v metru?
    FRDK
    FRDK --- ---
    NELLAS: A co konkrétně Tě nebaví na to čtvrtém ze spodu? Jelikož to bylo myšleno jako poklona, nebo lichotka.
    Tak se omlouvám, páč vidím, že jsem tady někoho pohoršil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam