• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SADY
    SADY --- ---
    ukrivdeny bily mrdky ;)))))
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Dik za pripomenuti, ze mam koupit nutrimix.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    MARASAN: Maji cerstvou travu a specialni krmivo s vitaminy :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ERRTU: zalez, cim je krmis. Kurkuma jeste pritvrdi.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    ERRTU: Vyridim slepickam, to me tedy taky dneska potesilo!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NIAN85: v navaznosti na nasi nedavnou vymenu me pobavilo moje vlastni prekvapeni nad tim jak skoro az desive zluta jsou domaci neprumyslova vejce, uplne jsem se na prvni dobrou lekl :) no, sezrali jsme je malem i se skorapkama :)
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Fakt rychle mi mizí zimní špek!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Konečně! Po čtyřech návštěvách praktika, mnoha telefonátech a debilních řečech, mám posudek o zdravotní způsobilosti!
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Party Šalina :-D

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Když si mučitelé uvědomili svůj omyl, zavolali dopravní policii a na Chammatova naléhali, aby jí řekl, že spadl z motorky. Policie s nimi plně spolupracovala a mučenému dala ještě pokutu za to, že jeho motorka neměla poznávací značky.

    Požerte se navzájem, svině.

    Rusové mučili údajného ukrajinského špeha, ve skutečnosti to byl fanoušek Putina - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-rusove-mucili-udajneho-ukrajinskeho-speha-ve-skutecnosti-to-byl-fanousek-putina-40468849
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Nedělní nádherný hrad v Polsku a včerejší rehabilitace malé, že je vidět zlepšení a Vojtovky konečně začínají působit

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Že jsem dnes objevil Yellow Magic Orchestra.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    NAVARA: No to právě přemejšlim:)) Pač v Londýně prej byla pošta doručována až třikrát denně, po zbytku Anglie dvakrát denně běžně, a co si tak matně pamatuju z české literatůry a od prababičky, tak pokud se ouplně nemejlim, u nás dvakrát denně taky nebylo neobvyklý... Takže v tu chvíli by možná uplný sci-fi nebylo... (sry, že rozpitvávam humor na prvočinitele, ale nepřiměřeně mi ta možná realističnost vrtá hlavou už pár tejdnů:D)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEADSLUT: Takže jsi vlastně nečetla detektivku, ale fantasy :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    STARE_CASY: jak "jeste" starosta Teplic? Ten byl v ty funkci snad 170 let az uplne dokonce..
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ADAMIRA: teď jsem četla různý anglický detektivky z 1920s/1930s, a opakovaně tam byla zápletka postavena na faktu, že z Evropy do jakýsi anglický horní dolní ten dopis prostě nemohl jít déle než tři dny, spíše dva. Fakt mě pobavilo, jak já o sto let později považuju za nesmírný úspěch, když z jedný pražský čtvrti do druhý to stihne přijít za tejden.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SAMOUT: Tady nemáš na výběr kdo to poveze a trvalo jim cca týden tu objednávku vůbec zaregistrovat + na to nespěchám, tak to neřeším.

    Spíš mě pobavilo že mi NL pošta, ještě předtím než zásilku vůbec převzala, tvrdí že mi bude doručena... včera :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ADAMIRA: UPS - kolo od Canoynu (Koblenz u Frankfurtu) objednano v stredu kolem 18 hodiny, ve ctvrtek okolo 17 predono dopravci, patek cca. 13:30 jsem prebiral krabici. Za tu dobu CP nedoruci obycejnej doporucenej dopis v ramci Prahy...
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    SALAMAN: a ještě bude platit vyšší odškodné... taky sice furt málo, ale aspoň tak.


    Když před lety Kubera, v té době ještě starosta Teplic, označil Feriho po párměsíční spolupráci na teplické radnici za dobytka, tak se spousta lidí mohla zbláznit, co si to Kubera dovoluje. Nikdo z Feriho pozdějších kolegů už to takhle nahlas neřekl, ačkoli to museli vědět...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam