• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NAVARA: No to právě přemejšlim:)) Pač v Londýně prej byla pošta doručována až třikrát denně, po zbytku Anglie dvakrát denně běžně, a co si tak matně pamatuju z české literatůry a od prababičky, tak pokud se ouplně nemejlim, u nás dvakrát denně taky nebylo neobvyklý... Takže v tu chvíli by možná uplný sci-fi nebylo... (sry, že rozpitvávam humor na prvočinitele, ale nepřiměřeně mi ta možná realističnost vrtá hlavou už pár tejdnů:D)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEADSLUT: Takže jsi vlastně nečetla detektivku, ale fantasy :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    STARE_CASY: jak "jeste" starosta Teplic? Ten byl v ty funkci snad 170 let az uplne dokonce..
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ADAMIRA: teď jsem četla různý anglický detektivky z 1920s/1930s, a opakovaně tam byla zápletka postavena na faktu, že z Evropy do jakýsi anglický horní dolní ten dopis prostě nemohl jít déle než tři dny, spíše dva. Fakt mě pobavilo, jak já o sto let později považuju za nesmírný úspěch, když z jedný pražský čtvrti do druhý to stihne přijít za tejden.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SAMOUT: Tady nemáš na výběr kdo to poveze a trvalo jim cca týden tu objednávku vůbec zaregistrovat + na to nespěchám, tak to neřeším.

    Spíš mě pobavilo že mi NL pošta, ještě předtím než zásilku vůbec převzala, tvrdí že mi bude doručena... včera :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ADAMIRA: UPS - kolo od Canoynu (Koblenz u Frankfurtu) objednano v stredu kolem 18 hodiny, ve ctvrtek okolo 17 predono dopravci, patek cca. 13:30 jsem prebiral krabici. Za tu dobu CP nedoruci obycejnej doporucenej dopis v ramci Prahy...
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    SALAMAN: a ještě bude platit vyšší odškodné... taky sice furt málo, ale aspoň tak.


    Když před lety Kubera, v té době ještě starosta Teplic, označil Feriho po párměsíční spolupráci na teplické radnici za dobytka, tak se spousta lidí mohla zbláznit, co si to Kubera dovoluje. Nikdo z Feriho pozdějších kolegů už to takhle nahlas neřekl, ačkoli to museli vědět...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Holandská pošta, evidentně tam beoru uplmně něco jinýho než na český poště.

    Objednávka z holandska, prodávající vytvořil 16/04/2024 dopravu (ještě ale neodevzdal zásilku) - předpokládané dodání na adresu v ČR - 15/04/2024 - 17/04/2024 - respekt! :D

    Pošta převezme zasilku, předpokládané dodání - ten samý den.

    Zásilka překročila hranice, předpokláddané dodání - nelze říci.

    :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SH_PANDA:

    MAZDA 5, 2.0i 16v, 7-MÍST, 6-RYCHL., TEMPOMAT | Auto LIVA
    https://www.autoliva.cz/1778-mazda-5-20i-16v-7-mist-6-rychl-tempomat
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    SALVATOR: co si vybral nakonec?
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    NOFNAK: stoji za to se podivat i na ty bonusy a poslechnout si taky ty bonusovy podcasty. EPIC!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jak je žena nadšená z auta, který sem nám vybral.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Že bude seriál Shogun vytvořený dle mé velmi oblíbené knihy dobrý jsem tak nějak doufal. Nicméně, nejen, že skvěle vystihuje důležité detaily příběhu, ale zkusil jsem se na něj dívat s Ní a je z něj stejně nadšená jako já (nebo to tak dobře hraje, aby mi udělala radost, každopádně win win).
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PIKACZU007
    PIKACZU007 --- ---
    SAMOUT: katalánci by jí měli děkovat za to, že přivezla déšť
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Internety jsou plny toho, ze v Katalansku 3 roky poradne neprselo a je tam katastrofalni sucho, procez moje zena vyrazi na vylet do Barcelony, tesi se na vecerni prochazky mestem, and guess what 🤣🤷‍♂️🤦‍♂️?

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Suprově jsem se vohákla a zašla si do kina.
    :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Fallout seriál nejen že vypadá, že bude dobrej, ale navíc tam hraje Ella Purnell ♥️
    Jen škoda, že to je od Amazonu. Zrovna těm se mi svý prachy úplně cpát nechce.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    že tu korelu z Heroldových sadů, co tam už několik dní poletuje, dnes ráno chytli.)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam