úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
Update 22.10.
To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.
Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
rozbalit záhlaví
ENDER
---
---
16:14:54 1.4.2024
2 odpovědi
-4
VELCORO
: V 5 letech umi cist? :)
VELCORO
---
---
16:07:03 1.4.2024
1 odpověď
+3
Mam novej mobil, ale uz asi pul roku a nevedel jsem, ze ti dokaze konvertovat mluveny slovo na text. A tak pisu sestrenici, ze hezky velikonoce a bla bla, ale na konci se mi tam zpustil nejakej syntetyzar zvuku nebo co, tak rikam kurva fix do pici vole co to je a dalsich zpousta nadavek, nez mi doslo o co jde a vypnul jsem to.
Telefon mela v ruce jeji 5leta dcera..
ERRTU
---
---
15:31:09 1.4.2024
+12
asi by me neprekvapilo kdyby natruc umrel jen aby se nemusel omlouvat...
Diskuse: Zeman se musí omluvit Šarapatkovi za výrok o vyhazovu, potvrdil Nejvyšší soud - iDNES.cz
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/milos-zeman-zdenek-sarapa
tka-nejvyssi-soud-vy
hazov-pro-neschopnos
t.A240401_102559_dom
aci_tty/diskuse
ERRTU
---
---
11:18:55 1.4.2024
+9
myslim ze vzhledem ke stavu tehle zeme by mozna bylo bezpecnejsi kdyby se novinari dneska na aprilove clanky vykaslali
HEJSEK23
---
---
11:17:20 1.4.2024
To jsem rád. Bál jsem se že mi je hodíš na hlavu.
To po mě nemůžeš chtít, dělá mi dobře když tě cokoliv potěší
ATUARFIK
---
---
10:34:45 1.4.2024
Frog Gilmore má super účes.
MLIKARNA
---
---
20:37:29 31.3.2024
TRISSIE
: to zmizí když nás ostatní bude něco těšit nebo bavit :)
RANDOM_NIGHT
---
---
20:10:02 31.3.2024
+18
A nějaká paní na to tak obdivně kouká a pak ke mně plaše zvedne oči jako k čarodějce a vzdychne: „To je krása… Co tím budete léčit?“
„Hlad,“ povídám.
A paní se zděsí a už na mě nehledí jako na vědmu, ale jako na magora.
Přitom kašel má člověk občas, ale jíst se musí každý den. :D
TRISSIE
---
---
17:51:53 31.3.2024
1 odpověď
+3
tak nevím, jestli mě těší, že takovej nezábavnej gaychat tady zůstane...
FRDK
---
---
17:39:10 31.3.2024
-1
OMNIHASH
: Tak to nerozmazávej a mlč. Mi je momentálně všechno jedno. It is one, rozumíme si, žejo ..?
Pac a pusu
OMNIHASH
---
---
17:36:31 31.3.2024
1 odpověď
+12
FRDK
: hele já už bych to dál nerozmazával, i tak ses stihnul zasvinit od hlavy k patě
FRDK
---
---
17:18:59 31.3.2024
1 odpověď
-3
DA_NIELA
: Rozumím, že tahle politika se na internetech oplácí, ale truth is out there.
Ne, všechny kozy nejsou beautiful, jen některé , pandort.
HAR4NT
---
---
16:46:01 31.3.2024
+9
THEPRESIDENT
: aha tak proto mel Washington dreveny zuby!:))
THEPRESIDENT
---
---
15:27:20 31.3.2024
1 odpověď
+4
NAVARA
: Libi se mi ta predstava, kde je "pekny kozy" obecne prijimany kompliment a rikam to pritelkyni kamarada, kteryho jsem dlouho nevidel :))
NAVARA
---
---
14:19:46 31.3.2024
1 odpověď
+2
FRDK
: "Pěkný kozy" je zažitý a obecně přijímaný kompliment, do pošty pokud se stydíš veřejně, případně pluskem na příspěvku s fotkou, jsi-li z cudnějších
PALEONTOLOG
---
---
13:46:16 31.3.2024
+2
PREKOTKA
: jak rekl marcellus vallas, jen blazen si mysli, ze s vekem zraje jako vino :-) tak rozhoupej ty lajdaky zvesela! :-)
DA_NIELA
---
---
13:44:54 31.3.2024
1 odpověď
+12
Vsechny kozy are beautiful :)
FRDK
---
---
13:35:05 31.3.2024
-4
PREKOTKA
: Matky po odkojení několika dětí většinou krásu svých prsou ztrácí.
Nechcu Nobelovku, dík.
Jestli jsi taky ta šťastná, můžeš se vedle taky pochlubit, palce budou lítat.
Říkám, že jsem zlý a starý a špatný ;)
FRDK
---
---
13:21:10 31.3.2024
1 odpověď
-2
Možná je to špatná forma. Vysvětlíš mi, proč? Když vllezeš vedle do chválícího auditka, tam jsou podobné pochlebovačné grcy v cajku a tady, jelikož je to patrně nepatřičně, je to pohoršující?
FRDK
---
---
13:14:22 31.3.2024
±0
PREKOTKA
: Proto jsem tohle nikdá, opakuji nikdá nedělal, jelikož by si ty ostatní začaly stěžovat, že jsem nepochválil i je. A věděl jsem, proč.
FRDK
---
---
13:08:51 31.3.2024
PREKOTKA
: Ne, matky které odkojí dve děti nikdy v minulosti tak hezké prsa neměly.
Jsem zlý, špatný, starý a hlavně boomer, tak mi dejte, kurva, pokoj, že jsem chtěl pochválit hezké kozy v nesprávné diskuzi.
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam