• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Já jednou, coby nezkušený teenager, pekla k.stehno popaprikovaný. Ale bylo to kachní, a ne kuřecí stehno. Dodneška si ze mě rodina dělá srandu, že moje specialita je kachna alá kuře.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MLIKARNA: je to tak, občas dost trpím!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Těší mě naše zahrada. Když kvaltuju kvůli uzávěrce, dítě celý den leze po stromech a staví si bunkry a hrabe se v hlíně. Stromy voní a je pod nimi příjemný stín, a když už mi z práce jebe, stačí se chvíli koukat na hemžení brouků nebo pokecat se slepicema a mozku je hned líp. A to prosím říká někdo, kdo vyrůstal u pražského Náměstí Republiky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    potěšilo mě, že ač dnešní večeře nevyšla tak úplně podle plánu (neb na balíčku rozmrazeného masa nebylo napsáno 2xKŘ, alias dva kuřecí řízky, ale VEPŘ, alias vepřová plec), tak jsme stejně jedli v relativně rozumném čase a vepřová na slanině s tymiánem a bramborovou kaší u dětí i u manžela bodovala :-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    PREKOTKA: Neee, strakapouda neeee!!
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    MAR_TINA: :D to bych popřel principy tohohle auditka , zkusím dělat, že je nevidím :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MLIKARNA: dej jim BAN :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    A ještě mě pobavila zjevná nevýhoda vlastního auditka, reaguji na mě lidi co ignoruju :D co mám dělat? :D
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    S potěšením jsem k večeři usmažil palačinky :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: to je tajný
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LORDPEET: tak kde jinde lovit lidi, kteří chtějí byt hrdinou. Tak maji možnost být národními hrdiny! :D
    Mel ses jich zeptat, jestli maji tu vakcinu, co pichli Kapitánu Amerikovi, jinak nechapes, co tam dělají :D
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NAVARA: Alláh akbar Navaro!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LORDPEET: Mlikárna má vizáž, kterou na misi normálně vidí v optice :)
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Vůně šeříků a borovicového lesa. Krásný sojky, datel, strakapoud a spousta dalších ptáků. Mladá srnka a zajíc. Pestrobarevný motýl. Tahle procházka u Labe mi udělala radost.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Som sa tešila, že od rána dnes prichádzali samé dobré správy a všetko pekne fungovalo. Na moje obvyklé pondelky až nezvykle dobrý stav. :) Tak si hovorím, že by som si mala dať pozor, nech to nezakríknem. Pár minút na to, začal zase vypadávať monitor, padať nejaké online služby a teraz sa k tomu pomaly pridáva bolesť hlavy. A mňa na tom fakt baví, jak je ten svet zase v poriadku. :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MLIKARNA:Ono se to totiz nedela pro penize. Vycvik je mozny rozdelit na 2x14 dni a cviceni jsou pak treba 2-3x do roka na 5-7 dni, krome vysadkaru, hnedy komando chce aspon 4x do roka.

    Ovsem pokud ma nekdo jako vyssi prioritu delat radost tomu, kdo ho zamestnava, tak si nakej problem najde vzdycky.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MLIKARNA: jj, taky jsem ten plan mela. Na almuznu se clovek přípravi, ale nemela jsem kam uklidit dítě.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MLIKARNA: Tak ono to není 40 dní v kuse, pokud vím. Od nás tam pár lidí je, a zaměstnavatel s tím nemá problém. Ale jsme korporát, takže tu dobře funguje zastupitelnost.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MLIKARNA: ajo, takhle, mas pravdu. (Na chvilku se mi nepodarilo vystoupit ze svy bubliny a nenapadlo me, ze to myslis takhle…)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Všechno to rozkvetlé na zahradě…

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam